Тепер не лише ДЦП, а й епілепсія...
Тепер не лише ДЦП, а й епілепсія...
Завершений

Тепер не лише ДЦП, а й епілепсія...

Розпочато: 18.11.2020
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
41500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
41500,00 грн.

Ліка – маленька 5-річна дівчинка, але дуже відважний боєць. З самого народження бореться за життя, за кожен подих, за кожну мить. Хоча й народилася вона розміром з долоню і вагою лише 830 грамів, вона долала найважчі труднощі і випробування. Перші місяці життя вона не дихала, не їла, не тримала температуру і тиск без допомоги препаратів. Спочатку лікарі лише відверталися, кажучи матері молитись... але день за днем боротьба, неймовірна жага до життя, і дівчинка вижила.

Три місяці на штучній вентиляції легень позаду, нарешті довгоочікувана подорож із лікарні додому. Далі масажі, плавання. Але за рік, все ж таки прозвучав діагноз "ДЦП", після якого, батько пішов із родини, викресливши їх зі свого життя. Мати – переселенка із зони АТО залишилася з трьома дітьми в чужому місті без житла та рідних. Попри це, Ліка проходила реабілітацію, безліч болючих терапій і кожен день виснажливо займалась по декілька годин із фахівцями. Завдяки наполегливості і праці з реабілітологами, Ліка з критично-важкого стану дійшла до майже самостійної ходи і мовлення реченнями, вона навіть жартує і дуже багато посміхається. Дівчинка весела, дуже добра, ніжна, любить тварин, квіти та гратися з іншими дітлахами свого віку. 

Ліка намагається бути самостійною у побуті, вона їсть майже без допомоги, вчиться роздягатися, взуватись та навіть допомагає матусі готувати. Ліка знає кольори, форми, тварин, вивчила букви. Дуже любить музику і постійно намагається танцювати. 

Лікарі говорять, що такий неймовірний результат і прогрес – це диво. Але місяць тому стан дівчинки різко набагато погіршився. Знову лікарі, обстеження, страх за майбутнє дитини, і новий страшний невиліковний діагноз, мов грім серед неба – епілепсія!

З кожним новим нападом у дівчинки відмирає частинка мозку, дитина відключається на деякий час, суттєво погіршився її фізичний стан та навички, зник апетит, погіршився сон та настрій. Епілепсія змінює особистість безповоротно та назавжди, руйнує всі вміння та навички. З кожним днем напади все сильніші, частіші і довші, які можуть закінчитися реанімацією. Тому вкрай важливо їх зупинити, увійти у ремісію та запобігти регресу стану дитини.

Лікарі впевнені, що здолати напади й погіршення стану можна та забути це як страшний сон, але тільки за умови якнайшвидшого початку лікування. Приймати протисудомні препарати та найголовніше – вводити кетогенну дієту, яка розроблена спеціально для боротьби з епілепсією у дітей. Лікування дієтою повинно проходити лише під жорстким контролем лікарів-спеціалістів у цій галузі, лише в такому випадку гарантований позитивний результат і дуже великі шанси на довгострокову ремісію (відсутність приступів), і дитина зможе йти до нових досягнень. В Україні знайшли таких спеціалістів, хоча таких одиниці.

Але, на жаль, матеріальний стан мами вкрай складний, бо вона вимушена винаймати житло та годувати трьох дітей, яких виховує самотужки. Також заради продовження реабілітації влітку і обстежень за останній місяць, мама брала кредити у декількох банках і без Вашої допомоги не зможе оплатити життєво необхідний курс лікування епілепсії. Ваша допомога і підтримка вкрай важлива для цієї дівчинки, щоб вижити, подолати напади, не втратити результати попередніх років праці й мати змогу йти вперед до своєї мрії.

Дякуємо за Ваші чуйні серця! Нехай Ваше добро повертається до Вас більшим у сто разів. Здоров'я Вам і Вашим близьким, бо важливіше за це, нічого немає в світі!

Повне ім’я: Макарова Ліка Віталіївна, 06.06.2015 р.
Місто: Київська обл., м. Біла Церква
Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, затримка психічного та мовленевого розвитку (G80.1), епілепсія
ID: 6578
Підтримали
Благодійна допомога
19.02.2021 22:36
3145,27 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 20:48
101,96 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 20:42
500,00 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 20:28
200,00 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 20:11
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Сім’я Куцолабських дуже дружня, любляча, товариська, багатодітна, де виховуються татусеві донечки. Батьк…
Здійснити мрію Єгора. 4
Підтримати
Здоров'я
Здійснити мрію Єгора. 4
Єгор народився раніше поставленого терміну, пережив жовтяницю та реанімацію. А згодом лікарі виявили в н…
Допомога дітям Миколаєва
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям Миколаєва
Завдяки цьому проєкту ми закупимо потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф у Миколаївську обласну…
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Підтримати
Здоров'я
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Щоб врятувати Аліні життя, лікарі зробили трепанацію черепа, і дівчинка понад місяць перебувала на апара…
Показати всі