Тут живе надія
Тут живе надія
Завершений

Тут живе надія

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.05.2014
Краматорськ
Завершений
Всього зібрано
35000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
35000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ще зовсім нещодавно Настя вела звичайне життя сучасного підлітка – навчалася на 2-му курсі технікуму, грала у волейбол, спілкувалася з однолітками та тішила батьків своїми успіхами. Нічого не віщувало біди. І навіть перші симптоми захворювання: збільшення печінки, лімфовузлів і дерматит, які почали проявлятися у дівчини ще в 2012 році, не давали приводу для особливого занепокоєння. Однак в одну мить життя молодої дівчини і її родини змінило фарби – після обстеження в лікарні Насті був поставлений діагноз – лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант.

 

Однак на той момент у цих окремих і, здавалося б, абсолютно не пов'язаних між собою симптомах лікарі не розгледіли ознак страшного захворювання. Лікували все окремо: печінку – гастроентеролог, лімфовузли – отоларинголог, дерматит – фахівець із шкірних захворювань...

15 лютого 2014 р. стан Насті різко погіршився – помітно збільшилися всі шийні лімфовузли, з'явилася набряклість ніг і точкові крововиливи, печінка продовжувала збільшуватися. Після проведення огляду у педіатра, ендокринолога, отоларинголога і хірурга дівчині було призначено три курси антибактеріальної терапії, після проведення якої її стан здоров'я не змінився на краще. З кожним днем самопочуття Насті погіршувався. Лікарі забили тривогу.

Мама дівчини, медичний працівник за освітою, вирішила проконсультуватися щодо стану здоров'я дочки у міського лікаря – гематолога. Після огляду та проведених аналізів, Настя в терміновому порядку була направлена на консультацію у Відділення дитячої гематології Донецької Обласної Центральної Клінічної Лікарні (Інститут невідкладної і відновної хірургії АМН України ім. В.К. Гусака), де їй і був поставлений діагноз – лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант.

У технікумі дівчині довелося взяти академ- відпустку і приготуватися до серйозного опору хвороби: за словами лікаря, лікування буде дорогим і тривалим, не менше року.

Зараз у житті Насті дуже складний період – їй потрібно пройти не менше 6-ти блоків хіміотерапії та опромінення. На деякий час дівчині доведеться забути про вступ до ВНЗ, гру в волейбол та інші звичні для неї заняття. Однак Настя знаходить у собі сили гідно протистояти важкому захворюванню – вона ні на хвилину не втрачає надії в те, що все це в її житті ще буде, а хворобу вона обов'язково подолає.

Дорогі друзі! Ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу цій молодій дівчині з чудовим іменем АНАСТАСІЯ – повернена до життя. Адже саме ЗАРАЗ вона дуже потребує нашої з вами допомоги. Ми сподіваємося на те, що саме зараз, у момент складного випробування, поруч із нею будуть чуйні та шляхетні люди, які, як Ангели-Охоронці, відведуть від неї хворобу і вселять надію на одужання!

 

ПІБ: Шпак Анастасія Андріївна, 05.09.1996 р.

Місто: Краматорськ

Діагноз: Лімфогранулематоз, склеронодулярний варіант

ID: 953
Підтримали
Благодійна допомога
30.12.2014 23:01
186,00 грн.
Володимир Стрельчук
30.12.2014 22:36
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:45
20,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:38
5,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 21:05
5,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможи зупинити біль
Підтримати
Здоров'я
Допоможи зупинити біль
Тетяні боляче ходити, сидіти і навіть лежати. Але жінка не може здатися, адже від неї залежить життя її …
Хоч когось врятувати від пекла вдома
Підтримати
Здоров'я
Хоч когось врятувати від пекла вдома
Життя може стати пеклом, коли хтось у родині захворів і став "лежачим". Як дати раду всьому, як впоратис…
По той бік почуттів. 3
Підтримати
Здоров'я
По той бік почуттів. 3
У Михайлика органічне ураження ЦНС. Щоб уникнути "занурення в себе", він потребує безперервних занять із…
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
Підтримати
Здоров'я
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
"Значне погіршення слуху заважає мені тим, що неправильно сприйнята інформація може вплинути на помилков…
Показати всі