Вирватися з пастки
Вирватися з пастки
Активний

Вирватися з пастки

Проект здійснює
Розпочато: 15.07.2020
Дніпро
Активний
Залишилось зібрати
51218,37 грн.
Зібрано у відсотках
54%
Потрібно зібрати
112200,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Під час карантину на 30-50% зросла кількість звернень на гарячі лінії з приводу домашнього насильства. Страшно? Безумовно. Сподіваймося, жахлива статистика приверне увагу до проблеми, й суспільство стане, нарешті, менш толерантним до цього явища. Щоби спільно надавати комплексну юридичну, соціальну та психологічну допомогу постраждалим від домашнього насильства, 7 дніпровських організацій об'єдналися в мережу "Пані патронеса".

1 600 дзвінків на день у березні в порівнянні з 1 100 в "буйні" новорічні свята: кількість звернень на гарячі лінії зашкалює. Потерпають від домашнього насильства переважно жінки й діти: саме жінка з маленькою дитиною особливо вразлива перед кривдником. У великому місті Дніпро є шелтери, є небайдужі юристи й психологи, але довгий час не було єдиної сполучної ланки, яке включала б послуги всіх необхідних фахівців. Цими питаннями займається безліч державних служб, але, на жаль, оперативність і орієнтованість на потреби потерпілої – не їхня характерна риса.

У червні 2020 року громадські організації "Гендерний клуб Дніпро", "Мартін-клуб", "Ліга українських правозахисників", "Форпост", "Альтернативний рух", благодійна організація "Позитивні жінки Дніпро" і фонд "Помагаєм" створили єдину платформу "Пані патронеса "для допомоги жінкам і дітям, які постраждали від насильства. 7 організацій, а значить, ми стали в 7 разів сильніше й наша допомога стане в 7 разів потужнішою. Наша головна мета – створити екстрену систему реагування й надавати комплексний супровід постраждалим від домашнього насильства. Ціна зволікання в цьому випадку – завжди психологічне здоров'я, найчастіше – й фізичне, а іноді – життя. Ми прагнемо не тільки забезпечити тимчасовий притулок і матеріальну підтримку, але найголовніше – надати соціальний, юридичний та психологічний супровід жінці й дітям, причому на такий час, на який буде потрібно. 

У перші ж дні роботи ми прийняли величезну кількість дзвінків. Люди дзвонять рано вранці й пізно ввечері. Комусь потрібна разова консультація чи порада, а комусь – комплексний супровід. За перший тиждень ми почали таку комплексну роботу з 10 жінками, у кожної з яких від 1 до 3 дітей, і ця робота буде тривати не один місяць. Зараз ми катастрофічно потребуємо оплати праці диспетчера та юриста, бо після відкриття гарячої лінії обидва наших правозахисника (а саме їх консультації потрібні найчастіше) отримали роботи буквально на повний день.

112 200 грн – зарплати юриста й диспетчера на 6 місяців. Щоби наша мережа працювала системно й безперебійно, щоби порятунок потопаючих не чинилося справою рук самих потопаючих, будь ласка, підтримайте нас!

ID: 6207

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
13.05.2021 21:48
1019,61 грн.
Благодійна допомога
10.05.2021 19:30
51,01 грн.
Yevgen Grynke
08.05.2021 13:29
101,96 грн.
Роман Грєков
08.05.2021 11:11
400,00 грн.
Благодійна допомога
07.05.2021 19:35
866,67 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Якість життя Владика залежить від нас
Підтримати
Здоров'я
Якість життя Владика залежить від нас
Владислав Михайлишин ще зовсім маленький. Але вже по-дорослому протистоїть хворобам. У зв'язку з важкими…
Дамір – означає залізний
Підтримати
Здоров'я
Дамір – означає залізний
38 тиждень вагітності. Відшарування плаценти. Реанімація. Надзадача: врятувати маму та сина. Жінка прийш…
Допомога маленьким пацієнтам Охматдиту
Підтримати
Здоров'я
Допомога маленьким пацієнтам Охматдиту
Кожного року у відділеннях хірургії новонароджених, інтенсивної терапії новонароджених, інтенсивного вих…
Дорослим пацієнтам теж боляче і важко
Підтримати
Здоров'я
Дорослим пацієнтам теж боляче і важко
Чи задаємося ми питанням, як від онкології лікуються дорослі пацієнти? Чи боляче їм також, як і дітям? Ч…
Показати всі