Тут живе надія
Тут живе надія
Завершений

Тут живе надія

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.05.2014
Краматорськ
Завершений
Всього зібрано
35000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
35000,00 грн.

Ще зовсім нещодавно Настя вела звичайне життя сучасного підлітка – навчалася на 2-му курсі технікуму, грала у волейбол, спілкувалася з однолітками та тішила батьків своїми успіхами. Нічого не віщувало біди. І навіть перші симптоми захворювання: збільшення печінки, лімфовузлів і дерматит, які почали проявлятися у дівчини ще в 2012 році, не давали приводу для особливого занепокоєння. Однак в одну мить життя молодої дівчини і її родини змінило фарби – після обстеження в лікарні Насті був поставлений діагноз – лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант.

 

Однак на той момент у цих окремих і, здавалося б, абсолютно не пов'язаних між собою симптомах лікарі не розгледіли ознак страшного захворювання. Лікували все окремо: печінку – гастроентеролог, лімфовузли – отоларинголог, дерматит – фахівець із шкірних захворювань...

15 лютого 2014 р. стан Насті різко погіршився – помітно збільшилися всі шийні лімфовузли, з'явилася набряклість ніг і точкові крововиливи, печінка продовжувала збільшуватися. Після проведення огляду у педіатра, ендокринолога, отоларинголога і хірурга дівчині було призначено три курси антибактеріальної терапії, після проведення якої її стан здоров'я не змінився на краще. З кожним днем самопочуття Насті погіршувався. Лікарі забили тривогу.

Мама дівчини, медичний працівник за освітою, вирішила проконсультуватися щодо стану здоров'я дочки у міського лікаря – гематолога. Після огляду та проведених аналізів, Настя в терміновому порядку була направлена на консультацію у Відділення дитячої гематології Донецької Обласної Центральної Клінічної Лікарні (Інститут невідкладної і відновної хірургії АМН України ім. В.К. Гусака), де їй і був поставлений діагноз – лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант.

У технікумі дівчині довелося взяти академ- відпустку і приготуватися до серйозного опору хвороби: за словами лікаря, лікування буде дорогим і тривалим, не менше року.

Зараз у житті Насті дуже складний період – їй потрібно пройти не менше 6-ти блоків хіміотерапії та опромінення. На деякий час дівчині доведеться забути про вступ до ВНЗ, гру в волейбол та інші звичні для неї заняття. Однак Настя знаходить у собі сили гідно протистояти важкому захворюванню – вона ні на хвилину не втрачає надії в те, що все це в її житті ще буде, а хворобу вона обов'язково подолає.

Дорогі друзі! Ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу цій молодій дівчині з чудовим іменем АНАСТАСІЯ – повернена до життя. Адже саме ЗАРАЗ вона дуже потребує нашої з вами допомоги. Ми сподіваємося на те, що саме зараз, у момент складного випробування, поруч із нею будуть чуйні та шляхетні люди, які, як Ангели-Охоронці, відведуть від неї хворобу і вселять надію на одужання!

 

ПІБ: Шпак Анастасія Андріївна, 05.09.1996 р.

Місто: Краматорськ

Діагноз: Лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант

ID: 953
Підтримали
Благодійна допомога
30.12.2014 23:01
186,00 грн.
Володимир Стрельчук
30.12.2014 22:36
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:45
20,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:38
5,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:05
5,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Вікторія крокує до одужання
Підтримати
Здоров'я
Вікторія крокує до одужання
У Вікторії когнітивна епілептиформна дезінтеграція, аутизм, гіперактивність, затримка психо-мовленнєвого…
Матусю, мені так болить!
Підтримати
Здоров'я
Матусю, мені так болить!
Звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням – допомогти чудовій дівчині Катрусі пройти життєво необ…
Розгадати Настіну загадку
Підтримати
Здоров'я
Розгадати Настіну загадку
Десятирічна Настуся – загадка для лікарів. Розгадати її можуть лише генетики, але вартість обстеження не…
Олексій хоче перемогти хворобу
Підтримати
Здоров'я
Олексій хоче перемогти хворобу
Перші тижні життя Олексій ріс та розвився, згідно з нормами. Час ішов, проте малюк не реагував на звуки,…
Показати всі