Відновлення для матусі! 2
Відновлення для матусі! 2
Завершений

Відновлення для матусі! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.02.2021
Одеса
Завершений
Всього зібрано
23680,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23680,00 грн.

Дорогі донори, ви вже знайомі з Євою Шиндіною, вона переселенка із зони бойових дій, мама двох дітей. Єва має інвалідність із дитинства, підгрупа А, діагноз "ДЦП". Її батько помер, і мама виховувала дівчинку сама, вчилася Єва в спеціалізованому інтернаті для дітей із ДЦП. Попри свій діагноз, завжди світла, добра і відкрита Єва зустріла свою любов і в 2007 році вийшла заміж. У шлюбі народився синочок. Але в 2014 році в їх світ увірвалася війна. Рідне місто Єви – Макіївка – саме там, під обстрілами і вибухами, сім'я змушена була поневірятися і ховатися в підвалах, переживаючи жахи, пізніше із допомогою волонтерів сім'я переїхала до Одеси. Тут в 2018 році у Єви народилася донечка Алеся.

Маленька Алеся обожнює проводити час у мами на ручках! Як спокійно і безпечно, коли матуся міцно притискає до себе! Попри всі обставини, Єва – дуже життєлюбна людина, але хвороба дає про себе знати – через сильну спастику рук і ніг Єва насилу пересувається, у неї порушена мова, вона потребує реабілітаційного лікування. До війни Єва регулярно отримувала таке лікування, але після переїзду це стало проблематичним. Відсутність терапії позначилося на її стані – посилилася спастика, почастішали головні болі, болі в м'язах стали ще інтенсивнішими.

Тільки завдяки допомозі небайдужих людей минулого разу ми змогли зібрати необхідну суму для Єви на курс реабілітації в Трускавці. Єва пройшла відновне лікування в жовтні 2020 року, що дуже позитивно вплинуло на її здоров'я. М'язовий тонус в кінцівках знизився, Єва стала більш активною, мова виразнішою, рухи стали більш скоординованими, хода більш впевненою, покращилася моторика рук. Але лікування необхідно продовжувати, наступний курс реабілітації призначений на квітень 2021 року. Його вартість становить 23 680 грн. Таких грошей у родини, на жаль, немає, чоловік Єви також є людиною з інвалідністю.

Допоможіть, будь ласка, Єві зібрати необхідну суму для проходження відновного лікування, адже вона так потрібна своїм дітям!

Повне ім’я: Шиндіна Єва Валеріївна, 01.03.1981 р.
Місто: Одеса
Діагноз: ДЦП, тетрапарез з порушенням функції статики і ходи, дизартрія, дисфонія, цефалгічний синдром
ID: 6792
Підтримали
90
Середній донат
120 грн.
ТОП-донат
4642 грн.
Підтримали
Володимир
19.05.2021 07:42
1165,89 грн.
Іван Василиків
19.05.2021 07:17
10,18 грн.
Благодійна допомога
18.05.2021 23:21
1,00 грн.
Благодійна допомога
18.05.2021 22:44
50,92 грн.
Благодійна допомога
18.05.2021 21:59
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Фізична реабілітація – запорука мого здоровʼя. 3
Підтримати
Здоров'я
Фізична реабілітація – запорука мого здоровʼя. 3
Перші хвилини життя Кирила стали боротьбою за кожен подих. Коли 6 років тому хлопчик з'явився на світ, т…
Костя з Дніпра мріє про реабілітацію
Підтримати
Здоров'я
Костя з Дніпра мріє про реабілітацію
11-річний Костя з Дніпра вчиться ходити, спілкуватися й не перестає мріяти. Його усмішка надихає. А коже…
Маленькі кроки до великих мрій
Підтримати
Здоров'я
Маленькі кроки до великих мрій
У інклюзивному центрі "Світ можливостей" планується обладнати простір для фізичного, сенсорного та соціа…
Допоможемо Тимуру досягти більшого
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Тимуру досягти більшого
Через війну Тимур втратив дім, і в його розвитку стався відкат. Та завдяки реабілітації він крок за крок…
Показати всі