Віка хоче бігати! 5
Віка хоче бігати! 5
Активний

Віка хоче бігати! 5

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.09.2024
Київська обл.
Активний
Залишилось зібрати
26014,00 грн.
Зібрано у відсотках
30%
Потрібно зібрати
37400,00 грн.

Друзі, ви вже добре знаєте 17-річну Ізюмченко Віку – дівчинку, яка від народження хворіє на ДЦП, спастичний тетрапарез та синдром Денді-Уокера. Зараз Вікуся з мамою проживають у Київській області – вони переїхали сюди із Покровська після того, як їх дім зруйнували. Нагадаємо, дівчинка досі не розмовляє, може недовго стояти біля опори, ходить лише з повною підтримкою, відстає в інтелектуальному розвитку, не читає та не пише, має косоокість.

Дівчинка прикладає багато зусиль, щоб виконувати всі рекомендації лікарів, вона також відвідує реабілітаційні центри та займається вдома. Все це приносить результати – вона розуміє звернене мовлення на побутовому рівні, самостійно їсть та навіть намагається використовувати окремі напівсвідомі слова. Це і ваша заслуга також, дорогі донори, адже саме завдяки вам Віка змогла потрапити на останній курс реабілітації.

Зараз дівчинку знов чекають на реабілітації, тому ми розпочинаємо новий збір коштів та сподіваємося на вашу підтримку. Віка дуже хоче бігати, і ми можемо їй у цьому допомогти, приєднуйтеся! 

Повне ім’я: Ізюмченко Вікторія Олексіївна, 22.05.2007 р.
Місто: с. Княжичі, Київська обл.
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, синдром Денді-Уокера
ID: 9663

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Charlie Chaplin
13.02.2025 23:31
100,00 грн.
Благодійна допомога
06.02.2025 19:17
50,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2025 18:56
115,00 грн.
Благодійна допомога
27.01.2025 05:44
200,00 грн.
Charlie Chaplin
07.01.2025 20:30
100,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Допоможіть Вероніці говорити своє майбутнє!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Вероніці говорити своє майбутнє!
Вероніка народилася з тяжким ураженням ЦНС та бореться з ДЦП усе життя. Вона вже ходить і частково себе …
Ліки для Домініки. 2
Підтримати
Здоров'я
Ліки для Домініки. 2
В селищі на Київщині живе незвичайна дівчинка Домініка. Її особливе життя обумовлене наявністю багатьох …
Костя потребує постійного контролю цукру в крові. 2
Підтримати
Здоров'я
Костя потребує постійного контролю цукру в крові. 2
Костя з Миколаївської області вже пів року живе з діабетом. За цей час в його родині звикли до особливог…
Показати всі