У черзі за життям
У черзі за життям
Завершений

У черзі за життям

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.05.2014
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Завершений
Всього зібрано
190381,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
190381,00 грн.

Хвороба підкрадалася до Максима давно й здалеку. Але спочатку розпізнати наскільки вона буде складною й дорогою не вдалося ані лікарям, ані батькам. Зараз хлопчик змушений лежати прив'язаним до апарату, який очищає кров від отруйних токсинів і допомагає йому жити. Розімкнути це коло та повернути дитину до звичайного життя може лише операція з пересадки донорських нирок. Без неї він приречений. Допоможіть хлопчику жити!

Максиму ще не виповнилося й двох років, як він потрапив до лікарні з досить серйозним діагнозом – пієлонефритом. Велика кількість ліків та тривалі процедури, що їх перенесла дитина, здавалося б, відігнали хворобу та повернули нормальне дитинство.

Шість років тривала ремісія. А потім сталася звичайна дитяча хвороба, якою хворіють багато діток – вітрянка. Однак Максим переносив її тяжко – лікарня, дуже висока температура, яку збивали антибіотиками. Зараз лікарі вважають, що саме ті антибіотики спровокували погіршення стану й так слабких нирок Максимки. З тієї пори Максимкові з мамою вже два роки доводиться лежати в лікарнях. Спочатку у Дніпропетровську, а потім у зв’язку із погіршенням їх перевели до головної дитячої лікарні країни – "ОХМАТДИТ". Тут для Максимки та його рідних і стався найстрашніший у їхньому житті день – день, коли прозвучав невтішний діагноз – ХНН (хронічна ниркова недостатність). Нещодавно діагноз підтвердили в Білорусі. Висновок усіх лікарів єдиний – нирки вже не здатні працювати самостійно, почали зменшуватися у розмірі, єдиний вихід при цьому – трансплантація.

Максим дуже вразливий хлопчик, переймається та нервується. Його моральний стан дуже помітно позначається на його фізичному стані, результатах аналізів. Такому ніжному створінню дуже важко переносити залежність від гемодіалізу. Тричі на тиждень по 4-5 годин він мусить лежати прив'язаним до апарату, який очищує кров від отруйних токсинів і допомагає йому жити.

Максим, проводить вільний час, як звичайний п’ятикласник: грає у комп’ютерні ігри, грається на подвір'ї. З однією різницею – все це він робить у лікарні. Тут у нього з'явилися нові друзі, тут маленькі пацієнти невеличкого відділення та їхні батьки здружилися та стали великою родиною. Своє звичайне шкільне життя та друзів з рідного міста Максим згадувати не хоче. Його ніжна психіка блокує ті спогади, адже вони нагадують йому, як все змінилося, і що те звичайне життя і друзі можуть ніколи більше не повернутися до нього.

Трансплантація коштує 60 000 у.о., родина вже зібрала 23 846 у.о.. На жаль, часу в Максима залишилося мало, зовсім мало. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих допомогти Максиму у його боротьбі за життя, адже час зараз грає проти нього!

 

ПІБ: Троцик Максим Іванович, 09.01.2003 р.

Місто: Кривий Ріг 

Діагноз: Хронічна ниркова недостатність, термінальна стадія, інтерстиціальний нефрит, хронічний гломерулонефрит, програмний гемодіаліз.

ID: 957
Підтримали
Благодійна допомога
11.07.2014 15:14
1000,00 грн.
Благодійна допомога
11.07.2014 14:09
500,00 грн.
Благодійна допомога
11.07.2014 11:48
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.07.2014 11:38
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.07.2014 11:35
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Мамо, я буду крокувати з тобою!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я буду крокувати з тобою!
"Допоможіть моїй дитині! Я дуже хочу бачити її здоровою, як вона розмовляє та крокує зі мною по вулиці",…
Збережімо життя онкохворих дітей!
Підтримати
Здоров'я
Збережімо життя онкохворих дітей!
Завдяки проєкту ми плануємо забезпечити Сумську обласну дитячу клінічну лікарню венозним сканером, інкуб…
Щаслива усмішка
Підтримати
Здоров'я
Щаслива усмішка
Наш проєкт спрямований на організацію медичних діагностичних заходів та лікувальних процедур для дітей у…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Показати всі