Тимофій дуже хоче додому
Тимофій дуже хоче додому
Завершений

Тимофій дуже хоче додому

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.07.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
5495,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5495,00 грн.

Тимофій народився 1 квітня 2013 року. За результатами обстеження хлопчик був здоровим. Тоді ніхто навіть уявити не міг, що малий проведе вдома лише тиждень – увесь інший час у нього заберуть лікарні. На сьогоднішній день діагноз Тимофія звучить так: гідроцефалія, менінгоенцефаліт, вентрикуліт, симптоматична епілепсія, анемія, сепсис. Лікарі запевняють, що недуги можна здолати комплексним антибіотичним лікуванням – але в родині вже не залишилося грошей для купівлі чергового спектру дорогих препаратів.

На 11 день після народження у Тимофія почався напад – різко закрились очі, обличчя стало червоним, хлопчик перестав реагувати на зовнішні подразники. Батьки викликали карету швидкої допомоги, яка їх доставила у реанімаційне відділення новонароджених обласної лікарні.

Тут Тимофію встановили діагноз – гостре порушення мозкового кровообігу за гемологічним типом з формуванням крововиливу у ліву півкулю. Довелося проводити операцію. Хлопчика направили у київський Інститут нейрохірургії Києва, але, на жаль, Тимофій не був транспортабельний. Крововиливи повторились. За два місяці Тимофію провели ще три операції по місцю проживання – у Рівному. Стан ускладнився судомами, менінгітом та прогресуючою гідроцефалією.

Тільки 19.06.2013 хлопчика змогли перевести на стаціонарне лікування в Інститут нейрохірургії м. Київ. Мама вирушила у столицю за дитиною, залишивши вдома трирічного братика Тимофія.

Незважаючи на такий страшний та обширний діагноз, хлопчик усіма силами тримається за життя. За висновками лікарів, хворобу, справді, можна подолати за допомогою комплексного антибіотичного лікування. Однак у столичному відділенні немає всього спектру необхідних ліків. За три місяці лікування родина вичерпала усі ресурси та не має можливості придбати вартісні медикаменти за власні кошти.

Допоможіть врятувати маленького хлопчика. З народження він лише сім днів був у рідній оселі. Тимофій дуже хоче додому.

Ім'я - Тимофій Бєлошейкін, 3 місяці

Місто - Рівне

Діагноз -  гідроцефалія, менінгоенцефаліт, вентрикуліт, симптоматична епілепсія, анемія, сепсис

ID: 672
Підтримали
25
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
3000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
04.07.2013 17:11
300,00 грн.
Благодійна допомога
04.07.2013 17:04
200,00 грн.
Благодійна допомога
04.07.2013 16:51
137,00 грн.
Благодійна допомога
04.07.2013 16:22
500,00 грн.
Благодійна допомога
04.07.2013 16:20
42,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Народжений серцем скаже "мама". 4
Підтримати
Здоров'я
Народжений серцем скаже "мама". 4
У родині з Костянтинівки Сава з’явився зовсім маленьким, але одразу став "своїм".
Мрія Стефанії. 4
Підтримати
Здоров'я
Мрія Стефанії. 4
Стефанія – п’ятирічна дівчинка з чарівною щирою усмішкою і великими допитливими оченятами. Вона знає всі…
Прибрати біль та тривогу
Підтримати
Здоров'я
Прибрати біль та тривогу
Коли Богдану ще не було навіть двох років, його життя назавжди перевернулося. Веселий хлопчик згасав на …
Важкий перебіг захворювання
Підтримати
Здоров'я
Важкий перебіг захворювання
Іван хворіє на цукровий діабет 4 роки. За цей шлях дитина тричі впадала в кому, й мама приводила до тями…
Показати всі