Важлива діагностика для Нетерплячок
Важлива діагностика для Нетерплячок
Завершений

Важлива діагностика для Нетерплячок

Розпочато: 21.12.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
4625,68 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
4625,68 грн.

Ми з вами не знаємо і не задумуємося, що майже кожна 20 дитина нашої країни народжується раніше терміну, що майже 70% дитячої смертності припадає саме на передчасно народжених, 60% з тих, хто вижив і не отримав належної та кваліфікованої допомоги, залишаються інвалідами. Цього всього нема у листі, але є прохання про допомогу, це звернення до всіх тих, кому не байдуже. За яким стоять тисячі врятованих життів, години чергувань, безсонні ночі і в кінці кінців радісні усмішки батьків та їх маленьких Нетерплячок.

Цей проєкт є для нас дуже важливим та відповідальним. Тим паче, що ми ще ніколи не збирали такі великі суми. Але відмовити і сказати, що це нам не по силах ми не змогли.

Все почалося з листа, який прийшов на нашу адресу. Відправником значилася Президент Асоціації неонатологів ІПАГ НАМН України, заступник директора з перинатальної медицини, завідувач відділення неонатології, доктор медичних наук, професор Знам’янська Тетяна Костянтинівна. ЇЇ лист написано зрозумілими кожному словами, але цей лист - тільки вершина того айсбергу, про який в нашій країні майже ніхто не знає.

Ось текст цього звернення:

"Асоціація неонатологів ІПАГ України звертається до Вас з проханням допомогти в придбанні апаратів УЗД обладнання для дітей, які знаходяться на лікуванні у відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, постінтенсивного догляду та відділення неонатології ДУ "ІПАГ НАМИ України".
У 2015 році в Інституті народилося 1600 новонароджених, із них 350 - це передчасно народжені діти. Усі вони потребують не тільки інтенсивного лікування, але і високоякісного діагностичного обстеження за допомогою сучасного обладнання. Для ранньої діагностики багатьох патологічних станів із моменту народження (вроджених вад внутрішніх органів, серцево-судинних аномалій, хірургічної патології та наслідків ушкодження центральної нервової системи) вкрай необхідно для нас наявність апаратів ультразвукової діагностики. Використання цього обладнання в перші години та дні життя дітей дозволяє нам в короткий термін виявити ту чи іншу патологію, уникнути лікарських помилок, що в подальшому сприяє своєчасній постановці діагнозу, розробки тактики ведення та лікування хворих дітей. Своєчасне застосування УЗД забезпечить зниження рівня захворюваності, інвалідності, смертності новонароджених та покращить якість життя передчасно народжених та хворих дітей в майбутньому. Ми прагнемо, щоб наша країна, наші українські діти мали можливість отримати сучасну, високотехнологічну медичну допомогу на рівні Європейських країн відповідно до ініціативі ВООЗ, ЮНІСЕФ у контексті Глобальної стратегії для жінок та здоров’я підлітків 2016-2030 ООН, "Кожен новонароджений: зменшення та превенції неонатальної смертності".

Звертаємо Вашу увагу на те, що ультразвукове обладнання коштує дуже дорого. Складна ситуація в державі, а також в медичній галузі країни не дозволяє придбання високовартісного обладнання за державний кошт. Тому ми хочемо згуртувати навколо себе тих кому не байдуже, тих хто хоче рятувати майбутніх вчених, лікарів та космонавтів!

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 4 625,68 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ID: 2721
Підтримали
Благодійна допомога
03.12.2017 23:31
101,83 грн.
Благодійна допомога
21.11.2017 00:37
56,01 грн.
Благодійна допомога
23.10.2017 16:15
2036,66 грн.
TessLab
09.10.2017 12:40
203,67 грн.
Благодійна допомога
04.10.2017 08:57
50,92 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Вероніка: боротьба за кожен крок
Підтримати
Здоров'я
Вероніка: боротьба за кожен крок
Коростель Вероніка народилася недоношеною на 36 тижні з діагнозом "гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, вро…
Допоможемо подолати біль захиснику
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо подолати біль захиснику
Уже 10 місяців триває боротьба за здоров'я Дениса, і весь цей час він мучиться від болю. Єдиним порятунк…
Аптечка для бабусі та дідуся
Підтримати
Здоров'я
Аптечка для бабусі та дідуся
Наш проєкт покликаний закупити 26 аптечок із базовими лікарськими засобами, які використовуються як ліки…
Повернемо слух нашому захиснику!
Підтримати
Здоров'я
Повернемо слух нашому захиснику!
Як тільки почалася повномасштабна війна, 24 лютого чоловік знову був призваний до лав ЗСУ. І через декіл…
Показати всі