Віталіна повинна жити!
Віталіна повинна жити!
Завершений

Віталіна повинна жити!

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.04.2015
Одеська область
Завершений
Всього зібрано
107257,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
107257,00 грн.

11-річна Віталіна Грицевич потребує невідкладної допомоги: дівчинці необхідна пересадка нирки. "Коли виникла необхідність в пересадці Віталіні донорської нирки, ми всі були впевнені в тому, що вихід є." Бабуся Віталіни – саме та людина, яка не те, що нирку, а й життя готова віддати заради онуки. Забрали дівчинку на операцію о 17 годині, а о 10 ранку вже стало відомо, що нирка не прижилася.

"Важко передати потрясіння, яке всі пережили: і ми – батьки, і молодші сестри Віталіни, і, звісно, сама бабуся. Стільки сподівань рухнуло одночасно! Я не знала, як повідомити Віталіні про це, але коли зайшла до доньки в палату, то вона сама зустріла мене питанням: "Мамо, чому ти мені не говориш, що нирка не прижилася? Ми ж з тобою домовлялися, що ти мені будеш казати тільки правду!" Я спитала її: "Звідки ти дізналася, що не прижилася?" Донька по-дорослому відповіла: "Якби все було добре, то мене не брали б знову на операційний стіл." І додала: "Я знаю, чому так сталося – тому що, коли мене брали на операцію, то з мене зняли мою каблучку, на якій написано "Врятуй та збережи". Цю каблучку ми придбали в Києво-Печерській лаврі минулого року."

З того дня Віталіна на перитонеальному діалізі – кожні 4 години спеціальний розчин заливається та зливається через катетер, який встановлений у животі дівчинки. Перший раз о 7 ранку, а останній об 11 годині вечора – 4 рази на добу.

Віталіна разом із мамою побували в столиці Білорусі – Мінську, в одній з дитячих клінічних лікарень, де лікарі пообіцяли поставити дівчинку у чергу на трансплантацію нирки від нерідного донора. Ціна життя дитини – 60 тисяч доларів.

Дуже важко, але Віталіна зараз знаходиться вдома, до неї ходять вчителі, однокласники, це дає дівчині можливість жити звичним життям в очікуванні трансплантації. Вона дуже вірить, що все буде добре, так і говорить: "Мамо, ось побачиш – все буде добре!".

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 107 257 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Грицевич Віталіна Віталіївна, 19.10.2003 р.

Місто: Одеська область

Діагноз: хронічна хвороба нирок 5 ступеня. Гіпоплазія нирок. Первинна тубулопатія. Стан після спорідненої трансплантації нирки. Надгостра криза відторгнення. Хронічний перитонеальний діаліз. Програмний гемодіаліз. Дефіцит вітаміну Д. Анемія 2 ступеня

ID: 1424
Підтримали
Благодійна допомога
20.09.2015 21:05
45,00 грн.
Ю П
18.09.2015 14:39
50,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2015 21:15
50,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2015 00:56
10,00 грн.
Благодійна допомога
16.09.2015 22:45
50,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Артем хоче одужати! 3
Підтримати
Здоров'я
Артем хоче одужати! 3
Артемові 9 років, і йому дуже непросто. Весь цей час хлопчик замість того, аби  насолоджуватися активним…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі