Єдині та сильні
Єдині та сильні
Завершений

Єдині та сильні

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.07.2022
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
109500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
109500,00 грн.

UPD: шановні донори! В рамках цього проєкту ми розпочали збір коштів на медичне обладнання – мобільний рентгенівський апарат у шпиталь на Харківщині. Проте у звʼязку із не надто активним збором автор проєкту вирішив зупинити збір коштів по ньому та звернувся до нас із проханням на вже зібрані на dobro.ua кошти придбати медикам цього клінічного центру стерилізаційне обладнання. Наразі саме в ньому є гостра потреба. Більше деталей в рубриці "Новини" і "Звіти та документи" цього проєкту.

Ще у 2014 році Надія Васіна – українська гімнастка, в минулому член національної збірної України з художньої гімнастики, майстер спорту міжнародного класу, найгнучкіша артистка України – почала поєднувати сцену в Лас-Вегасі з військовою формою, виступати в Америці, а зароблені кошти витрачати на волонтерську діяльність. Саме з початком першого агресивного нападу з боку окупантів, на початку страшного для країни 2014 року, Надія присвятила своє життя волонтерству та порятунку України. Гроші, які вона заробляла на сценах світу, перетворювались на тепловізори, тактичні окуляри, паливо та інші необхідні речі для військових на передовій. 

Через військове волонтерство, про яке батьки Надії дізнались пізніше від багатьох знайомих, Надя познайомилася з чудовими хлопцями та дівчатами, які боронять нашу землю від окупантів, а на прифронтових територіях знайшла справжніх друзів, які й по цей час допомагають у нелегкій справі. 

У 2014 році Надія вперше купила квиток до Словʼянська, де її зустріли військові 95 бригади та довезли до Авдіївки. Це була дорога життя і смерті, страху та нових реалій. Скільки болю і страждань принесли російські загарбники нашій Україні. Надя все побачила на власні очі. Людей, які бігли з окупованих територій, військових, які не спали по декілька діб, крихкість життя та тяжкі поранення, які його коштували. Саме тоді вона розуміла, що війна не десь там, далеко, а в кожній українській родині, в кожному селищі та місті, стосується кожної людини. 

Ця подорож стала відкриттям і чутки про волонтерство розбіглися по інших частинах. Потреб багато, а власних коштів на всі виклики не вистачить. Так і сталися перші дзвінки та повідомлення до друзів. Потім були історії, коли люди перераховували гроші просто так, як подарунки, хтось робив акції та дарував власні машини. Іноді самі військові робили благодійні внески для допомоги побратимам. Неодноразово родина з Авдіївки, яка має дитину з інвалідністю, і ледве зводить кінці з кінцями, надсилали Надії по 5 000 грн з повідомленням: "Для наших хлопців". В той момент Надя зрозуміла, що зупинятися не можна. Якщо люди віддають останнє, щоб боротись зі злом, вона має стати ще сильнішою та робити більше. Саме під таким девізом Надія вже понад 8 років є частиною єдиного непереможного українського організму, який працює на перемогу та докладає всіх зусиль, щоб наблизити той день, коли можна буде поглянути на мирне та звільнене небо України. 

Зараз боротьба має інші обсяги. Окупанти направляють всі свої наявні сили на знищення нашої держави, всю свою зброю використовують задля вбивств наших захисників. Багатьох вже з нами немає, але ті, хто отримав поранення, мають вижити. І це вже залежить від наших лікарів, одні з яких евакуюють військових до шпиталів, а інші докладають всі зусилля для надання кваліфікованої медичної допомоги. 

Попри всебічну допомогу з боку інших держав, благодійних та волонтерських ініціатив, забезпечити всі шпиталі передовим медичним обладнанням просто немає змоги. Саме тому проєкт "Єдині та сильні" має амбітну, але зовсім осяжну мету. Він створений українським брендом гаджетів Gelius та всесвітньо відомою спортсменкою Надією Васіною. 

Якщо кожен, кому відгукується в серцях місія порятунку життя наших військових, перерахує хоча б 100 гривень на цей благодійний проєкт, ми зможемо швидко закрити потребу в закупівлі мобільного рентгенівського апарату експертного класу в шпиталь на Харківщині, де кожен день рятують наших поранених героїв. Такий, що ідеально підходить для застосування в обмежених умовах палати та в стаціонарному режимі. Це має бути компактний та легкий апарат, який можна швидко транспортувати в потрібне лікарю відділення. 

Давайте разом допоможемо лікарям рятувати життя наших захисників та наближати перемогу!

ID: 8200
Підтримали
Благодійна допомога
23.09.2022 15:50
16,26 грн.
Благодійна допомога
23.09.2022 15:41
80054,00 грн.
Благодійна допомога
21.09.2022 13:06
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.09.2022 14:12
100,00 грн.
Благодійна допомога
09.09.2022 10:56
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Підтримати
Здоров'я
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Максим Шевченко – це мужній підліток, який змагається з важкою хворобою. Його життя складне, але завдяки…
Марія не має коштів купувати ліки
Підтримати
Здоров'я
Марія не має коштів купувати ліки
У Марії Ярославівни онкологічне захворювання. Марія вже пройшла 5 курсів хіміотерапії. Спочатку їй суттє…
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Підтримати
Здоров'я
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Пологи, під час яких маленька Діана зʼявилася на світ, були важкими. Крихітка пережила важку асфіксію та…
Артурчик дуже хоче заговорити та піти ніжками
Підтримати
Здоров'я
Артурчик дуже хоче заговорити та піти ніжками
В Артурчика найскладніша форма ДЦП. Йому терміново потрібно пройти курс реабілітації, який коштує 50 000…
Показати всі