Він боровся за нас усіх
Він боровся за нас усіх
Завершений

Він боровся за нас усіх

Розпочато: 11.11.2014
Біла Церква, Київська область
Завершений
Всього зібрано
22160,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
22160,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ампутація пораненої ноги, перелом основи черепа, носа, розрив барабанних перетинок, відрив сітківки правого ока – стільки всього пережив менше, ніж за рік, одноліток Незалежності Павло Герасименко, студент коледжу з Білої Церкви. Життя привело його до лав батальйону "Айдар", де Павло втратив ногу, потрапивши під обстріл "Градів". Проте він досі відчуває страшні фантомні болі в нозі, якої вже немає. Щоб повернутися до нормального життя, потрібно не так багато. Підтримаймо захисника!

Павло був одним із тих перших студентів, яких силою розігнав "Беркут". З того часу він прийняв рішення залишитися на Майдані й боронити нашу свободу. 19 лютого гумова куля знайшла юнака – влучила у перенісся. Але після отримання медичної допомоги Павло повернувся на Майдан. Там він був до березня.

А вже у червні, придбавши власним коштом спорядження, Павло стає добровольцем батальйону «Айдар». На всі вмовляння близьких не робити цього хлопець твердо відповів, що він іде боронити своїх родичів, рідну землю і не допустить, щоб терористи й окупанти зайшли до Києва.

Мужній патріот провоював на Луганщині місяць, аж поки в липні не потрапив під обстріл "Градів". Він залишився живий, Боженька і тут не залишив його, подарував ще одне народження. Але хлопець зазнав важких поранень – перелам основи черепа, носа, розрив барабанних перетинок, відрив сітківки правого ока…А ще – страшне поранення ноги, внаслідок чого після десятка клінік, у тому числі в Ізраїлі, ногу таки довелося відтяти.

І весь цей час Павлові допомагали прості люди – збирали кошти, підтримували, як могли, бо добре розуміли – Павло і його побратими воюють за всіх нас. Але хлопець знову потребує вашої, добрі люди, допомоги – через три тижні після ампутації у нього почалися страшні фантомні болі, напади яких відбуваються 4-6 разів на добу.

Слава Богу, цій біді можна зарадити – є досвід вирішення цієї проблеми, є і лікарі. У клініці "Медичний центр Бєрсєнєва" Павлу Герасименку зможуть допомогти. Але сам процес лікування складається з наполегливої праці лікарів клініки і бажання одужати самого Павла. Це важливо. Оскільки іноді опускаються руки від цього безперервного болю і від тієї безвиході, яка попереду. Але Павло, який за такий короткий термін переніс стільки випробувань, розуміє, що він повинен одужати, щоб своїм прикладом вселяти іскорки надії таким хлопцям, як він.

Залишилося небагато... Треба трохи грошей – і Павло знову буде радіти життю, і буде відзначати ще один день свого народження, і початок життя без болю. Допоможемо герою! І тим самим допоможемо і собі в переосмисленні свого життя.

 

ПІБ: Герасименко Павло Валерійович, 05.07.1991 р.

Місто: Київська область

Діагноз: Фантомні больовий синдром обумовлений ампутацією ноги середньої третини гомілки. Наслідки перелому основи черепа. Стан після травматичного відриву.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
12.11.2014 12:20
19750,00 грн.
Анонімна допомога
12.11.2014 11:57
200,00 грн.
Анонімна допомога
12.11.2014 11:03
200,00 грн.
Анонімна допомога
12.11.2014 09:34
150,00 грн.
Анонімна допомога
12.11.2014 09:15
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Samsung Galaxy A51 6 за добро - Щедрий вівторок на Люкс ФМ
Кожен внесок від 200 гривень на цей благодійний проект - це автоматична участь у розіграші смартфону Sam…
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
Під час карантину на 30-50% зросла кількість звернень на гарячі лінії з приводу домашнього насильства. С…
Підтримати
Здоров'я
Добра справа для немовлят
Складно уявити собі роботу сучасного відділення, в якій немає хірургічного відсмоктувача. Цей прилад не …
Підтримати
Здоров'я
Захистимо Україну від COVID-19
Коли перед цілою країною стоїть загроза епідемії, ми маємо об'єднуватися, бо за таких умов справа не у з…
Показати всі