Виграти час для Даші!
Виграти час для Даші!
Завершений

Виграти час для Даші!

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.06.2019
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

Якби можна було поставити Даші відверті запитання про те, як їй живеться з муковісцидозом, вона б, напевно, розповіла, як набридли їй нескінченні інгаляції й крапельниці, як боляче, коли "спадаються" вени, а медсестра шукає місце для уколу. Як тоскно, коли лікування в житті багато, а спілкування з ровесниками – мало. А ще про те, як важко думати, що твоє теперішнє й майбутнє залежить від того, чи вистачить коштів на всі призначені ліки.

Муковісцидоз – захворювання невиліковне, воно б'є по легенях і шлунково-кишковому тракту. Але при точному дотриманні сучасних протоколів лікування та достатньому забезпеченні препаратами з ним можна жити. Закінчити школу й вуз, знайти роботу, створити власну сім'ю. Тільки ось такий ідеальний варіант дуже дорого коштує.

Стаціонари, ліки, дієти, інгаляції по багато разів на день (перша о 5.30 ранку, остання о 22.00). Це побут, і Даша до нього звикла. Вона бореться з хворобою, але підступна недуга періодично ставить нові складні завдання. У грудні 2018 у Даші виявився рясний ріст синьогнійної палички. Потяглися один за одним ГРВІ, бронхіт: лікарі констатували у дівчинки мукоїдну форму захворювання. Через постійні пропуски школи стало важче наздоганяти однокласників. Зате у спорті Даша має суцільні перемоги – він допомагає їй боротися з хворобою, тому чарлідінг зараз у пріоритеті. Команда Даші завойовує нові й нові призові місця.

Даша постійно приймає безліч препаратів. Найдорожчі – "Пульмозим" і "Креон" – оплачуються за бюджетний рахунок, решту купує мама. Найдорожче обходяться планові госпіталізації. Тільки антибіотики, які потрібні на 1 курс терапії в лікарні, коштують близько 30 000 грн (на рік потрібно 3-4 таких курси). А крім них, необхідно ще багато інших ліків. Як довго Даша зможе вести активний спосіб життя, залежить тільки від якості терапії, яку вона отримує – тобто від коштів на ліки. Кожен вчасно прийнятий препарат – це тижні й місяці життя. Давайте, допоможемо Дашеньці зібрати кошти на чергову госпіталізацію!

 

ПІБ: Ткаченко Дар'я Володимирівна, 26.09.2005 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: муковісцидоз

ID: 5207
Підтримали
118
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
3055 грн.
Підтримали
dobro.ua
19.02.2020 10:27
95,00 грн.
Благодійна допомога
18.02.2020 21:54
1794,69 грн.
Благодійна допомога
18.02.2020 21:49
203,92 грн.
Благодійна допомога
18.02.2020 19:49
20,37 грн.
Благодійна допомога
18.02.2020 19:20
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Благодійність від  Fun Padel Club
Підтримати
Здоров'я
Благодійність від Fun Padel Club
Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на повноцінне життя, тому робимо все можливе, щоб забезпечити дітя…
Щоб не втратити радість дитинства
Підтримати
Здоров'я
Щоб не втратити радість дитинства
Коли Аріні було 11, лікарі ставлять дівчинці діагноз, яким став шоком для всієї родини – цукровий діабет…
Даша не хоче бути жертвою хвороби
Підтримати
Здоров'я
Даша не хоче бути жертвою хвороби
Даші шістнадцять. Вона давно звикла до постійного контролю рівня цукру, уколів інсуліну та суворої дієти…
Підтримаємо Діану
Підтримати
Здоров'я
Підтримаємо Діану
Діана без тями від фантастичних історій, які вона дуже любить переповідати друзям. Проте нерідко Діані д…
Показати всі