Важкий шлях до одужання. 4
Важкий шлях до одужання. 4
Завершений

Важкий шлях до одужання. 4

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.02.2020
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
27000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27000,00 грн.

Ви вже знайомі з Вітюшею, особливим малюком з інвалідністю. Він народився недоношеним з вагою всього 1 800 г на 33-му тижні в асфіксії. Наслідки були для нього трагічними. Його організм тут же відреагував на цю патологію внутрішньо-мозковим крововиливом найвищого 4 ступеня. Дитина була доставлена в реанімацію відразу після народження. Він самостійно не дихав і протягом місяця знаходився на ШВЛ. Енцефалопатія і пізніше внутрішня гідроцефалія, запалення мозкового шлуночка і менінгіт – діагнози, з яких почалося життя малюка. 

За півтора року свого життя він переніс десять операцій із шунтування головного мозку для відводу рідини, що там збиралась. Вітюша довгий час не тримав голову, не сидів, не стояв, не говорив. Йому діагностували грубу затримку психо-моторного розвитку, спастичний тетрапарез. Зараз малюкові 3,5 роки. Завдяки вашій допомозі він вже пройшов чотири курси відновного лікування в центрі реабілітації "Вікторія". У хлопчика помітні значні поліпшення. Зараз він самостійно тримає голову, сидить і стоїть з підтримкою, сам повзає, говорить "мама", "тато", "баба". Для його діагнозів це дуже великі досягнення. У центрі "Вікторія", разом із ЛФК, масажами, лікувальною гімнастикою, підвісною терапією, заняттями на тренажерах, розробкою суглобів, парафіновими аплікаціями та індивідуальними заняттями в басейні дитина займається з логопедом і психологом.

За результатами проведення логопедичного масажу у Вітюші поліпшується стан голосових зв'язок і голосу, нормалізується жувальна функція, відновлюється тонус м'язів артикуляційного апарату. Після занять з психологом – вирівнюється психо-емоційний стан, він став краще розуміти звернену до нього мову, покращилися комунікативні здібності. За словами лікарів-реабілітологів, малюк дуже перспективний, і йому обов'язково потрібно продовжувати заняття. Але відновне лікування дороговартісне. Наступний курс, запланований на травень, коштує 27 000 грн. У сім'ї, крім Вітюші, є ще дитина з інвалідністю (діагноз мікроцефалія), мама виховує синів одна. Просимо вас відгукнутися і підтримати по можливості цю сім'ю!

 

ПІБ: Пороховой Віктор Миколайович, 16.05.2016 р.

Місто: Ізмаїл, Одеська обл.

Діагноз: наслідки важкої гіпоксично-ішемічної енцефалопатії, набряку головного мозку, ВШК 4 ст., внутрішня оклюзіонна гідроцефалія, спастичний тетрапараз, груба затримка психомоторного розвитку, абазія (дитина не ходить), астазія (не стоїть)

ID: 5811
Підтримали
Благодійна допомога
26.04.2020 12:16
2608,90 грн.
Благодійна допомога
25.04.2020 23:02
51,01 грн.
Благодійна допомога
25.04.2020 21:53
3054,99 грн.
Благодійна допомога
25.04.2020 21:10
203,92 грн.
Благодійна допомога
25.04.2020 20:59
407,85 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Олені 28, і в неї ДЦП. Мрія Олени – самостійність, справжня дорослість, коли ти можеш розраховувати тіль…
Маленька леді потребує допомоги! 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька леді потребує допомоги! 2
Маленька принцеса, Злата, проходить свій унікальний шлях, сповнений труднощів та невпинної боротьби. Вон…
Обладнання для реабілітації військових!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для реабілітації військових!
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо КНП "Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології" Закарпат…
Дмитрик чекає на допомогу!
Підтримати
Здоров'я
Дмитрик чекає на допомогу!
Дитячий церебральний параліч Дімі встановили на третьому місяці життя. Відтоді почалося тривале відновле…
Показати всі