У полоні ДЦП
У полоні ДЦП
Завершений

У полоні ДЦП

Проект здійснює
Розпочато: 19.06.2020
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
29100,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29100,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Олександра навіть гадки не мала, що плановий візит до жіночої консультації закінчиться екстреним кесаревим розтином. Тоді, чотири роки тому, малюк і мама були врятовані. Але наслідки передчасного народження поступово перетворилися в довгий перелік діагнозів, основний з яких – дитячий церебральний параліч. Тим не менш, усупереч особливостям розвитку, у Михайла є величезний потенціал, а у мами – завзятість і віра в свого сина! Для успіху не вистачає тільки одного: відновлення дитини коштує великих грошей.

Зовсім крихіткою, вагою трохи більше кілограма, народився Михайлик. Додому з лікарні малюк потрапив тільки через три місяці. Вроджена вада центральної нервової системи призвела до затримки розвитку хлопчика й встановлення серйозних діагнозів згодом.

Зараз Ведмедику, як його ласкаво називає мама, 4 рочки. Хлопчик розвивається в своєму темпі, тому ходити й розмовляти він поки що не може, але вже самостійно сидить і повзає. Михайлик обожнює слухати дитячі пісеньки, розглядати разом із мамою книжки й кататися на гойдалці. Останнім часом хлопчик радує старанністю, уважністю й бажанням вчитися. Розвиваючи дрібну моторику, Міша намагається впоратися з ложкою і потрапити точно до ротика, а ще дуже старається намалювати найкрасивішу "каляку-маляку", аби подарувати матусі. І це у нього обов'язково вийде!

Михайлик відвідує реабілітаційний центр за місцем проживання, плаває в басейні й проходить курси іпотерапії з улюбленим поні Батирчиком. Лікувальна фізкультура й заняття з мамою вдома проходять щодня. А завдяки урокам з логопедом хлопчик почав жувати їжу, вимовляти окремі букви й склади. Декілька разів на рік Михайлик їздить до Харківського центру "Томатіс-Україна", де з кожним новим сеансом терапії фахівці відзначають позитивну динаміку в розвитку хлопчика, хвалять за роботу вдома.

Кожне маленьке досягнення, як-от новий звук або свідомий рух рукою, надихає батьків і дає сили для подальшої боротьби з хворобою. От тільки фінансові витрати сім'ї, де є дитина з особливостями розвитку, несумісні з її доходами. Тому Михайлик і його батьки дуже просять допомогти сплатити за наступний курс занять в центрі "Томатіс-Україна": адже це ще один маленький крок вперед у розвитку хлопчика!

 

ПІБ: Самойленко Михайло Олександрович, 31.08.2015 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез. Епісиндром, стадія медикаментозної ремісії. Часткова атрофія диску зорового нерва, косоокість. Комплексне порушення обміну амінокислот. Затримка мовного розвитку

 

Зібрано

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано
Підтримали
Анонімна допомога
24.10.2020 11:03
4162,43 грн.
Будьмо!
24.10.2020 08:08
15,27 грн.
sergiodanile
23.10.2020 21:11
137,47 грн.
Анонімна допомога
23.10.2020 16:07
50,00 грн.
Анонімна допомога
23.10.2020 16:02
101,83 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Ви потрібні Марічці. 2
За 2 роки життя Марійка перенесла кілька хірургічних операцій і це – лише початок випробувань. Маленька…
Підтримати
Здоров'я
Ми зголодніли!
З самого народження Аліса живе у відділенні реанімації. Вона народилася практично без кишківника, і "їст…
Підтримати
Здоров'я
Сміх і радість – у лікарні
Якщо ви лежали колись у лікарні, згадайте: чи часто вас там супроводжував гарний настрій?
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте батька!
Влітку 2017 року сталася біда, яка перевернула все життя сім'ї Антонових. Ось вже майже 3 роки минуло з …
Показати всі