Вдих у майбутнє
Вдих у майбутнє
Завершений

Вдих у майбутнє

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.10.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
57750,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
57750,00 грн.

"Привіт! Ми Олеся Топчій і Саша Адамчук. Ми народилися з вадою серця, несумісною з життям – транспозиція магістральних судин. У перші години життя з різницею в 1 день ми потрапили в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії і тут ми народилися вдруге. Болісно-довга операція на відкритому серці дала нам можливість жити і посміхатися. Відтоді ми подружки не тільки по нещастю, але і по величезному щастю! Ми регулярно приїжджаємо в ці рідні стіни на планові огляди і щасливі, що є таке світле і чарівне місце", – так починався лист, який отримав наш фонд.

Історія маленьких Олесі і Саші типова для пацієнтів дитячого Кардіоцентру. Кожен день лікарі клініки "лагодять" шість крихітних сердечок. І операції всіх видів складності діткам тут роблять абсолютно безкоштовно. Ось уже 12 років Центр дитячої кардіології та кардіохірургії щорічно рятує 3 000 життів. Апаратура тут працює не вимикаючись. З огляду на таке навантаження, час від часу щось виходить з ладу і потребує ремонту або заміни.

Продовжуємо читати лист: "Зараз в нашому рідному Кардіоцентрі зламався апарат штучної вентиляції легенів. Самостійно купити цей апарат ми не маємо змоги, тому що він коштує $ 50 000. Тому мами допомогли нам організувати збір коштів на ремонт, і ми сподіваємося, що саме ви нам допоможете продовжити, а можливо навіть дати нове життя!".

Без апарату ШВЛ при екстреній медичній допомозі відділення реанімації та інтенсивної терапії не може обійтися. Тільки цей апарат здатний дихати за дитину, коли життя висить на волосинці. Підтримайте Олесю і Сашу в їх добрій справі, і ви врятуєте тисячі діток, яким доведеться "лагодити" серденька.

ID: 4519
Підтримали
235
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
3200 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
19.12.2018 00:22
0,60 грн.
Благодійна допомога
18.12.2018 23:23
2767,00 грн.
Благодійна допомога
18.12.2018 23:04
101,83 грн.
Благодійна допомога
18.12.2018 22:28
407,33 грн.
Благодійна допомога
18.12.2018 21:46
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Соня потребує постійного моніторингу цукрів. 2
Підтримати
Здоров'я
Соня потребує постійного моніторингу цукрів. 2
Вже 7 років дівчина хворіє на цукровий діабет 1 типу та вже спокійно за потреби сама робить інʼєкції інс…
Дихання світла для найменших у Сумах
Підтримати
Здоров'я
Дихання світла для найменших у Сумах
Мета проєкту: зібрати кошти на придбання лампи фототерапії для КНП "Клінічний перинатальний центр Пресвя…
Можливість жити у безпеці
Підтримати
Здоров'я
Можливість жити у безпеці
Три роки тому життя Андрія змінилося, йому поставили діагноз "цукровий діабет першого типу". Тепер з ним…
Життя між крайнощами
Підтримати
Здоров'я
Життя між крайнощами
Софія захворіла на цукровий діабет І типу в два роки. У лікарні тоді дворічна Софія провела 2 важких міс…
Показати всі