Спорт замість вулиці
Спорт замість вулиці

Спорт замість вулиці

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.03.2021
Україна
Завершений
Всього зібрано
30073,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30073,00 грн.

Незахищеною категорією у будь-якій країні є діти, котрі потребують допомоги від суспільства у розв’язанні своїх проблем. В Україні ж захист та допомога дітям все ще залишається проблематичним. А останніми часами, зважаючи на усі негативні події та обставини локального всесвітнього масштабу, це стало ще більш складним. Більшість сімей, особливо – багатодітних, кризових, неповних, як правило, перебувають у складному матеріальному, психологічному, емоційному становищі. Часто діти у таких родинах йдуть з рідних домівок. За останні роки кількість дітей, котрі більшу частину часу, в тому числі й нічного, перебувають на вулиці, набула значних розмірів. З’явилася нова категорія дітей, яких звично називають «діти вулиці». Спостерігається катастрофічне збільшення кількості дітей, позбавлених батьківського піклування. Із 80 тисяч дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки, лише близько 7% – біологічні, тобто реально не мають батьків. Решта – діти, котрі стали сиротами при живих батьках. Частина таких дітей іде жити на «вулицю», і вулиця стає них домівкою.

Сьогодні практично в кожному місті, ми, на жаль, можемо бачити нікому непотрібних, наданих самим собі, дітей та підлітків. Хто ці діти? Перш за все, це безпритульні діти – діти, які не мають постійного місця проживання в зв’язку з втратою батьків, асоціальними формами поведінки дорослих в сім’ї;  діти, яких вигнали з дому батьки; бездоглядні діти – діти, які мають певне місце проживання, але вимушені перебувати на вулиці в результаті матеріальної неспроможності опікунів (родичів, бабусь, дідусів),психічних розладів батьків, байдужого ставлення останніх до виховання дітей; діти-втікачі з виховних установ – діти, що зазнали психологічного, фізичного та сексуального насильства в закладах інтернатного типу та притулках; діти-втікачі з зовні благополучних сімей, але  з високим рівнем конфліктності, патологіями характеру, відхиленнями у психічному та особистісному розвитку; діти, позбавлені систематичного батьківського піклування, аутсайдери шкільних колективів, діти з яскраво вираженими ознаками важковиховуваності, схильні до безцільного проведення часу.

Такі діти потребують неабиякої підтримки, допомоги від інших.

Саме на це уже не один рік спрямована значна частина діяльності нашого фонду, що надає таким підопічним різнопланову допомогу, та увага соціального проєкту «Спорт замість вулиці», що покликаний максимально залучити дітей вулиці, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування (в тому числі - вихідців з інтернатних установ, що навчаються в місцевому ліцеї) до занять спортом, формування у них здорового способу життя, відповідального ставлення до власного життя та здоров’я, шляхом облаштування для них  спортивної зали з тренажерами та іншим спортивним обладнанням, аби зацікавити підлітків та молодь проводити час не на вулиці, з алкоголем та наркотиками, а з користю для здоров’я, все більше таким чином забираючи їх з вулиць та формуючи відповідальне ставлення до власного життя, здоров’я, що спричинить величезний позитивний вплив на їхнє теперішнє та майбутнє.

Ми вже маємо частину спортивного обладнання та інвентарю для занять з дітьми та підлітками, які проводитимуть з ними волонтери, що мають відповідну підготовку. Однак звертаємося сьогодні з проханням допомогти у зборі коштів на придбання обладнання та необхідних спортивних засобів, а також деякого одягу та взуття для занять. Завдяки нашій допомозі та втручання у долі цих дітей, які, на превеликий жаль, стали непотрібними своїм рідним або ж ті не здатні займатися їхнім вихованням та просто піклуватися про них, це може кардинально й позитивно вплинути на  подальший вибір сьогоднішніх дітей та підлітків і вони, на противагу їх сім’ям, зможуть вести здоровий, соціально прийнятний спосіб життя, самостійно давати собі раду, бути повністю соціалізованими та успішними. Це гарантовано дасть їм можливість стати щасливішими сьогодні і хороші, здорові перспективи в майбутньому.

Не будьмо байдужими! Наша допомога врятує чиєсь життя.

 

ID: 6932
Підтримали
Bunny nail cafe
02.06.2021 15:55
15542,40 грн.
Благодійна допомога
30.05.2021 11:40
3056,82 грн.
Благодійна допомога
25.05.2021 22:04
120,00 грн.
Вікторія
23.05.2021 16:38
633,39 грн.
Благодійна допомога
21.05.2021 08:15
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Маю право на нормальне життя
Підтримати
Культура та спорт
Маю право на нормальне життя
Наш проєкт – це про відновлення психічного та фізичного здоровʼя ВПО. Створення спортивного простору для…
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проєкти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Допомога діткам, що постраждали від війни
Підтримати
Культура та спорт
Допомога діткам, що постраждали від війни
Завдяки цьому проєкту ми зможемо придбати сценічний та тренувальний одяг для дітей вимушено переселених …
Екскурсії для літніх людей
Підтримати
Культура та спорт
Екскурсії для літніх людей
Похилий вік – часто критичний період у житті кожного. Людина, яка все життя працювала та вела активне жи…
Показати всі