Triathlon Support Ukraine online
Triathlon Support Ukraine online
Завершений

Triathlon Support Ukraine online

Розпочато: 13.05.2022
Харків
Завершений
Всього зібрано
131350,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
131350,00 грн.

Triathlon Support Ukraine online – благодійні віртуальні змагання з триатлону, під час яких кожен учасник індивідуально або в команді долає (пливе, їде на велосипеді, біжить) максимальну кількість кілометрів за визначений період. Головна мета змагань – зібрати кошти на благодійність та додати мотивації учасникам регулярно тренуватися. 

Долучитись може кожен охочий у будь-якій точці України та світу. Мета благодійного збору – допомогти Харківському перинатальному центру, де породіллі народжують попри постійну атаку з неба з боку росії. Зараз вкрай необхідно придбати сучасну лампу фототерапії для запобігання розвитку жовтяниці у дітей. Промені лампи мають певну довжину хвилі і перетворюють "шкідливий" білірубін у таку форму, яка легко виводиться з організму, тобто лампа фототерапії виконує функцію зрілої печінки. 

Triathlon Support Ukraine online – челлендж, де всі учасники мають загальну важливу ціль – усім разом в сумі подолати символічні для України дистанції:
•  проплисти 1 355 км – це загальна довжина морського кордону України 
•  проїхати на велосипеді 20 069 км – загальна протяжність автомобільних доріг державного значення України 
•  пробігти 5 638 км – протяжність сухопутного кордону України 

Змагання організовані командами компанії Run Ukraine та триатлонного клубу Sapik Team.

Не було ні дня з початку війни, коли російські окупанти не бомбили б Харків. Кожен день та ніч у місті вибухи, руйнування цивільних обʼєктів, смерті невинних людей та дітей. Але в Харківському обласному перинатальному центрі породіллі народжують попри постійну атаку з неба з боку росії. Зараз у всій Харківській області працює одна реанімація новонароджених. І вона саме на базі перинатального центру. Тут лікарі цілодобово рятують життя маленьких пацієнтів. Зараз в реанімації 15 діток, які потребують медичного догляду, сучасного обладнання та всіх сил лікарів, які не покидають місце своєї роботи.

Керівниця центру Ірина Кондратова пояснює: народжувати у підвалах, які слугують укриттям, не можна. "Коли постало питання, що робити, де народжувати, як знайти безпечні умови, ми зрозуміли, що у тих підвалах, які є, ми не можемо розгорнути операційну або пологовий зал, це не витримає ніяких санітарних норм. Ми вирішили розгорнути все тут — в інфекційному блоці. Він працює в режимі родзалу та операційної, тут у нас є палата, куди переводимо дівчат із дітьми та партнерами", — каже Кондратова. 

Попри оптимістичний настрій лікарів та злагоджену роботу всього медичного персоналу, їм потрібна технічна допомога. А саме медичне обладнання. Ми збираємо кошти на придбання сучасної лампи фототерапії для запобігання розвитку жовтяниці у дітей. 

80% недоношених дітей, особливо ті, вага тіла яких менш як 1 500 грамів, мають жовтяницю, яку необхідно лікувати. Для ефективного і неагресивного лікування існує спеціальна лампа фототерапії, її промені мають певну довжину хвилі і перетворюють шкідливий білірубін в таку форму, яка легко виводиться з організму, тобто лампа фототерапії виконує функцію зрілої печінки. Через 1-2 тижні використання лампи печінка недоношеної дитинки починає нормально функціонувати, і таким чином ми рятуємо головний мозок немовляти від токсичного ураження білірубіном і уникнемо переливання чужої крові.За допомогою цієї лампи новонароджений може лікуватися фототерапією в ліжечку, лежачи на спеціальному покритті лампи. А якщо лампу нижнього типу опромінення використовувати з лампою верхнього типу, це допоможе збільшити площу опромінення, і рівень білірубіну буде знижуватися за лічені години. Тільки уявіть собі, ці маленькі вдячні дітки не постраждають від негативної дії "злого білірубіну".

Кожен внесок дозволить рятувати життя дітей! 

ID: 8100
Підтримали
Благодійна допомога
25.07.2022 10:01
4586,25 грн.
Благодійна допомога
22.07.2022 16:00
500,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2022 13:06
100,00 грн.
Благодійна допомога
20.07.2022 02:11
200,00 грн.
Благодійна допомога
19.07.2022 15:35
31000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Підтримати
Здоров'я
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Навіть коли дуже тяжко хворий, навіть коли ледве можеш сісти в ліжку… зберігати власну гідність людині в…
Дівчина з родини переселенців потребує ліків. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчина з родини переселенців потребує ліків. 2
Катя від народження хворіє на симптоматичну епілепсію, що вимагає постійного прийому протисудомних медпр…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Допомога дітям Миколаєва
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям Миколаєва
Завдяки цьому проєкту ми закупимо потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф у Миколаївську обласну…
Показати всі