У постійній боротьбі: 2 етап зборів
У постійній боротьбі: 2 етап зборів
Завершений

У постійній боротьбі: 2 етап зборів

Розпочато: 05.04.2016
Київська область
Завершений
Всього зібрано
20150,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20150,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Доля цієї родини заслуговує особливої уваги, оскільки їхня історія життя дуже зворушлива, і за своє здоров’я, за надію на скоріше одужання одразу боряться батько й син. Педанов Андрій (тато), кандидат у майстри спорту з плавання, викладач – інструктор з плавання, закінчив інститут фізкультури, інструктор із шкільного туризму, і просто – соціально-активна людина. 3 роки тому з ним трапилося нещастя, при падінні він зламав хребет, і залишився нерухомим в інвалідному візку.

А до цього моменту у Андрія на руках було вже двоє маленьких діточок, і один з них – інвалід. Історія цієї сім’ї більш, ніж трагічна…

Майбутня дружина Андрія приїхала із Донбасу до гарного юнака – спортсмена, якого в спортивному світі плавання вже добре знали. Ліричні відносини, весілля, вагітність дружини – все як у всіх. Але на 6-му місяці вагітності майбутня мама потрапила в аварію, її збила машина. Хоча лікарі запевняли, що все буде добре, проте так сталося, що дитинка народилася передчасно, з невеликою вагою – 2 кг. Лікарі тільки через 6 місяців поставили страшний діагноз маленькому Михайлику: ДЦП. Молоді батьки мужньо прийняли рішення залишити дитину в сім’ї та піклуватися про сина. А потім ризикнули народити ще одного маленького. І, слава Богу, він народився здоровеньким.

Проте життя не залишило Андрія без випробувань. І коли трапилася ця страшна травма, батько з двома діточками став інвалідом, а молода мама не витримала і розірвала шлюб, забрала молодшого здорового хлопчика і пішла з дому, залишивши напризволяще прикутого до ліжка чоловіка з дитиною-інвалідом та разом із старими батьками. Андрій опинився дуже благородною і мужньою людиною, все, що заробив: машину і квартиру, він залишив дружині, а також щомісяця виплачує із своєї пенсії по інвалідності за дитячий садочок молодшого сина, тому що так чинять "справжні чоловіки".

Всім здавалося, що Андрій і Михайлик так і залишаться інвалідами. Але вони постійно знаходяться у боротьбі: дізнаються інформацію де можливо пролікуватися, звертаються за допомогою і активно проходять курси лікування. Так вони звернулися до Медичного центру Бєрсєнєва, проте розуміли, що для них це лікування буде непідйомним. Міжнародний благодійний фонд лікаря Бєрсєнєва прийняв рішення про безкоштовний перший курс лікування обох: і батька, і сина. І трапилося диво – почалася позитивна динаміка в їх оздоровленні, проте потрібно лікуватися ще дуже довго для того, щоб отримати гарний результат.

Тому допомога всіх небайдужих людей знову дуже важлива для цих двох героїчних чоловіків, вони живуть один для одного, сподіваючись, що їх воля і мужність переможуть хворобу найближчим часом, і вони будут здоровими і щасливими людьми. Допоможіть цим мужнім чоловікам подолати усього лише їхню фінансову проблему, не залишайтеся байдужими!

 

ПІБ: Педанов Андрій Леонідович, 08.11.1977

Педанов Михайло Андрійович, 03.01.2007

Місто: Київська область

Діагноз: Педанов Андрій Леонідович – наслідки хребетно-спинномозкової трамви (11.07.2011), компресійно-осколковий перелом тіла С5 у вигляді глибокого верхнього папареза, нижньої параплегії з порушенням всіх видів чутливості, порушенням тазових органів за центральним типом.

Педанов Михайло Андрійович – ДЦП, синдром спастичного тетрапареза, у фазі лежання з контролем голови.

 

ID: 2145
Підтримали
Благодійна допомога
13.04.2016 18:05
49,00 грн.
Благодійна допомога
13.04.2016 17:37
200,00 грн.
Благодійна допомога
13.04.2016 17:29
200,00 грн.
Благодійна допомога
13.04.2016 17:25
100,00 грн.
Надія Мигович
13.04.2016 17:23
130,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Наразі ми збираємо кошти для Волинського обласного Госпіталю Ветеранів Війни для придбання хірургічних п…
Шанс вийти з тиші
Підтримати
Здоров'я
Шанс вийти з тиші
Усе своє життя 16-річний Денис дуже погано чує, і система слухопротезування бюджетним коштом цю проблему…
Найкраща реабілітація для Незламних дітей
Підтримати
Здоров'я
Найкраща реабілітація для Незламних дітей
Збираємо 35 мільйонів грн на реабілітаційне обладнання в центрі UNBROKEN KIDS (Національний реабілітацій…
Коли не знаєш як то – бути здоровим
Підтримати
Здоров'я
Коли не знаєш як то – бути здоровим
Все життя 14-річного Єгора проходить в постійній боротьбі за своє здоров’я та навіть життя. З народження…
Показати всі