Світ, замкнений в тобі. 2
Світ, замкнений в тобі. 2
Завершений

Світ, замкнений в тобі. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.12.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
19200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19200,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Богдан і Назар – близнюки, які принесли в цей світ щастя материнства і радість батьківства, наповнили життя своїх батьків цілою гамою емоцій: від страху та відчаю через власну безпорадність до безмежного щастя від першого слова "мама" після довгих років мовчання. Діагноз обох братів – дитячий аутизм. Ця хвороба нерідко забирає в дитини радість бути дитиною, а в батьків – радість бути батьками та все те хороше, що приходить у сім'ю з появою дитини. 

В рік і чотири місяці Богдан перестав говорити та вказувати на предмети; Назар почав розхитуватись, не реагував на ім'я і не дивився у вічі. У рік і сім місяців дітей показали неврологу. На візиті фахівець констатував: "Аутизм, глибока ментальна інвалідність, діти ніколи не відреагують на ім'я, не скажуть слово "мама".

"Від цього моменту життя не стане колишнім, зі щасливих ми стали батьками дітей з особливостями розвитку", – згадує мама хлопчиків.

Завдяки безперервним заняттям та невтомним зусиллям батьків та фахівців, через кілька років у хлопчиків з'явилося активне мовлення, яке стало "локомотивом" мислення. До п'яти років у хлопчиків стався суттєвий стрибок у розвитку мислення, воно стає все більш логічним. Саме тепер діти все більше навчаються розпізнавати знаки соціальної поведінки та відповідно поводитися. У "світі аутизму" Назар і Богдан – перспективні та соціально адаптовані діти, які в майбутньому зможуть стати самостійними і мало чим відрізнятимуться від своїх однолітків.

Наразі найголовніша мета – підготувати близнюків до першого класу загальноосвітньої школи, адже запорукою розвитку комунікації є перебування в оточенні інших дітей. Для цього хлопчикам потрібно пройти черговий курс корекційних занять вартістю 19 200 гривень. Багатодітна сім'я (нещодавно в сім'ї народилося третє маля) просить про посильну допомогу кожного з нас.

Від безперервної терапії залежить темп розвитку та рівень соціалізації близнюків. Він стане для хлопчиків базою необхідних знань, які так легко інтегруються в житті звичайних дітей, і лише завдяки численним заняттям даються дітям з аутизмом.

Повне ім’я: Болюх Богдан і Назар Станіславович, 01.03.2016 р.
Місто: Київ
Діагноз: дитячий аутизм
ID: 7647
Підтримали
Олег
24.12.2021 19:50
231,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2021 19:31
20,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2021 18:36
200,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2021 16:16
20,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2021 14:53
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Мета нашого проєкту: закупити в Національний інститут раку модульні монітори та повнолицьові маски, які …
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Підтримати
Здоров'я
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Мета цього проєкту: закупити в кабінет стоматології Запорізького військового госпіталя спеціальне обладн…
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Показати всі