Вилікувати маленьку Соню. 2
Вилікувати маленьку Соню. 2
Завершений

Вилікувати маленьку Соню. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.10.2020
Херсон
Завершений
Всього зібрано
31000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
31000,00 грн.

Із новонародженою Сонею сталося лихо вже на наступний день після появи на світ: на очах у мами крихітка почала синіти. Лікарі діагностували в дівчинки жовтяницю, проте інших хвороб не виявили. Стурбована мама після виписки відразу звернулася до інших лікарів, які підсумували: в Софії стався крововилив у мозок.

Наслідки цього почали проявляти себе відразу: дівчинка не могла фіксувати погляд, не стежила за предметами і не реагувала, коли до неї говорили. Згодом після чергового обстеження в лікаря дівчинці діагностували ще горизонтальний ністагм, косоокість, часткову атрофію зорових нервів, а також знижений м’язовий тонус і затримку психомоторного розвитку.   

Проте завдяки лікуванню, яке відбувається у тому числі з вашою допомогою, Соня почуває себе краще: після останнього курсу лікування у дівчинки покращився психо-емоційний стан, збільшився м’язовий тонус, покращився сон. Дитина зараз активно цікавиться і вивчає навколишній світ, вона почала краще сидіти і рівно тримати спинку, вже намагається повзати, самостійно тримати ложку і вимовляти багато нових звуків.

Наступною метою під час реабілітації буде навчити Софію самостійно повзати і їсти, вставати і стояти біля опори, ходити і вимовляти свої перші слова. Але для цього спочатку необхідно зібрати необхідну суму, аби оплатити курс лікування. Самостійно рідні дівчинки зробити цього не можуть, тому покладаються на нашу підтримку. Допоможемо вилікувати Соню?

Повне ім’я: Раковська Софія Володимирівна, 01.06.2019 р.
Місто: Херсон
Діагноз: синдром ПНРВ, синдром рухових порушень, внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС
ID: 6481
Підтримали
128
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
5098 грн.
Підтримали
sergiodanile
27.11.2020 17:56
831,87 грн.
Благодійна допомога
27.11.2020 17:54
101,96 грн.
Благодійна допомога
27.11.2020 17:25
469,02 грн.
Благодійна допомога
27.11.2020 09:41
101,92 грн.
Дмитро і Анастасія Антонченко
27.11.2020 07:49
96,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Запобігти ускладненням від хвороби
Підтримати
Здоров'я
Запобігти ускладненням від хвороби
Два роки тому, після перенесеної вірусної інфекції у Максима виявили цукровий діабет 1 типу. Відтоді йог…
Подаруйте Кірілу можливість чути світ
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Кірілу можливість чути світ
Через втрату слуху Кіріл живе у тиші. Він не чує навіть власного імені. Слухові апарати можуть змінити й…
Повернімо дітям внутрішній спокій
Підтримати
Здоров'я
Повернімо дітям внутрішній спокій
Мета проєкту: надання системної психотерапевтичної підтримки 20 дітям з тяжкими неврологічними захворюва…
Заради безпеки Гаврила
Підтримати
Здоров'я
Заради безпеки Гаврила
Після початку повномаштабного вторгнення стан Гаврила різко погіршився: він швидко втрачав вагу, ставав …
Показати всі