Виховна колонія: надія на зміни
Виховна колонія: надія на зміни

Виховна колонія: надія на зміни

Розпочато: 28.02.2014
Прилуки
Завершений
Всього зібрано
17722,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17722,00 грн.

Мета проєкту - створити належні умови для тренінгової роботи з дітьми у Прилуцькій виховній колонії. Для цього потрібно небагато – нові вікна, столи та стільці, за якими підлітки могли б нормально займатись. Щоб процес їх перевиховання та навчання проходив успішніше, щоб перебування їх в місці позбавлення волі було бодай трохи приємнішим. Аби хоч щось надихало дітей на те, щоб стати кращими й ніколи не повторювати своїх помилок.

Чи може дитина, яка опинилась за ґратами, зрозуміти глибину свого неправомірного вчинку? Чи розуміє вона, що саме через позбавлення волі? Можливо, відповідальність мають нести ті, хто цю дитину так виховав? Суспільство, що закрило очі на проблеми дитини? Сьогодні, коли ювенальна юстиція в нашій країні лише робить перші кроки, а система захисту дитинства ще не працює на повну силу, тисячі неповнолітніх опиняються за ґратами. А коли дитину вже позбавили волі, їй залишається лише зробити все від неї залежне, аби цей шматок дитинства не пройшов задарма. Їй залишається розвиватися, не лише підвищуючи свої знання, а й зростаючи як особистість.

Психологи виховної колонії, громадські організації, їхні соціальні працівники та волонтери залучають дітей до роботи над самовдосконаленням, навчають їх правилам власного захисту від небезпек, пояснюють важливість ведення здорового способу життя та дотримання безпечної поведінки, навчають ставити перед собою цілі та досягати їх.

Усі ці знання, уміння та навички найкраще здобуваються та відпрацьовуються під час групових тренінгів, коли хлопці мають змогу бути на рівних між собою та тренером, так вони швидше розкриватимуться, а отже – краще навчатимуться. За всіма канонами навіть стіни кімнати, в якій відбувається така групова робота, повинні сприяти тому, аби психологічний стан дітей покращився. А коли довкола висять обірвані шпалери, коли над тобою цвіте пліснява, коли ти дихаєш затхлим повітрям, коли сидиш на стільці, який вдвічі старший за тебе, а писати доводиться на колінах… Кому в таких умовах захочеться вчитись новому та ставати кращим?

Психологи Прилуцької виховної колонії та соціальні працівники ВГЦ «Волонтер» поставили перед собою завдання створити належні умови для тренінгової роботи з дітьми – а для цього потрібно небагато – нові вікна, столи та стільці, за якими підлітки могли б нормально займатись.

ID: 877
Підтримали
Благодійна допомога
16.01.2015 12:18
10242,00 грн.
Igor Shubovych
12.01.2015 12:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.12.2014 12:43
50,00 грн.
Ksana N
21.12.2014 20:13
300,00 грн.
Dum spiro, spero
19.12.2014 16:27
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Підтримати
Соціальна допомога
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Завдяки проєкту ми закупимо 90 продуктових наборів для сімей з дітьми: як харків’ян, так і вимушено пере…
Харків під час війни. Допомога їжею маломобільним
Підтримати
Соціальна допомога
Харків під час війни. Допомога їжею маломобільним
Зараз ми збираємо 820 000 грн для того, щоб забезпечити 1025 самотніх стареньких, людей з інвалідністю а…
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Показати всі