В Марка попереду велике життя
В Марка попереду велике життя
Завершений

В Марка попереду велике життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.02.2023
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
27044,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27044,00 грн.

Маркові ще немає й рочку, а йому вже довелося тяжко боротися за життя. Про те, що малюк матиме проблеми зі здоров’ям, мамі Анастасії повідомили ще під час вагітності. Вже на наступний після народження день немовлятко забрали в "ОХМАТДИТ" та призначили термінову хірургічну операцію (вивели кишкову стому). Тоді ж встановили і основний діагноз – муковісцидоз. 

Кілька непевних місяців, реанімація, зневоднення, сильна киснева недостатність… Зрештою, малюка стабілізували, призначили повноцінне щоденне лікування та дали завдання: набирати вагу, аби хлопчик зміцнів та зміг перенести ще одну операцію: тепер вже кишкову стому потрібно закривати. 

Для лікування муковісцидозу, ще й із таким складним початком, потрібно багато ресурсів, і зараз родині дуже потрібна підтримка. Маркові призначено щодня інгалювати серйозні ліки, що звільнятимуть дихальні шляхи від густого слизу. Такого навантаження звичайні "аптечні" інгалятори не витримують – потрібно купувати спеціалізований – потужний і… дорогий. Також потрібен стерилізатор для очищення витратних і запобігання інфікування. А для легшого відкашлювання мокротиння малюкам від 6 місяців ми купуємо стрибунці: дитинці радість, а його організму – допомога. Купуватимемо також зарядну станцію, потужності якої вистачить не лише на зарядку телефонів та освітлення, а й на роботу самого інгалятора. Адже ці процедури мають бути щоденними і за графіком – тим, що потрібен малюку, а не тим, як включатимуть електрику. 

Допоможіть Маркові, в нього попереду ще велике життя.

Повне ім’я: Труба Марк Владиславович, 20.06.2022 р.
Місто: Бровари, Київська область
Діагноз: муковісцидоз
ID: 8536
Підтримали
Благодійна допомога
09.02.2023 12:04
3131,50 грн.
Благодійна допомога
09.02.2023 11:12
30,00 грн.
Благодійна допомога
09.02.2023 11:10
300,00 грн.
Благодійна допомога
09.02.2023 11:00
50,00 грн.
Благодійна допомога
09.02.2023 10:33
10500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти!
Підтримати
Здоров'я
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти!
Сергійко з’явився на світ передчасно на 28 тижні внаслідок патологічних пологів. Його вага при народженн…
Допоможемо Ромці стати на ноги! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги! 2
Кожна ваша допомога для Ромчика – це шанс на нові рухи, нові слова та нові перемоги. Підтримайте його ку…
Озброїти Арину проти хвороби Крона
Підтримати
Здоров'я
Озброїти Арину проти хвороби Крона
2014 року шестирічна Арина бачила з вікна, як ракети знищують Донецький аеропорт. Тривала робота з психо…
Показати всі