Тут живе надія
Тут живе надія
Завершений

Тут живе надія

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.05.2014
Краматорськ
Завершений
Всього зібрано
35000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
35000,00 грн.

Ще зовсім нещодавно Настя вела звичайне життя сучасного підлітка – навчалася на 2-му курсі технікуму, грала у волейбол, спілкувалася з однолітками та тішила батьків своїми успіхами. Нічого не віщувало біди. І навіть перші симптоми захворювання: збільшення печінки, лімфовузлів і дерматит, які почали проявлятися у дівчини ще в 2012 році, не давали приводу для особливого занепокоєння. Однак в одну мить життя молодої дівчини і її родини змінило фарби – після обстеження в лікарні Насті був поставлений діагноз – лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант.

 

Однак на той момент у цих окремих і, здавалося б, абсолютно не пов'язаних між собою симптомах лікарі не розгледіли ознак страшного захворювання. Лікували все окремо: печінку – гастроентеролог, лімфовузли – отоларинголог, дерматит – фахівець із шкірних захворювань...

15 лютого 2014 р. стан Насті різко погіршився – помітно збільшилися всі шийні лімфовузли, з'явилася набряклість ніг і точкові крововиливи, печінка продовжувала збільшуватися. Після проведення огляду у педіатра, ендокринолога, отоларинголога і хірурга дівчині було призначено три курси антибактеріальної терапії, після проведення якої її стан здоров'я не змінився на краще. З кожним днем самопочуття Насті погіршувався. Лікарі забили тривогу.

Мама дівчини, медичний працівник за освітою, вирішила проконсультуватися щодо стану здоров'я дочки у міського лікаря – гематолога. Після огляду та проведених аналізів, Настя в терміновому порядку була направлена на консультацію у Відділення дитячої гематології Донецької Обласної Центральної Клінічної Лікарні (Інститут невідкладної і відновної хірургії АМН України ім. В.К. Гусака), де їй і був поставлений діагноз – лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант.

У технікумі дівчині довелося взяти академ- відпустку і приготуватися до серйозного опору хвороби: за словами лікаря, лікування буде дорогим і тривалим, не менше року.

Зараз у житті Насті дуже складний період – їй потрібно пройти не менше 6-ти блоків хіміотерапії та опромінення. На деякий час дівчині доведеться забути про вступ до ВНЗ, гру в волейбол та інші звичні для неї заняття. Однак Настя знаходить у собі сили гідно протистояти важкому захворюванню – вона ні на хвилину не втрачає надії в те, що все це в її житті ще буде, а хворобу вона обов'язково подолає.

Дорогі друзі! Ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу цій молодій дівчині з чудовим іменем АНАСТАСІЯ – повернена до життя. Адже саме ЗАРАЗ вона дуже потребує нашої з вами допомоги. Ми сподіваємося на те, що саме зараз, у момент складного випробування, поруч із нею будуть чуйні та шляхетні люди, які, як Ангели-Охоронці, відведуть від неї хворобу і вселять надію на одужання!

 

ПІБ: Шпак Анастасія Андріївна, 05.09.1996 р.

Місто: Краматорськ

Діагноз: Лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант

ID: 953
Підтримали
Благодійна допомога
30.12.2014 23:01
186,00 грн.
Володимир Стрельчук
30.12.2014 22:36
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:45
20,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:38
5,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:05
5,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Моя боротьба за можливість дихати
Підтримати
Здоров'я
Моя боротьба за можливість дихати
Дивлячись на фото усміхненої дівчинки, ніколи не скажеш, що її життю загрожують два страшних захворюванн…
Мрія – врятувати зір та бути самостійним!
Підтримати
Здоров'я
Мрія – врятувати зір та бути самостійним!
Анатолій народився з аномалією розвитку обох очей, тож з перших днів життя довелось рятувати зір. Саме ч…
Марія з родини ВПО потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Марія з родини ВПО потребує допомоги
Рік тому Марію спіткало нещастя. В неї виявили цукровий діабет першого типу. Дівчина провела ніч у реані…
Петя на шляху до одужання
Підтримати
Здоров'я
Петя на шляху до одужання
Коли наш фонд уперше організував збір коштів для Петі, хлопчику було 9 років, і він майже не розмовляв. …
Показати всі