Віка неодмінно переможе! 2
Віка неодмінно переможе! 2
Завершений

Віка неодмінно переможе! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.11.2024
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
39600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
39600,00 грн.

Вікуся Лісовська – третя дитина в родині. Вона народилася наприкінці лютого 2022 року, разом із початком повномасштабної війни. Після того, як дівчинка зʼявилася на світ, стало зрозуміло, що з нею щось не так. На другий день свого життя крихітка впала в кому – Віка була жива, проте цілих 8 днів не проявляла жодних ознак, дихати їй допомагав апарат ШВЛ, а життєдіяльність підтримували крапельниці. Так минули два тижні в реанімації. У Віки діагностували набряк мозку, синдром рухових порушень, судоми та мікроцефалію.

Звичайно, дівчинку почали лікувати, їй також рекомендували проходити реабілітації. Зараз для Віки вже 2 рочки, і вона продовжує лікування, щоб перемогти свої діагнози. Завдяки систематичним заняттям в реабілітаційних центрах рідні бачать величезний крок уперед в розвитку Віки: у неї зменшилася спастика, зʼявився інтерес до вивчення навколишнього світу та покращився сон.

Ми віримо, що Віка неодмінно подолає хворобу, але для цього їй потрібно продовжувати реабілітації. Тому ми розпочинаємо збір коштів на новий курс лікування та просимо вашої посильної фінансової підтримки.

Повне ім’я: Лісовська Вікторія Валентинівна, 28.02.2022 р.
Місто: Обухів, Київська обл.
Діагноз: мікроцефалія, спастичний тетрапарез
ID: 9797
Підтримали
88
Середній донат
120 грн.
ТОП-донат
4500 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
05.09.2025 16:47
3675,00 грн.
Artem Sh
04.09.2025 20:49
2522,00 грн.
Благодійна допомога
02.09.2025 22:31
50,00 грн.
Благодійна допомога
31.08.2025 21:23
20,00 грн.
Благодійна допомога
29.08.2025 21:00
3000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Макар: шлях до свободи руху. 5
Підтримати
Здоров'я
Макар: шлях до свободи руху. 5
Макар понад усе любить життя і людей. Попри важку форму ДЦП та щоденний біль від спастики, він знаходить…
Богдан у боротьбі за здоров’я
Підтримати
Здоров'я
Богдан у боротьбі за здоров’я
Шість років тому Богдан захворів на цукровий діабет першого типу. Відтоді мама вчилася розраховувати доз…
Її боротьба триває, підтримайте Віку
Підтримати
Здоров'я
Її боротьба триває, підтримайте Віку
19-річній Віці потрібні кошти на новий курс реабілітації – щоб продовжувати здобувати нові навички та зб…
Показати всі