У постійній боротьбі: 3 етап зборів
У постійній боротьбі: 3 етап зборів
Завершений

У постійній боротьбі: 3 етап зборів

Розпочато: 05.10.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
23700,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23700,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Доля цієї родини, на нашу думку, заслуговує особливої уваги, оскільки їх історія життя дуже зворушлива, і за своє здоров’я, за надію на скоріше одужання зразу борються батько і син.


Педанов Андрій (тато), кандидат в майстри спорту з плавання, викладач – інструктор з плавання, який закінчив інститут фізичної культури, інструктор зі шкільного туризму, і просто соціально - активна людина. Три року тому з ним трапилося нещастя, при падінні був зламаний хребет, і Андрій залишився нерухомим в інвалідному візку. А до цього моменту в Андрія на руках було вже двоє маленьких діточок, і один з них - інвалід. Історія цієї сім’ї більш, ніж трагічна…

Майбутня дружина Андрія приїхала із Донбасу до гарного юнака – спортсмена, якого у спортивному світі плавання вже добре знали. Ліричні відносини, весілля, вагітність дружини – все як у всіх. Але на шостому місяці вагітності майбутня мама потрапила в аварію, її збила машина. Хоча лікарі запевняли, що все буде добре, проте так сталося, що дитинка народилася передчасно, с невеликою вагою 2 кг. Лікарі тільки через шість місяців поставили страшний діагноз маленькому Михайлику: ДЦП і т.д. . Молоді батьки мужньо прийняли рішення залишити дитину в сім’ї, попри умови віддати його до інтернату. А потім ризикнули народити ще одного маленького. І, слава Богу, він народився здоровеньким.

Проте життя не залишило Андрія без випробувань. И коли трапилася ця страшна травма, і батько з двома діточками став інвалідом, молода мама не витримала і розірвала шлюб, забрала молодшого здорового хлопчика і .... пішла з дому, залишивши на напризволяще прикутого до ліжка чоловіка з дитиною – інвалідом, та разом зі старими батьками. Андрій опинився дуже благородною і мужньою людиною, все, що заробив: машину і квартиру, він залишив дружині, а також щомісяця виплачує зі своєї пенсії по інвалідності за дитячий садочок молодшого сина, тому що так чинять "справжні чоловіки".

Всім здавалося, що Андрій і Михайлик так і залишаться інвалідами. Але вони постійно знаходяться у боротьбі: дізнаються про інформацію де б можливо пролікуватися, звертаються за допомогою та активно проходять курси лікування. Так вони звернулися до Медичного центру Бєрсєнєва, проте розуміли, що для них це лікування буде непідйомним, Міжнародний благодійний фонд лікаря прийняв рішення про безкоштовний перший курс лікування обох, і батька, і сина. І трапилося диво почалася позитивна динаміка в їх оздоровленні, проте потрібно лікуватися ще дуже довго для того, щоб отримати гарний результат.

Тому допомога всіх небайдужих людей дуже важлива для цих двох героїчних чоловіків, вони живуть один для одного, сподіваючись, що їх воля і мужність переможуть хворобу найближчим часом, і вони будуть здоровими і щасливими людьми. Допоможіть цим хлопцям подолати усього лише їхню фінансову проблему, не залиштеся байдужими!

 

ПІБ: Педанов Андрій Леонідович, 08.11.1977

Педанов Михайло Андрійович, 03.01.2007

Місто: Київська область

Діагноз: Педанов Андрій Леонідович – наслідки хребетно-спинномозкової трамви (11.07.2011), компресійно-осколковий перелом тіла С5 у вигляді глибокого верхнього папареза, нижньої параплегії з порушенням всіх видів чутливості, порушенням тазових органів за центральним типом.

Педанов Михайло Андрійович – ДЦП, синдром спастичного тетрапареза, у фазі лежання з контролем голови.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
17.10.2016 14:36
1380,00 грн.
Благодійна допомога
17.10.2016 14:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.10.2016 14:30
50,00 грн.
ТАРАС КЕЛЕБАЙ
17.10.2016 14:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
17.10.2016 13:46
500,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Поставимо Артемчика на ніжки! 5
Артемчик – третя дитина у батьків-спортсменів. Здавалося б, у здорових та сильних духом батьків мають бу…
Підтримати
Здоров'я
Марафон для Кардіоцентра. Кожен Може
Реанімація Київського кардіоцентру потребує витратних матеріалів для мікроконвексного датчика 4-9 МГц дл…
Підтримати
Здоров'я
Поліна має перемогти!
Тільки перші чотири роки свого життя Поліночка провела здоровою. А потім у її життя прийшов гострий лімф…
Підтримати
Здоров'я
Дожити до трансплантації
Женя вірить тільки в перемогу, тож йому обов’язково треба дочекатися трансплантації кісткового мозку! Дл…
Показати всі