Від ліків залежить життя
Від ліків залежить життя
Завершений

Від ліків залежить життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.10.2014
Харків
Завершений
Всього зібрано
14000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14000,00 грн.

Ані – 14років, цього року дівчинка мала піти в 9 клас. Але в липні Ганнуся захворіла, хвороба проявила себе жахливо – дівчинка не могла сходити в туалет. В лікарні діагностували цистит, потім застудне захворювання нирок, проте у дівчинки діагностували утворення в порожнині малого таза, яке і перешкоджало сечовипусканню. 22 липня Ані зробили першу операцію – відкриту біопсію пухлини, пухлина виявилася альвеолярною рабдоміосаркомою, що важко піддається лікуванню і росте зі скелетного м'яза.


Ані призначили хіміотерапію, вона вже пройшла через три важких блоки. Іще дитячий організм довго відновлюється після хіміотерапії, і Ані потрібно вводити стимулюючі препарати. Цього тижня дівчинці зробили важку операцію, вона ще знаходиться в реанімаційній палаті. Але призупиняти процес лікування неможливо, потрібно заступати на новий блок хіміотерапії.

Проте дівчинка в усьому шукає позитивні сторони, каже, що школу обов'язково наздожене, так як вчитися буде в палаті. Аня майже весь вільний час займається улюбленим рукоділлям. Дівчинка музично обдарована, вона учениця музичної школи по класу бандури, а її інструмент у відділення не дозволяють принести, що дуже засмучує дівчинку. Щоб Аня повернулася до нормального життя, їй потрібно продовжувати лікування.

Показники аналізів у Ані дуже низькі, їй потрібен стимулюючий препарат Граноцит, один флакон коштує 1 400 грн. Ані для відновлення потрібно 10 флаконів, тому загальна сума збору складає 14 000 грн. Таких грошей у родини немає, батьки дівчинки просять усіх небайдужих допомогти врятувати їхню дитину.

 

ПІБ: Алексієнко Анна Едуардівна, 22.05.2000 р.

Місто: Харків

Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома

ID: 1114
Підтримали
26
Середній донат
30 грн.
ТОП-донат
11966 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2014 19:41
11966,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 19:35
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 13:33
1000,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 11:22
25,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 10:14
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
33 роки життя з цукровим діабетом. 2
Підтримати
Здоров'я
33 роки життя з цукровим діабетом. 2
Більшість свого життя Олексій живе з хворобою, яку називають "бомбою повільної дії" – цукровим діабетом.…
Хвороба проявилася несподівано
Підтримати
Здоров'я
Хвороба проявилася несподівано
Анастасія була в третьому класі, коли її недуга завдала першого болючого удару. Звичайнісінький урок мат…
Просто бути дитиною
Підтримати
Здоров'я
Просто бути дитиною
Артем мріє про звичайне дитинство, та кожен його крок потребує зусиль і підтримки. Він любить тварин, на…
Показати всі