Вадик проти епілепсії
Вадик проти епілепсії
Завершений

Вадик проти епілепсії

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.04.2016
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
45000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
45000,00 грн.

Юля Рубан народила свого первістка Вадима на 5 курсі університету. Малюк ріс, нормально розвивався, радуючи маму. Але її щастя не тривало й року. Одного разу, коли Вадику було 10 місяців, дитина на кілька хвилин втратила свідомість. Із тих пір такі напади повторювалися часто. А лікарі повторювали: "Нічого страшного" і до 3 років не ставили дитині правильного діагнозу й не призначали відповідного лікування, незважаючи на те, що розумовий розвиток дитини практично зупинився.Лише коли Вадик з мамою потрапив до лікарні, прозвучало страшне слово "епілепсія".


На жаль, недостатньо правильно назвати захворювання, потрібно ще визначити його характер і підібрати лікування. Адже епілепсія має різну природу, і осередки її можуть перебувати в різних ділянках мозку. Дніпропетровські лікарі так і не змогли поліпшити стан Вадима, рекомендувавши хлопчику пройти діагностику за кордоном.

Тоді Юля з сином відправилася в Київ. Але й в ОХМАТДИТі, й у психіатричній лікарні ім. Павлова був той самий результат: діагноз "епілепсія", різні припущення про її природу і ніяких нових призначень. У картці дитини одні запитання.
У Міністерстві охорони здоров'я скрушно кивають: спарвді, ні в Дніпропетровську, ні в Києві немає фахівців-епілептологів. Тим часом у свої 7 років Вадик розвинений із великою натяжкою на 3 роки. Він не говорить, не проситься в туалет, гіперактивний, як немовлята, пробує на смак землю і мило, плутає ніч і день. Коли він хворіє, не може навіть показати, що болить: животик чи голова. Мамі все важче з ним поратися, адже хлопчик росте і додає у вазі.

Після відмови Юлі на пропозицію "здати куди-небудь" дитину, батько відмовився від сина й дружини. Мама виховує Вадима разом зі своїми батьками, разом із ними ночами не спить. Її диплом припадає порохом у шафі. Юля вкрай виснажена, але ні за що не відмовиться від боротьби за синочка.

Ізраїльська клініка Assuta Top запропонувала Юлі обстежити й лікувати Вадима. Лікарі клініки переконані, що зможуть знайти осередки патологичної імпульсації і або видалити їх, або впоратися з проблемою медикаментозно. Й тоді розвиток хлопчика відновиться, він зможе розуміти мову й говорити, стане звичайною дитиною! Клініка виставила рахунок у 6 600 доларів. З них залишилося зібрати тільки 45 000 грн. Давайте допоможемо Юлі і Вадимчику! В нашій країні, судячи з усього, у них немає жодної надії.

ПІБ: Рубан Вадим Владиславович, 13.08.2008 р.

Місто: Дніпропетровськ

Диагноз: дезинтегративний розлад (епілептиформна дезінтеграція) з когнітивними порушеннями

ID: 2206
Підтримали
Благодійна допомога
28.08.2017 16:17
3356,11 грн.
Благодійна допомога
28.08.2017 15:36
50,00 грн.
СЕРГЕЙ ШАПОВАЛ
28.08.2017 15:14
51,01 грн.
Благодійна допомога
28.08.2017 15:03
101,92 грн.
Благодійна допомога
28.08.2017 12:10
509,16 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Саші стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Саші стати на ноги!
У Сашка ДЦП, і він потребує операції на колінах (спочатку на одному, а згодом на іншому), оскільки вони …
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Підтримати
Здоров'я
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Артему 18 років. Хлопець народився в багатодітній сім'ї, має ще четверо братів і сестер. Коли йому було …
Почути голос сина. 2
Підтримати
Здоров'я
Почути голос сина. 2
Маленький Іван з 10 дня від народження знаходиться у лікарні… Під час комплексного обстеження в Інститут…
До школи – з сестричкою за руку! 2
Підтримати
Здоров'я
До школи – з сестричкою за руку! 2
У Вані ДЦП та глухота. Кожен курс реабілітації наближає хлопчика до здорового дитинства.
Показати всі