Велике горе маленької Камілли
Велике горе маленької Камілли
Завершений

Велике горе маленької Камілли

Проект здійснює
Розпочато: 23.12.2015
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
75000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
75000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Навіть піклуючись про цілком здорову дитину, мами часто страждають від нестачі медичних знань. Адже і застуду можна лікувати десятками способів. А якщо тяжкохворому малюкові два лікарі ставлять різні діагнози, і операції при них потрібні абсолютно різні? Уявляєте собі почуття мами, яка, не маючи медичної освіти, повинна вирішити, кому вона довірить свою однорічну дитину? Будь ласка, допоможіть Каміллі Чистяк пройти незалежне обстеження в Білорусі; це потрібно зробити якомога швидше, інакше буде пізно!

Після народження лікарі поставили дівчинці діагноз: "гідронефроз, мегауретер, подвоєння сечоводу". Говорячи простими словами, у неї зліва подвійна нирка і два сечоводи. Цього літа немовляті зробили в Дніпропетровську операцію по розтину уретероцелє, яке виявило УЗД. Однак після операції стан дівчинки значно погіршився. Утворився рефлюкс в гирлі одного з сечоводів, Камілла постійно страждає від пієлонефриту. Мама з донькою буквально переселилися жити в лікарню. Стан дитини постійно підтримується антибіотиками, і до деяких з них крихітка вже нечутлива.

Краще дівчинці не ставало, і Катерина Чистяк, мама Камілли, звернулася до лікаря, який оперував доньку. Зробивши УЗД, лікар направила Каміллу до київського фахівця, думка якого була для неї важливою.

У Києві дівчинці знову зробили УЗД. Подивившись знімки в динаміці, київський професор поставив діагноз, протилежний висновку лікаря з Дніпропетровська: рефлюкс не в один, а в два сечоводи, верхній сегмент нирки не працює. Лікар із Києва рекомендує провести операцію через півроку, але сам не береться оперувати дитину після "помилки" (як він вважає) свого колеги.

Катерина з Каміллою повернулися в Дніпропетровськ, але місцевий лікар категорично не погодився з думкою київського, наполягає на негайному проведенні кількох операцій (причому абсолютно іншого характеру, ніж рекомендували в Києві).

Поки медики чекають рішення матері, Каміллі стає все гірше. Лейкоцити підскочили з 9 до 25 (при нормі 10), незважаючи на постійний прийом антибіотиків!

Мама зверталася і до знайомих, і в засоби масової інформації в пошуках незалежного лікаря, який міг би зробити об'єктивний висновок. Сербські фахівці пообіцяли вирішити проблему, але попросили за це 20 000 євро. Таку суму швидко не зібрати, а щось робити треба прямо зараз.

Нещодавно Катерині зателефонувала лікар-терапевт, дитина якої страждала аналогічним захворюванням, і розповіла, що їм провели успішну операцію фахівці з Білорусі. Катерина, як потопаючий за соломинку, схопилася за цю можливість. Білоруський лікар погодився допомогти Каміллі і назвав ціну в 3 000 доларів. Коли Катя розповіла про зростання лейкоцитів у крові, лікар з Мінська сказав, що їхати потрібно негайно, інакше дівчинка може впасти в кому.

Їхати потрібно, а грошей немає. Катерина з Каміллою – переселенці з Донецька, і живуть зараз у Волновасі. Папа дівчинки не бере матеріальної участі в долі дитини. Катерина весь час проводить з донькою і, звичайно, не може працювати. Допомагають тільки її родичі (бабуся і дідусь з боку батька теж відмовилися від внучки).

Будь ласка, допоможіть Каміллочці! Дівчинка щосили чіпляється за життя, але для її порятунку потрібні гроші!

 

ПІБ: Чистяк Камилла Артемовна, 29.10.2014

Місто: Донецьк

Діагноз: вроджена аномалія сечових шляхів

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Українська Біржа Благодійності
29.12.2015 16:39
24,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2015 15:30
15,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2015 14:33
50,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2015 13:57
1000,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2015 13:51
200,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Книги на "Дачу"
Підтримати
Здоров'я
Книги на "Дачу"
Благодійна книгарня "ДієСлово" – перша в Україні благодійна книжкова крамниця.
Розшукується донор кісткового мозку!
Підтримати
Здоров'я
Розшукується донор кісткового мозку!
Женя шукає донора кісткового мозку, щоб стати здоровим та побороти важке захворювання крові. У хлопця пе…
Коли Злата затанцює...
Підтримати
Здоров'я
Коли Злата затанцює...
Златулечка народилася на 27 тижні вагітності 10 серпня 2015 року. Мама почула лише, як малятко трохи кри…
Ми зголодніли!
Підтримати
Здоров'я
Ми зголодніли!
З самого народження Аліса живе у відділенні реанімації. Вона народилася практично без кишківника, і "їст…
Показати всі