Вилікувати і прооперувати
Вилікувати і прооперувати
Завершений

Вилікувати і прооперувати

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.06.2017
Житомирська обл.
Завершений
Всього зібрано
20000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20000,00 грн.

Мілана – довгоочікувана донечка з двійні. Вона та її братик народилися передчасно і, на жаль, з проблемами зі здоров’ям. Міланка була дуже-дуже маленька і не могла самостійно дихати. Після УЗД-дослідження у дівчинки виявили гідроцефалію. Невдале лікування призвело до запального процесу. Зараз дівчинка у Інституті нейрохірургії. Їй потрібно поставити шунт, але, перш за все, усунути запалення. У родини уже немає можливості лікувати своїх діток, і вони просять про допомогу.

У молодої сім′ї довго не було дітей. Потім Бог подарував їм аж двох – хлопчика і дівчинку. Вони народилися передчасно. Йшли дні реанімації, обстежень. На одному з них виявилося, що у дівчинки збирається рідина у голівці. Лікарі призначили медикаментозне лікування і запевняли, що все буде добре, що можна обійтись без операції. Та з кожним днем голівка дівчинки збільшувалася. Коли усе ж запланували хірургічне втручання, у голові дівчинки виявили гній. Знову йшли дні лікування, потім стабілізації пацієнтки.

Дівчинку направили в Інститут нейрохірургії, де лікарі рекомендували терміново встановити шунтуючу систему. До цього часу в голові Мілани вже утворилися кісти, погіршився зір, з’явився гнійний вентрикуліт. Щоб з допомогою операції усунути гідроцефалію, дівчинці потрібно очистити організм від запалення, а для цього потрібно пройти вартісне лікування. Без нас маленька крихітка не впорається!

 

ПІБ: Тепленко Мілана Романівна, 15.11.2016 р.

Місто: с. Попільня, Житомирська обл.

Діагноз: гідроцефалія

ID: 3118
Підтримали
6
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
14257 грн.
Підтримали
Олег Карпюк
01.06.2017 20:34
5278,53 грн.
Благодійна допомога
01.06.2017 18:11
61,19 грн.
Благодійна допомога
01.06.2017 17:41
14256,62 грн.
Благодійна допомога
01.06.2017 13:36
101,83 грн.
Благодійна допомога
01.06.2017 13:36
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога для дітей в центрі "Я можу"
Підтримати
Здоров'я
Допомога для дітей в центрі "Я можу"
Ми хочемо оплатити 900 сеансів з логопедом для дітей з особливими освітніми потребами.
Два роки на межі, ціле життя попереду
Підтримати
Здоров'я
Два роки на межі, ціле життя попереду
Про діагноз Андрійка батьки дізналися ще під час вагітності – на третьому скринінгу. "Вроджена вада розв…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Будуємо нову "Дачу" в Дніпрі разом!
Підтримати
Здоров'я
Будуємо нову "Дачу" в Дніпрі разом!
Ми відкриваємо Родинний дім "Дача" у Дніпрі, вона матиме 6 кімнат і зможе приймати близько 100 родин на …
Показати всі