Влада хоче чути світ
Влада хоче чути світ
Завершений

Влада хоче чути світ

Проект здійснює
Розпочато: 19.06.2019
Херсонська обл.
Завершений
Всього зібрано
17500,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дев'ять років тому в сім'ї Алексєєвих на світ з'явилися відразу дві прекрасні доньки – Кіра і Влада. Відтоді у мами їх уже четверо. На жаль, уже через 5 днів після народження дівчаток-близнючок виник ряд великих складнощів, з якими досі сім'я не стикалися. Дівчата народилися за допомогою хірургічної операції значно раніше очікуваного терміну. Кіра була хоч і з маленькою вагою, але їй пощастило більше, ніж її сестричці Владі. Народившись з вагою 2050 гр, здоров'я Влади не викликало побоювань, і її залишили з мамою. Але вже через кілька днів у дівчинки виявили зараження крові – сепсис. 

Що відбувалося потім, мама пам'ятає туманно. Щоденні переливання крові, "гори" антибіотиків і ускладнення, викликане гепатитом. Владу вдалося рятувати в реанімаційному відділенні. Далі було відділення для недоношених дітей і через 2 місяці мама забрала Владочку додому вже здоровою. Дівчата росли на радість всій родині, і все було знову добре.

Однак пізніше за Владою почали помічати деякі дивні речі. Вона підносила до вуха і без того гучні іграшки. Педіатри ж вважали, що дитина просто дуже спокійна. Але коли вже дуже помітно стало, що Влада не реагує на гучні звуки, стурбована мама попросилася на прийом до сурдолога. Побоювання мами підтвердилися: у її дочки серйозні порушення слуху. У Київському лор-інституті діагноз "двостороння сенсоневральна туговухість" підтвердили, і Владі поставили інвалідність. У 4 роки дівчинка пішла до спеціального дитячого садочку, який знаходився в місті Херсоні. В садочку вже її вчили говорити не тільки жестами, а й мовою. Але розмовляє Влада погано, і тому не йде на контакт із незнайомими людьми. Після цього вона пішла в Херсонську спеціальну школу-інтернат. У школі у Влади з'явилося багато друзів, інтересів. Вона навіть танцює в шкільному колективі, вони невдовзі їдуть до Львова зі своїм номером.

Але коли Влада приїжджає додому, то здебільшого сидить вдома. Місцеві діти кривдять її і не хочуть з нею гратися. Через те, що її ображають, Влада поводиться з ними агресивно, сестра Кіра заступається за неї. Батьки здорових діток не хочуть розуміти ситуацію і вимагають, щоб Владу взагалі не випускали на вулицю. Коли дівчинка повертається в школу, в звичне їй середовище, де її розуміють, вона зовсім інша. Вчителі дуже хвалять її за старання. Але дівчинка дуже сумує за домівкою, їй хочеться проводити більше часу з сестрою. Нещодавно Влада стала задавати мамі складні питання: чому вона не така, як всі, чому вона повинна виїхати, а Кіра залишається вдома, що вона теж хоче бути вдома і ходити разом з нею до школи?

У Влади був слуховий апарат, але він зламався. Зараз потрібно купувати інший. Її пенсії по інвалідності вистачає тільки на дорогу до школи. Мама працює сама. Батько пішов із сім'ї, і аліментів він не надсилає. У їх селі немає роботи, ось і доводиться мамі шукати всілякі способи заробити. У них великий город, садять овочі і продають у місті. Якось так і викручуються. Але грошей на придбання слухового апарату немає. Коштує він 17 500 грн. Давайте допоможемо маленькій Владі чути навколишній світ!

 

ПІБ: Алексєєва Владислава Олексіївна, 01.07.2010 р.

Місто: с. Томина Балка, Херсонська обл.

Діагноз: М.90.3 двостороння сенсоневральна туговухість IV ст. Глухота IV ст. (з ураженням органів слуху)

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
29.07.2019 11:47
0,06 грн.
Proplat - розвиток бізнесу в інтернеті
29.07.2019 11:44
1299,39 грн.
Благодійна допомога
29.07.2019 10:43
10,18 грн.
Благодійна допомога
29.07.2019 10:32
203,92 грн.
Благодійна допомога
29.07.2019 00:35
4000,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені стати богатирем! 5
Глеб народився напівживим – пуповина обвивала його шию, серцебиття зашкалювало, у хлопчика почалися суд…
Підтримати
Здоров'я
Ти тільки дихай
Апарат ШВЛ є унікальним реанімаційним апаратом штучної вентиляції легенів, який необхідний для підтримки…
Підтримати
Здоров'я
Злий ворог живе у Дениса всередині. 2
Із самого малечку Денис уранці і ввечері мусить витрачати години часу на лікувальні процедури, вміє пити…
Підтримати
Здоров'я
Тут ти можеш допомогти людям дихати
Потрібна твоя допомога оплатити наступну партію кисневих апаратів. Ми видаємо їх безкоштовно людям, які …
Показати всі