Три тяжких захворювання у однієї дитини. 6
Три тяжких захворювання у однієї дитини. 6
Завершений

Три тяжких захворювання у однієї дитини. 6

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.12.2019
Миколаїв
Завершений
Всього зібрано
14251,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14251,00 грн.

Настю треба рятувати. Наша дівчинка, яка з року в рік живе на межі, знову "заслабла". Їй терміново потрібно лягати в стаціонар. Антибіотики внутрішньовенно у великих дозах – єдине, що допомагає стабілізувати її стан. Без цього інфекція могла б захопити всі легені, підпорядкувати собі Настине тіло, відібрати можливість дихати. Могла б... але ми точно знаємо, що не можемо їй цього дозволити. Потрібно знайти гроші, Настя повинна отримати ліки.

Усе своє життя дівчинка живе з важким генетичним діагнозом – муковісцидозом. З плином часу до нього приєдналися також інсулінозалежний діабет і цироз печінки – характерні супутники муковісцидозу. Виникають вони не у всіх пацієнтів, але Насті дісталося по повній. Насті буває нестерпно важко і навіть не завжди хочеться прокидатися вранці. Настя, напевно, знає про відчай все... і про надію теж. Хвороба послаблює свою хватку – і знову хочеться жити.

Муковісцидоз вражає весь організм, спотворює роботу всіх внутрішніх органів. Робить людину дуже вразливим перед будь-якими інфекціями. Якщо вже в легенях оселилася якась інфекція, майже неможливо її звідти вивести. Вони стають хронічними, приглушаются під впливом антибіотиків, а через якийсь час знову прокидаються. І тільки нова ударна доза антибіотиків може знову присипати їх.

Зараз Насті погано. І ми дуже просимо допомогти їй. Ми збираємо частину необхідної суми для закупівлі необхідних антибіотиків для Насті.

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Насті. Переглянути попередні проєкти Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Бондар Анастасія Русланівна, 13.11.2000 р.

Місто: Миколаїв

Діагноз: муковісцидоз із панкреатичною недостатністю

ID: 5678
Підтримали
80
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
1000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
19.12.2019 19:10
405,00 грн.
Благодійна допомога
19.12.2019 18:14
30,64 грн.
Благодійна допомога
19.12.2019 18:09
500,00 грн.
Благодійна допомога
19.12.2019 17:02
100,00 грн.
Благодійна допомога
19.12.2019 16:34
509,81 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Софійці потрібна допомога. 3
Підтримати
Здоров'я
Софійці потрібна допомога. 3
Софійка захворіла на цукровий діабет 1 типу тяжкої форми. Її дитинство зараз – це не лише навчання, дозв…
Уникнути наслідків хвороби
Підтримати
Здоров'я
Уникнути наслідків хвороби
Дмитрові 15 років, і вже восьмий рік частиною його життя є жахлива хвороба. Цукровий діабет 1 типу – це …
Допоможіть врятувати дитинство Ельдара!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть врятувати дитинство Ельдара!
Ельдару лише 8 років. Його сім’я з декількома дітьми була змушена тікати з окупованого Херсона. Вони зал…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Показати всі