Відповідальність на кожному
Відповідальність на кожному
Завершений

Відповідальність на кожному

Розпочато: 14.04.2020
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
8876,69 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8876,69 грн.

Сьогоднішні часи вчать нас тому, що ми не можемо стояти осторонь проблеми, із якою зіткнувся увесь світ. Від кожного нашого вчинку залежить те, чи буде пандемія корона вірусу розповсюджуватися далі, чи зменшуватиме свої оберти. Кожен із нас відповідальний за це. І найкращий захист – це забезпечити всю країну і кожну людину в ній необхідними матеріалами, які захищатимуть від потрапляння вірусу в організм, а особливо тих, хто має ослаблений імунітет. 

Малозабезпечені сім’ї, членами яких є діти та молодь з інвалідністю, потребують сьогодні нашої з вами допомоги! Долинський Міжнародний благодійний фонд "Надія Є" в Івано-Франківській області налічує 35 осіб, це діти та молодь з інвалідністю. Діти приходять кожного дня до фонду на розвивальні заняття, з ними займається 8 працівників, це друга домівка для них.

Наразі всі члени фонду знаходяться на карантині по домівках. Але у зв’язку із недостатнім матеріальним забезпеченням та важкою епідеміологічною ситуацією в області, діти, молодь та сім’ї не забезпечені необхідними матеріалами для захисту від коронавірусу. Ми отримали лист від МБФ "Надія Є" із проханням надати допомогу у вигляді масок, рукавичок та бахіл для членів фонду. Адміністрація фонду також зобов’язалася отримані матеріали розвести по домівках, де проживають члени фонду.

Ми вважаємо, що пандемія – це боротьба усієї країни, і наша посильна участь – це шлях до здорового майбутнього.

 

ID: 6028
Підтримали
52
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
2782 грн.
Підтримали
Дмитрий Емец
14.06.2020 17:40
51,01 грн.
Благодійна допомога
12.06.2020 16:37
75,00 грн.
Благодійна допомога
12.06.2020 12:20
250,00 грн.
Благодійна допомога
12.06.2020 09:44
25,55 грн.
Благодійна допомога
11.06.2020 17:44
152,94 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Разом заради звичайного дитинства для Аліси
Підтримати
Здоров'я
Разом заради звичайного дитинства для Аліси
3-річна Аліса живе з цукровим діабетом першого типу. Хвороба потребує постійного контролю рівня цукру в …
Дівчина з родини переселенців потребує ліків. 3
Підтримати
Здоров'я
Дівчина з родини переселенців потребує ліків. 3
Чотирнадцятирічна Катерина – дуже очікувана дитина в родині. Її лікування почалося на третьому місяці жи…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Всупереч діабету Аліса займається спортом. 2
Підтримати
Здоров'я
Всупереч діабету Аліса займається спортом. 2
У другому класі в Аліси помітили погіршення стану здоров’я, дівчинці було встановлено діагноз "цукровий …
Показати всі