Вітчизняні ліки не допомагають
Вітчизняні ліки не допомагають
Завершений

Вітчизняні ліки не допомагають

Проект здійснює
Розпочато: 13.03.2014
Нова Каховка
Завершений
Всього зібрано
10200,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10200,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Маленька Альона страждає на двобічну нефробластому. Батьки витрачають величезні гроші на препарати й дослідження. Але вітчизняні ліки дівчинці не допомагають. А на іноземний якісний препарат у батьків грошей немає. Вони звертаються до нас з вами із проханням по допомогу. Підтримайте проект зі збору коштів на французький препарат «Граноцит» для Альони.

Альоні зараз 3 рочки. На початку травня у неї день народження. Малятко почало лікування півроку тому. Навіть у лікарні вона залишається веселою, товариською і допитливою. Альона любить співати і танцювати. А ще вона дуже захоплена кіньми. Особливою симпатією в неї визивають поні. Алена збирає колекцію цих іграшкових конячок. Їх у неї вже 65 штук. Як і багато дітвори в її віці, крихітка із задоволенням розфарбовує картинки та збирає пазли. І звичайно ж, грає ляльками. Для лікування дітей у відділенні зараз є ліки за державною програмою. Немає потреби навіть у розчинах, які закуповують і передають в онкогематологію благочинники. Але колоніестімулюючи ліки батьки змушені купувати самостійно. Вітчизняний «Філстим» їй не допомагає. Французький «Граноцит» дуже дорогий: вартість одного флакона – 2040 гривень. На курс ж дитині необхідно 5 флаконів препарату Граноцит.

Увесь тягар придбання ефективних медикаментів на лікування онкохворих дітей лягає на плечі батьків. Батьки витрачають від 500 до 10 000 гривень щомісяця. І це не кажучи про проведення паралельних обстежень, придбання донорської крові і т.д. Сьогодні в Україні знайдеться небагато сімей, здатних заробляти такі кошти. Продається рухоме і нерухоме майно, сім'ї обростають боргами. Є випадки, коли сім'я відмовляється лікувати дитину у зв'язку з непомірними для них витратами.

Після проведення курсу хіміотерапії будь-яка інфекція може призвести до фатальних наслідків. У цій ситуації лікарі призначають дитині курс препаратів, що підвищують рівень лейкоцитів у крові. Ці препарати можуть бути як дешевими, тобто, менш ефективними, так і дорогими - якісними. Дорогих і ефективних медпрепаратів в дитячих відділеннях або немає зовсім , або вкрай недостатньо. Якщо батьки дитини не в змозі купувати якісні ліки самостійно, їх дитина отримує малоефективний вітчизняний або індійський аналог. Чим більше дитина приймає хімії, тим більше виснажується стає кістковий мозок, а саме він виробляє лейкоцити. Важливість прийому ефективних медпрепаратів відомих світових фармкомпаній величезна.

Ім’я: Яковенко Альона Володимірівна, 3 роки

Місто: Нова Каховка

Діагноз: Добічна нефробластома

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
10.04.2014 10:57
300,00 грн.
Анонімна допомога
10.04.2014 10:21
117,00 грн.
Анонімна допомога
10.04.2014 10:19
100,00 грн.
Анонімна допомога
09.04.2014 21:49
50,00 грн.
Анонімна допомога
09.04.2014 21:38
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Хочу чути і бути почутою
Софія – одна донька в родині батьків, які не мають проблем зі слухом. До п'яти років вона розвивалась, я…
Підтримати
Здоров'я
Операція "коагуляція"
Такі деформації хребта, як у Сашка і Марічки, шокують навіть досвідчених хірургів.
Підтримати
Здоров'я
Затишок для Нетерплячок. Тернопіль. 3
При передчасному народженні вкрай важливо забезпечити дитині умови виходжування наближені до внутрішньоу…
Підтримати
Здоров'я
Безгрошів’я може вбити мрію Евеліни
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Еве…
Показати всі