Тато захищає нас – захистимо його донечку!
Тато захищає нас – захистимо його донечку!
Завершений

Тато захищає нас – захистимо його донечку!

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.05.2023
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
43501,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
43501,00 грн.

Кіра народилася біля моря, але море відібрала війна. Інший ворог – важка хвороба – руйнує її тіло. Півторарічна донечка військовослужбовців, тато якої саме зараз боронить рідну землю і майже не бачить своєї дитини, зараз беззахисна перед захворюванням. 

У Кіри муковісцидоз із важкою панкреатичною недостатністю. Це дуже небезпечна генетична хвороба, яка потребує щоденного прийому ліків, інгаляцій, фізіотерапії. Лише при правильному і своєчасному лікуванні дівчинка зможе прожити довге життя. 

У процесі встановлення правильного діагнозу було здано безліч аналізів, оплачено проживання в клініках – родина фінансово виснажена. А Кірі вже і зараз потрібні ліки для інгаляцій, підгузки, висококалорійна суміш і продукти, стерилізатор для дезінфекції стаканчиків і трубочок інгалятора, домашній батут для виконання щоденних вправ з фізіотерапії. Дещо з ліків у майбутньому забезпечуватиметься за бюджетний кошт, значну частину потрібно буде купувати самим. Проте зараз документи на забезпечення ще в процесі оформлення, тож сім’ї потрібна всебічна підтримка. Аби врятувати дитину, аби пережити важкі часи.

Допоможи родині захистити донечку від хвороби. Підтримай, будь ласка, збір для маленької Кіри.

Повне ім’я: Сатановська Кіра Віталіївна, 28.10.2021 р.
Місто: смт Затока, Одеська область
Діагноз: муковісцидоз
ID: 8766
Підтримали
79
Середній донат
150 грн.
ТОП-донат
10000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
08.06.2023 20:58
4850,00 грн.
Благодійна допомога
08.06.2023 14:27
200,00 грн.
Благодійна допомога
07.06.2023 22:12
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.06.2023 18:26
50,00 грн.
Ігор Цьох
06.06.2023 18:56
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Софія хоче жити без обмежень!
Підтримати
Здоров'я
Софія хоче жити без обмежень!
У Софії синдром Нунана. Це вроджене генетичне порушення. Їй потрібні систематичні проходження курсів соц…
Максим продовжує боротися. 2
Підтримати
Здоров'я
Максим продовжує боротися. 2
10-річний Максим продовжує боротьбу з хворобою за своє здоровʼя, адже у нього ДЦП, недорозвинення мовлен…
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Показати всі