Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини
Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини
Завершений

Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини

Розпочато: 15.03.2024
Київ та Дніпро
Завершений
Всього зібрано
50000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50000,00 грн.

На превеликий жаль, практично вся територія Луганської області на сьогодні знаходиться під контролем росії, включаючи смт Станиця, де до вторгнення окупантів проживали 25 000 мешканців. Більша частина жителів змушена була покинути свої домівки та евакуюватися з міста, і таким чином вони стали внутрішньо переміщеними особами та шукали собі прихисток у різних містах України.

Так, наприклад, *Марія ділиться з нами своєю історією: "У жовтні 2022 року ми змушені були виїхати з рідного міста, яке на той час уже було окуповане росіянами. Разом зі старенькими батьками подолали тяжкий і небезпечний шлях у 7 діб. От уже 1,5 року проживаємо в Києві, але на новому місці дуже тяжко, як матеріально, так і психологічно, адже все нажите залишилось вдома. Дуже чекаємо деокупації, аби повернутись у рідну домівку".

Наразі співробітники Станично-Луганської селищної військової адміністрації роблять усе можливе, аби покращити життя внутрішньо переміщених осіб. В Києві та Дніпрі функціонують хаби, де переселенці не лише зі смт Станиця, а з будь-якого міста Луганської області, можуть отримати необхідну консультативну, гуманітарну та медичну допомогу. У хабах обслуговується близько 3 500 людей.    

На базі хабів функціонує "Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганської селищної територіальної громади", де люди отримують безкоштовні медичні послуги. Та, на жаль, у Центрі не вистачає медичного обладнання та медикаментів, адже все забезпечення залишилося у наразі окупованому місті. Тому в рамках проєкту ми плануємо закупити електрокардіограф, медичну кушетку та холодильник для зберігання медикаментів. Це обладнання сприятиме покращенню надання безкоштовних послуг для людей, а також полегшить життя переселенців.

*Імʼя змінене.

ID: 9353
Підтримали
112
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
7752 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
26.03.2025 17:30
6543,00 грн.
Благодійна допомога
24.03.2025 17:37
200,00 грн.
Благодійна допомога
23.03.2025 16:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.03.2025 13:18
1000,00 грн.
Андрій
19.03.2025 11:20
3000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Богдан у боротьбі за здоров’я
Підтримати
Здоров'я
Богдан у боротьбі за здоров’я
Шість років тому Богдан захворів на цукровий діабет першого типу. Відтоді мама вчилася розраховувати доз…
Соня потребує постійного моніторингу цукрів. 2
Підтримати
Здоров'я
Соня потребує постійного моніторингу цукрів. 2
Вже 7 років дівчина хворіє на цукровий діабет 1 типу та вже спокійно за потреби сама робить інʼєкції інс…
Простір відновлення
Підтримати
Здоров'я
Простір відновлення
Дитяче містечко "Дім Ангела" – це центр відпочинку та соціально-психологічної реабілітації для дітей-сир…
Марічка мріє про життя
Підтримати
Здоров'я
Марічка мріє про життя
Девʼятирічна Марічка хворіє на цукровий діабет першого типу. Це означає, що її організм більше не виробл…
Показати всі