Тиша і рак
Тиша і рак
Завершений

Тиша і рак

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.08.2018
Полтава
Завершений
Всього зібрано
689895,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
689895,00 грн.

UPD: на превеликий жаль, Юрко помер. Хвороба виявилася сильнішою. Команда УББ приносить наші найщиріші слова співчуття рідним хлопця та дякує всім, хто підтримував Юрка. Він не говорить і не чує. Зате його очі завжди красномовні. Радість, турбота, питання, надія. Всі емоції у Юрка Штрикуля читаються в очах над захисною маскою що, зазвичай носять онкохворі діти. Зараз у них біль і благання. У Юрка гострий лімфобластний лейкоз, рецидив, обтяжений імунною недостатністю. Йому терміново потрібна дорога недоступна в Україні терапія і пересадка кісткового мозку.

З трьох років Юрко живе у світі тиші – у нього двостороння сенсоневральна глухота. У 6 років хлопчик вступив у Полтавську спеціалізовану школу-інтернат для глухих дітей. Тут він захопився футболом, брав участь у різноманітних спортивних змаганнях.. Любов до цієї гри йому прищепив вчитель і тренер шкільної футбольної команди – він теж не чує, проте він завзятий і талановитий педагог.

Два роки тому все змінилось – у Юри виявили рідкісний різновид хромосомного порушення, який іноді зустрічається при лейкозі, й скоро підтвердили діагноз – гострий лейкоз. Юрко пройшов лікування в Полтаві, а потім у Центрі дитячої онкогематології лікарні "ОХМАТДИТ". Тоді сталося чудо: результати лікування дозволили українським і закордонним лікарям змінили свою рекомендацію стосовно пересадки кісткового мозку на "суху хімію". Але, на жаль, підступна хвороба повернулась. Стався рецидив. Щоб перемогти рак, хлопцеві потрібна ефективна протирецидивна терапія. І пересадка кісткового мозку. Але у Юрка сильна алергія на "Аспарагіназу" – препарат, який використовують для лікування рецидивів лейкозу і який доступний в Україні. Єдине, що йому зараз може допомогти увійти в ремісію, – це препарат "Ервіназа". Але він не зареєстрований і не продається в Україні. Лише за кордоном. Вартість 1 упаковки – 6 000 доларів.

Нам вдалось придбати для Юри один флакон, і терапія дала позитивний результат. Однак для подальшої терапії цього препарату зараз немає. Ми отримали підтвердження з клініки Bambaino Gezu в Римі, що Юрка готові взяти на лікування і провести пересадку кісткового мозку. А на це потрібно 158 тисяч євро. Необхідно їхати якомога швидше, бо лікувати Юру в Україні немає чим. А кожен втрачений день зменшує шанси на успіх лікування.

Ми плануємо зібрати на УББ 650 000 грн, щоб внести передоплату, і щоб Юрко зміг швидше поїхати в клініку. Решту суми, ми сподіваємося, оплатить держава. Батьки нещодавно подали документи в Міністерство охорони здоров’я. Але зараз коштів в МОЗі немає, і якщо держава виділить додатковий бюджет, то це буде не раніше кінця року.

У вересні допомогти Юрі також можна було, надіславши смс на номер 88007, що існує саме для того, аби вирішувати гострі проблеми дорослих та дітей, які опинилися між життям та смертю. Після відправки SMS на номер 88007, 5 гривень з вашого рахунку перераховуються на проєкт "Тиша і рак". Подробиці тут.

 

ПІБ: Штрикуль Юрій Тарасович, 11.11.2003 р.

Місто: Полтава

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз Фаб-L2, 1 к,м рецидив, сенсорна туговухість, вторинна імунна недостатність

ID: 4278
Підтримали
Благодійна допомога
29.10.2018 15:05
39895,00 грн.
Благодійна допомога
25.10.2018 11:59
0,19 грн.
Благодійна допомога
25.10.2018 11:57
1480,00 грн.
Благодійна допомога
25.10.2018 11:17
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.10.2018 10:45
256,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
"Наше щастя тривало недовго..."
Підтримати
Здоров'я
"Наше щастя тривало недовго..."
У 7-річного Ігорчика з Харкова ДЦП. Дитина сама себе не обслуговує, не говорить і не чує на одне вухо. Х…
Злата мріє про самостійні кроки
Підтримати
Здоров'я
Злата мріє про самостійні кроки
Перші пів року життя цієї крихітки були звичними для новонародженої дитини: Злата гарно їла та набирала …
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Підтримати
Здоров'я
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Артему 18 років. Хлопець народився в багатодітній сім'ї, має ще четверо братів і сестер. Коли йому було …
Показати всі