Терапія радістю. 2
Терапія радістю. 2
Завершений

Терапія радістю. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.01.2018
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
12000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Часто буваючи у дитячих лікарнях, ми, працівники благодійного фонду "Карітас", щоразу бачимо вражаючу картину – повні безмежного суму та навіть розпачу очі маленьких пацієнтів, які перебувають у лікарняних стінах самі, без рідних. Це завжди надзвичайної сили стрес, коли дитині здається, що її залишили назавжди, коли її оточують чужі люди і доводиться терпіти різні маніпуляції, часто дуже неприємні та болючі, над її маленьким тілом… Причин, за якими малюк залишається в стаціонарі без мами чи тата, досить. Так чи інакше, безслідно для дитини цей досвід не проходить ніколи.

Неважливо, скільки часу дитині доводиться провести в стаціонарі – кілька днів або пару тижнів, вона все одно переживає стрес. Дитина, яку поклали в лікарню, опиняється в надзвичайних умовах: 

- маленька, безпорадна і хвора, вона потребує допомоги в будь-якій життєвій ситуації (переодягання, туалет, їжа, миття рук), вона повинна звертатися до чужих людей і виконувати їх розпорядження;
- без підтримки близьких дитина переживає наслідки медичних процедур;
- позбавляється звичних умов життя, що дуже травмує дітей;
- освоює новий режим дня – ранній підйом і відбій, обов’язкові медичні процедури (огляди, уколи, перев’язки та інше), відсутність прогулянок і інші обмеження та вимоги.

Саме тому таким важливим для маленьких пацієнтів є продовження нового напряму діяльності, що носить назву Art Hospital та має на меті психологічну реабілітацію та підтримку дітей, які знаходяться на лікуванні у медичних закладах м.Хмельницького, аби час перебування у лікарняних стінах був для них менш травмуючим, а позитивні емоції переважали над негативом. Ми уже маємо позитивний досвід та чудові результати нашої піврічної діяльності у цьому напрямку. Тому надзвичайно важливим є на сьогодні продовжити таку потрібну та корисну діяльність. До того ж, абсолютно ввесь медичний персонал зазначає позитивну динаміку у лікуванні та швидше одужання маленьких пацієнтів внаслідок творчих занять в лікарнях з одинокими малюками і звертається з проханням про продовження подібної діяльності у дитячих лікувальних закладах м. Хмельницького.

Art Hospital – це добровільна творча діяльність дорослих, спрямована на соціально-культурну реабілітацію дітей у стаціонарах лікарні методами арт-терапії, казкотерапії та ігротерапії та постановок театралізованих дійств. Це симбіоз акторської майстерності та арттерапевтичного мистецтва. Цього разу ми вирішили удосконалити форми роботи з дітками, залучивши професіоналів, людей зі спеціальною підготовкою у цьому напрямку, аби це принесло ще більшу користь як для фізичного та психологічного стану маленьких пацієнтів, так і для їх духовного розвитку.

А щоб мати змогу якісно та цікаво проводити творчі заняття з хворими дітками в умовах лікарні, нам необхідно зібрати кошти на оплату послуг мистецької студії, що професійно і відповідально працюватиме з такою вразливою та дорогоцінною категорією пацієнтів, як самотні діти в лікарняних стінах. Не залишайтесь байдужими, допоможіть нам це зробити, бо ж ніхто з нас не може бути впевнений, що завтра хтось з наших знайомих діток не опиниться на лікарняному ліжку, і так важливо, аби для них цей час був позитивнішим, яскравішим, більш добрим та безпечним.

ID: 3723
Підтримали
Благодійна допомога
16.04.2018 17:33
305,84 грн.
Благодійна допомога
15.04.2018 22:53
20,37 грн.
Григорій
15.04.2018 22:33
1018,51 грн.
Благодійна допомога
14.04.2018 01:18
50,93 грн.
Благодійна допомога
13.04.2018 16:57
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Тільки ми можемо допомогти Назарові!
Підтримати
Здоров'я
Тільки ми можемо допомогти Назарові!
Слова лікарів, що дитина народилася мертвою, ріжуть болючіше, ніж гострий скальпель. Після надзвичайно в…
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
Підтримати
Здоров'я
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
19 березня 7 жінок зібралися в одному з районів Лос-Анджелеса та приготували понад 1000 традиційних укра…
УЗД для порятунку поспішайок
Підтримати
Здоров'я
УЗД для порятунку поспішайок
Збір коштів спрямований на закупівлю портативного апарату УЗД з доплером та набором датчиків для відділе…
Подаруйте мамі Машу! 6
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте мамі Машу! 6
Маша з мамою жили у гарній квартирі біля Донецького аеропорту до початку воєнних дій у 2014. Потім почал…
Показати всі