Терапія радістю. 2
Терапія радістю. 2
Завершений

Терапія радістю. 2

Проект здійснює
Розпочато: 22.01.2018
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
12000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Часто буваючи у дитячих лікарнях, ми, працівники благодійного фонду "Карітас", щоразу бачимо вражаючу картину – повні безмежного суму та навіть розпачу очі маленьких пацієнтів, які перебувають у лікарняних стінах самі, без рідних. Це завжди надзвичайної сили стрес, коли дитині здається, що її залишили назавжди, коли її оточують чужі люди і доводиться терпіти різні маніпуляції, часто дуже неприємні та болючі, над її маленьким тілом… Причин, за якими малюк залишається в стаціонарі без мами чи тата, досить. Так чи інакше, безслідно для дитини цей досвід не проходить ніколи.

Неважливо, скільки часу дитині доводиться провести в стаціонарі – кілька днів або пару тижнів, вона все одно переживає стрес. Дитина, яку поклали в лікарню, опиняється в надзвичайних умовах: 

- маленька, безпорадна і хвора, вона потребує допомоги в будь-якій життєвій ситуації (переодягання, туалет, їжа, миття рук), вона повинна звертатися до чужих людей і виконувати їх розпорядження;
- без підтримки близьких дитина переживає наслідки медичних процедур;
- позбавляється звичних умов життя, що дуже травмує дітей;
- освоює новий режим дня – ранній підйом і відбій, обов’язкові медичні процедури (огляди, уколи, перев’язки та інше), відсутність прогулянок і інші обмеження та вимоги.

Саме тому таким важливим для маленьких пацієнтів є продовження нового напряму діяльності, що носить назву Art Hospital та має на меті психологічну реабілітацію та підтримку дітей, які знаходяться на лікуванні у медичних закладах м.Хмельницького, аби час перебування у лікарняних стінах був для них менш травмуючим, а позитивні емоції переважали над негативом. Ми уже маємо позитивний досвід та чудові результати нашої піврічної діяльності у цьому напрямку. Тому надзвичайно важливим є на сьогодні продовжити таку потрібну та корисну діяльність. До того ж, абсолютно ввесь медичний персонал зазначає позитивну динаміку у лікуванні та швидше одужання маленьких пацієнтів внаслідок творчих занять в лікарнях з одинокими малюками і звертається з проханням про продовження подібної діяльності у дитячих лікувальних закладах м. Хмельницького.

Art Hospital – це добровільна творча діяльність дорослих, спрямована на соціально-культурну реабілітацію дітей у стаціонарах лікарні методами арт-терапії, казкотерапії та ігротерапії та постановок театралізованих дійств. Це симбіоз акторської майстерності та арттерапевтичного мистецтва. Цього разу ми вирішили удосконалити форми роботи з дітками, залучивши професіоналів, людей зі спеціальною підготовкою у цьому напрямку, аби це принесло ще більшу користь як для фізичного та психологічного стану маленьких пацієнтів, так і для їх духовного розвитку.

А щоб мати змогу якісно та цікаво проводити творчі заняття з хворими дітками в умовах лікарні, нам необхідно зібрати кошти на оплату послуг мистецької студії, що професійно і відповідально працюватиме з такою вразливою та дорогоцінною категорією пацієнтів, як самотні діти в лікарняних стінах. Не залишайтесь байдужими, допоможіть нам це зробити, бо ж ніхто з нас не може бути впевнений, що завтра хтось з наших знайомих діток не опиниться на лікарняному ліжку, і так важливо, аби для них цей час був позитивнішим, яскравішим, більш добрим та безпечним.

ID: 3723
Підтримали
Благодійна допомога
16.04.2018 17:33
305,84 грн.
Благодійна допомога
15.04.2018 22:53
20,37 грн.
Григорій
15.04.2018 22:33
1018,51 грн.
Благодійна допомога
14.04.2018 01:18
50,93 грн.
Благодійна допомога
13.04.2018 16:57
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Наліпку купив - добро з М!КО зробив! Літо
Підтримати
Здоров'я
Наліпку купив - добро з М!КО зробив! Літо
Яскрава, літня та найголовніше - добра акція від мережі ресторанів Євразія знову в ефірі! Цього літа …
Вадимчик заслуговує на можливість чути!
Підтримати
Здоров'я
Вадимчик заслуговує на можливість чути!
Маленький Вадим народився і вже не чув. Батьки лише у 6 місяців зрозуміли, що щось не так, їх маленький …
Врятувати матусю трьох діточок!
Підтримати
Здоров'я
Врятувати матусю трьох діточок!
Наталя та Іван жили звичайним життям, ростили трьох діточок і будували плани на майбутнє. Але раптово, д…
Складна історія Рити. 4
Підтримати
Здоров'я
Складна історія Рити. 4
Після народження маленька у маленької Рити почалися судоми, у неї зупинилося дихання, з’явився висип на …
Показати всі