Влада хоче чути світ
Влада хоче чути світ
Завершений

Влада хоче чути світ

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.06.2019
Херсонська обл.
Завершений
Всього зібрано
17500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дев'ять років тому в сім'ї Алексєєвих на світ з'явилися відразу дві прекрасні доньки – Кіра і Влада. Відтоді у мами їх уже четверо. На жаль, уже через 5 днів після народження дівчаток-близнючок виник ряд великих складнощів, з якими досі сім'я не стикалися. Дівчата народилися за допомогою хірургічної операції значно раніше очікуваного терміну. Кіра була хоч і з маленькою вагою, але їй пощастило більше, ніж її сестричці Владі. Народившись з вагою 2050 гр, здоров'я Влади не викликало побоювань, і її залишили з мамою. Але вже через кілька днів у дівчинки виявили зараження крові – сепсис. 

Що відбувалося потім, мама пам'ятає туманно. Щоденні переливання крові, "гори" антибіотиків і ускладнення, викликане гепатитом. Владу вдалося рятувати в реанімаційному відділенні. Далі було відділення для недоношених дітей і через 2 місяці мама забрала Владочку додому вже здоровою. Дівчата росли на радість всій родині, і все було знову добре.

Однак пізніше за Владою почали помічати деякі дивні речі. Вона підносила до вуха і без того гучні іграшки. Педіатри ж вважали, що дитина просто дуже спокійна. Але коли вже дуже помітно стало, що Влада не реагує на гучні звуки, стурбована мама попросилася на прийом до сурдолога. Побоювання мами підтвердилися: у її дочки серйозні порушення слуху. У Київському лор-інституті діагноз "двостороння сенсоневральна туговухість" підтвердили, і Владі поставили інвалідність. У 4 роки дівчинка пішла до спеціального дитячого садочку, який знаходився в місті Херсоні. В садочку вже її вчили говорити не тільки жестами, а й мовою. Але розмовляє Влада погано, і тому не йде на контакт із незнайомими людьми. Після цього вона пішла в Херсонську спеціальну школу-інтернат. У школі у Влади з'явилося багато друзів, інтересів. Вона навіть танцює в шкільному колективі, вони невдовзі їдуть до Львова зі своїм номером.

Але коли Влада приїжджає додому, то здебільшого сидить вдома. Місцеві діти кривдять її і не хочуть з нею гратися. Через те, що її ображають, Влада поводиться з ними агресивно, сестра Кіра заступається за неї. Батьки здорових діток не хочуть розуміти ситуацію і вимагають, щоб Владу взагалі не випускали на вулицю. Коли дівчинка повертається в школу, в звичне їй середовище, де її розуміють, вона зовсім інша. Вчителі дуже хвалять її за старання. Але дівчинка дуже сумує за домівкою, їй хочеться проводити більше часу з сестрою. Нещодавно Влада стала задавати мамі складні питання: чому вона не така, як всі, чому вона повинна виїхати, а Кіра залишається вдома, що вона теж хоче бути вдома і ходити разом з нею до школи?

У Влади був слуховий апарат, але він зламався. Зараз потрібно купувати інший. Її пенсії по інвалідності вистачає тільки на дорогу до школи. Мама працює сама. Батько пішов із сім'ї, і аліментів він не надсилає. У їх селі немає роботи, ось і доводиться мамі шукати всілякі способи заробити. У них великий город, садять овочі і продають у місті. Якось так і викручуються. Але грошей на придбання слухового апарату немає. Коштує він 17 500 грн. Давайте допоможемо маленькій Владі чути навколишній світ!

 

ПІБ: Алексєєва Владислава Олексіївна, 01.07.2010 р.

Місто: с. Томина Балка, Херсонська обл.

Діагноз: М.90.3 двостороння сенсоневральна туговухість IV ст. Глухота IV ст. (з ураженням органів слуху)

ID: 5195
Підтримали
Благодійна допомога
29.07.2019 11:47
0,06 грн.
Proplat - розвиток бізнесу в інтернеті
29.07.2019 11:44
1299,39 грн.
Благодійна допомога
29.07.2019 10:43
10,18 грн.
Благодійна допомога
29.07.2019 10:32
203,92 грн.
Благодійна допомога
29.07.2019 00:35
4000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Підтримати
Здоров'я
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Зараз у Артема немає жодного слухового апарату! Хлопчик розмовляє зі значними вимовними дефектами та жес…
Особлива дівчинка Елла вірить в диво. 2
Підтримати
Здоров'я
Особлива дівчинка Елла вірить в диво. 2
Чотирнадцять років тому Ельвіра залишилася без тата, він загинув у автокатастрофі. Тоді їй був лише рік.…
Богдан втрачає слух!
Підтримати
Здоров'я
Богдан втрачає слух!
Ще на першому році життя Богдану поставили невтішний діагноз: двобічна сенсоневральна туговухість ІІІ ст…
Єдині та сильні
Підтримати
Здоров'я
Єдині та сильні
Завдяки цьому проєкту ми закупимо мобільний рентгенівський апарат експертного класу в шпиталь на Харківщ…
Показати всі