Уберегти від смерті та інвалідності
Уберегти від смерті та інвалідності
Завершений

Уберегти від смерті та інвалідності

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.09.2014
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
115854,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
115854,00 грн.

Підтримай поранених із зони АТО, які перебувають у дніпропетровських лікарнях. Вони зараз дуже потребують вашої допомоги. Із зони АТО привозять бійців і мирних жителів, які потрапили під обстріл, з найтяжчими пораненнями. Щоб врятувати їхні життя, потрібно придбати апарати для терапії ран WOUNDEX, які незамінні при такого роду пораненнях.


Лікарі оперують по багато годин поспіль. Самі вони дивуються кількості добровольців, що несуть в лікарні гроші, ліки, речі, готові чергувати біля поранених. Лікарні Дніпропетровська, що приймають поранених і постраждалих із зони АТО, ніколи ще не залучали такої уваги громадськості, як у ці страшні для України місяці. Знань, умінь, готовності працювати без сну і відпочинку нашим медикам предостатньо. Але без сучасного обладнання навіть найбільш досвідчені лікарі не зможуть витягнути вмираючого з того світу.

 

Ми з вами вже зібрали кошти на 4 приліжкові монітори і 1 плевроаспіратор для реанімації №1 ОКЛ ім. Мечникова. Від лікарів і пацієнтів велетенська подяка всім, хто в цьому брав участь! Іде збір на портативний апарат штучної вентиляції легенів, і ось надійшов новий запит: дуже потрібен, просто необхідний вакуумний насос для терапії ран WOUNDEX. За рекомендацією виробника, він дозволяє створити якісну герметизацію рани практично на будь-якій поверхні і створює ідеальний дренаж.

Ви зустрічали в соцмережах фотографії хлопців зі страшними ранами кінцівок, за якими можна вивчати анатомію? Одному такому бійцю збирали гроші на операцію в Ізраїлі: харківські хірурги пропонували тільки ампутацію, а ізраїльські лікарі бралися якимось чином зберегти хлопцеві ногу. Дивлячись на оголену кістку, важко зрозуміти, як він дочекається закінчення збору, як така рана збережеться в нормальному стані, чому не відмирають тканини?

Виявляється, сучасна медицина вирішує такі проблеми, очищає найважчі гнійні рани. Саме для цього і потрібен вакуумний апарат. На даний момент такий апарат потрібно в обласну лікарню ім. Мечникова і в міську багатопрофільну клінічну лікарню №4 (гнійно-септичне відділення та відділення загальної хірургії). Вони зараз переповнені постраждалими під час бойових дій мирними жителями Донецької та Луганської областей.

Давайте придбаємо вакуумні насоси для міської четвертої лікарні та лікарні ім. Мечникова! Цей "хитрий" винахід сучасної науки багатьох вбереже від смерті та інвалідності. Вартість одного насоса для дренажу ран становить 33 704 грн, на УББ ми збираємо на 3 таких апарати + витратні матеріали. Тому загальна сума збору: 115 854 грн.

ID: 1076
Підтримали
Благодійна допомога
29.09.2014 14:17
82080,00 грн.
Олег Карпюк
29.09.2014 13:31
1000,00 грн.
Благодійна допомога
29.09.2014 10:30
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.09.2014 00:02
200,00 грн.
Благодійна допомога
28.09.2014 22:30
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможемо Ромці стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги!
В один і три місяці Ромчику встановили страшний діагноз – ДЦП, подвійна геміплегія, затримка розвитку та…
Мрію про свій перший крок. 2
Підтримати
Здоров'я
Мрію про свій перший крок. 2
Це маленька Єва, і вона мріє про свій перший крок. Дівчинка хворіє на ДЦП, тому поки самостійно крокуват…
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Богдан – єдина дитина, і зрозуміти, що щось іде не так з розвитком, батькам було непросто, адже візуальн…
Єдиний у мами. 4
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 4
6-річний Діма хоче перемогти ДЦП. Лише регулярні покращують стан здоров’я хлопчика та збільшують його ша…
Показати всі