Терапія радістю. 4
Терапія радістю. 4
Завершений

Терапія радістю. 4

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.07.2021
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
40000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40000,00 грн.

Іноді здається, що з сімейних труднощів вибратися неможливо. Проте бажання зберегти родину, вчасне прохання про допомогу і комплексна робота зі спеціалістами дають шанс почати будувати стосунки у сім'ї спочатку. А головне – зберегти сім'ю для дитини, зберегти її дитинство.

Діти, які проживають в сім`ях, що опинились в складних життєвих обставинах, потребують особливої допомоги і підтримки, адже найрідніші люди, їх батьки, ведуть асоціальний спосіб життя, не дбають про них, не намагаються створити належні умови для їх виховання, розвитку, навчання. А іноді батьки настільки багато працюють, щоб подолати оту крайню бідність, що в них вже просто немає сил ні на що інше. І тільки загальними зусиллями, проводячи певну профілактичну роботу, вдається донести до батьків, що діти – це найцінніший скарб, до якого треба ставитися відповідально, дбати про їх добробут, любити і робити все, щоб їх діти жили в будинку, де тепло, світло, де прибрано, де ліжко заслане чистою постіллю, де в холодильнику є готова їжа, а у шафі є чисті дитячі речі.

І попри спосіб життя таких дорослих, їх дітки все одно люблять, обіймають їх і кажуть, що їх матуся найкраща. Тому, щоб не травмувати тендітну душу дитини, намагаєшся зробити все можливе і неможливе, щоб зберегти сім'ю. Для таких дітей ми організовуємо психологічні тренінги та заняття з арт-терапії.

Ми маємо намір зібрати кошти для оплати роботи 2-х спеціалістів (психолога та соціального педагога). Всього нам необхідно 40 000 грн для проведення занять для більше як 60 діток з кризових сімей впродовж 3-х місяців. Адже разом із вами віримо в те, що у дитинства немає бідності та негараздів.

ID: 7332
Підтримали
Благодійна допомога
21.12.2022 09:45
26508,12 грн.
Благодійна допомога
20.12.2022 00:25
200,00 грн.
Уляна Бичишин
17.12.2022 05:11
10,27 грн.
Благодійна допомога
13.12.2022 12:26
1000,00 грн.
Благодійна допомога
11.12.2022 21:40
64,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Більше простору для технічної творчості дітей
Підтримати
Освіта та наука
Більше простору для технічної творчості дітей
Гурток технічна творчість «Авіамоделювання» є креативним за рахунок технічної складової. Діти розробляют…
Уроки нутриціології для маленьких пацієнтів
Підтримати
Освіта та наука
Уроки нутриціології для маленьких пацієнтів
Чи знали ви, що збалансоване харчування може зробити диво для дитячого здоров'я? Такий спосіб споживання…
Подаруй дитині крила до знань 2025
Підтримати
Освіта та наука
Подаруй дитині крила до знань 2025
Мета проєкту "Подаруй дитині крила до знань 2025" – зібрати 100 повних шкільних рюкзаків для дітей із со…
Маленька дія – великий прорив
Підтримати
Освіта та наука
Маленька дія – великий прорив
В інклюзивному центрі "Світ можливостей" планується проведення безкоштовних занять для дітей з інвалідні…
Показати всі