У полоні ДЦП
У полоні ДЦП
Завершений

У полоні ДЦП

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.06.2020
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
29100,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29100,00 грн.

Олександра навіть гадки не мала, що плановий візит до жіночої консультації закінчиться екстреним кесаревим розтином. Тоді, чотири роки тому, малюк і мама були врятовані. Але наслідки передчасного народження поступово перетворилися в довгий перелік діагнозів, основний з яких – дитячий церебральний параліч. Тим не менш, усупереч особливостям розвитку, у Михайла є величезний потенціал, а у мами – завзятість і віра в свого сина! Для успіху не вистачає тільки одного: відновлення дитини коштує великих грошей.

Зовсім крихіткою, вагою трохи більше кілограма, народився Михайлик. Додому з лікарні малюк потрапив тільки через три місяці. Вроджена вада центральної нервової системи призвела до затримки розвитку хлопчика й встановлення серйозних діагнозів згодом.

Зараз Ведмедику, як його ласкаво називає мама, 4 рочки. Хлопчик розвивається в своєму темпі, тому ходити й розмовляти він поки що не може, але вже самостійно сидить і повзає. Михайлик обожнює слухати дитячі пісеньки, розглядати разом із мамою книжки й кататися на гойдалці. Останнім часом хлопчик радує старанністю, уважністю й бажанням вчитися. Розвиваючи дрібну моторику, Міша намагається впоратися з ложкою і потрапити точно до ротика, а ще дуже старається намалювати найкрасивішу "каляку-маляку", аби подарувати матусі. І це у нього обов'язково вийде!

Михайлик відвідує реабілітаційний центр за місцем проживання, плаває в басейні й проходить курси іпотерапії з улюбленим поні Батирчиком. Лікувальна фізкультура й заняття з мамою вдома проходять щодня. А завдяки урокам з логопедом хлопчик почав жувати їжу, вимовляти окремі букви й склади. Декілька разів на рік Михайлик їздить до Харківського центру "Томатіс-Україна", де з кожним новим сеансом терапії фахівці відзначають позитивну динаміку в розвитку хлопчика, хвалять за роботу вдома.

Кожне маленьке досягнення, як-от новий звук або свідомий рух рукою, надихає батьків і дає сили для подальшої боротьби з хворобою. От тільки фінансові витрати сім'ї, де є дитина з особливостями розвитку, несумісні з її доходами. Тому Михайлик і його батьки дуже просять допомогти сплатити за наступний курс занять в центрі "Томатіс-Україна": адже це ще один маленький крок вперед у розвитку хлопчика!

 

ПІБ: Самойленко Михайло Олександрович, 31.08.2015 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез. Епісиндром, стадія медикаментозної ремісії. Часткова атрофія диску зорового нерва, косоокість. Комплексне порушення обміну амінокислот. Затримка мовного розвитку

 

ID: 6169
Підтримали
Благодійна допомога
24.10.2020 11:03
4162,43 грн.
Будьмо!
24.10.2020 08:08
15,27 грн.
sergiodanile
23.10.2020 21:11
137,47 грн.
Благодійна допомога
23.10.2020 16:07
50,00 грн.
Благодійна допомога
23.10.2020 16:02
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможемо подолати нестерпний біль
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо подолати нестерпний біль
Потрібна термінова допомога, щоб допомогти подолати нестерпний біль пораненому захиснику! Олександр отри…
Мріємо побачити твої перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Мріємо побачити твої перші кроки
Під час народження цієї крихітки у неї стався крововилив у мозок. Дівчинка була слабкою, тиждень вона пр…
Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини
Підтримати
Здоров'я
Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини
Завдяки проєкту ми закупимо електрокардіограф, медичну кушетку та холодильник для зберігання медикаменті…
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Показати всі