Танцюючий фенікс
Танцюючий фенікс
Завершений

Танцюючий фенікс

Розпочато: 24.06.2017
Кременчук
Завершений
Всього зібрано
47251,17 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
47251,17 грн.

У свої 15 років Надя Корнієнко має зріст 140 см і вагу 32 кг. Її зігнуте тіло більше нагадує знак запитання. Це – наслідки аномального сколіозу 7 ступеня, який, на жаль, швидко прогресує. Настільки швидко, що на сьогодні у Наді є всього півроку: якщо за цей час не зробити операцію на хребті, то їй вже ніхто не зможе допомогти. Без операції дівчина зможе прожити не більше півтора-два роки.

Із раннього дитинства великий горб заважає їй дихати і нормально пересуватися, викликаючи глузування оточуючих. Єдине місце, де Надя не соромиться своєї зовнішності – танцювальна студія. Тут Надя не соромиться своєї зовнішності, одягає блискучий костюм птаха фенікса і уявляє себе знаменитою танцівницею. Але сьогодні Надя не може собі дозволити навіть цю маленьку радість. Вона приходить в танцювальний клас тільки для того, щоб подивитися, як займаються інші дівчатка. Її здоров'я катастрофічно погіршилося. З бажанням допомогти улюбленій донці, батьки дівчинки продали квартиру і оплатили дорогу операцію, яку зробили на Кіпрі. Але звідти Надя повернулася в інвалідному візку, з якого не могла встати півроку. Українські лікарі поставили дівчинку на ноги, але... танцювати вона вже не може.

Їй важко стояти, ходити, будь-яке фізичне навантаження викликає сильний біль. І все ж вона не скаржиться і всупереч усьому – сподівається. Нещодавно Надя з мамою вирушили на обстеження в Стамбул. Там лікарі винесли вердикт: без операції жити дівчинці залишилося всього два роки. Щоб мрія Наді стала реальністю, потрібні гроші на дорогу операцію в клініці ACIBADEM HOSPITAL (Стамбул). Сама операція коштує 90 тисяч доларів, проте дівчинці ще слід пройти підготовку до операції та після неї Надя ще певний час перебуватиме в Туреччині під наглядом лікарів. І на все у неї – півроку, тому що потім операція стане непотрібною: хребет сформується остаточно і хірургічне втручання вже не допоможе.

Надя дуже хоче знову танцювати. А ще більше вона хоче жити! Допоможіть цій прекрасній пташці розправити крила і вдихнути на повні груди! Ви можете врятувати її життя!

 

ПІБ: Корнієнко Надія Анатоліївна, 14.09.2001 р.

Місто: Кременчук

Діагноз: аномальний сколіоз 7 ступеня

ID: 3168
Підтримали
Благодійна допомога
24.06.2017 08:30
47251,17 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
У стаціонар з лежачими хворими потрібні підгузки
Підтримати
Здоров'я
У стаціонар з лежачими хворими потрібні підгузки
Без підгузків догляд за лежачою людиною, що не контролює свої фізіологічні потреби, стає дуже важким. Са…
Хочу сам читати улюблені книги! 3
Підтримати
Здоров'я
Хочу сам читати улюблені книги! 3
4 роки тому в новонародженого Марка діагностували ураження ЦНС, судомний синдром та ішемічну нефропатію.
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Мріємо побачити твої перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Мріємо побачити твої перші кроки
Під час народження цієї крихітки у неї стався крововилив у мозок. Дівчинка була слабкою, тиждень вона пр…
Показати всі