Влада хоче здолати ДЦП
Влада хоче здолати ДЦП
Завершений

Влада хоче здолати ДЦП

Розпочато: 15.01.2016
Полтавська область
Завершений
Всього зібрано
7496,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7496,00 грн.

Владочка Висоцька 4 роки бореться з діагнозом ДЦП, подвійна геміплегія, мікроцефалія, ЗПМР, епісиндром. Через невчасно надану медичну допомогу лікарів, Владуся народилася з гіпоксією і одразу потрапила в реанімацію, де пробула 12 днів. Тяжких днів між життям і смертю. Такі ускладнення не пройшли безслідно, через деякий час батькам повідомили, що у дитини ДЦП.

З того часу, сім'я почала займатися реабілітацією дитини. Дане лікування дає свої результати, але для кращих досягнень, Владочці необхідно проходити курси реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування ім. Козявкіна в м. Трускавець. За рекомендацією лікарів, проходити відновлення потрібно кожні 3 місяці.

Владочка кожен день проводить у боротьбі зі своєю недугою: займається фізкультурою, незважаючи на великий біль у м'язах, робить масаж, займається інтелектуально та їздить в клініку один раз на 2-3 місяці. Лікарі цієї клініки допомагають моїй дівчинці! Всього за 5 курсів лікування вона впевнено тримає голову, сидить по-турецьки, перевертається. І весь цей прогрес може бути марним, якщо не продовжити лікування в клініці. Лікарі дають шанс на те, що дитина зможе самостійно ходити, але потрібен посилений курс реабілітації!

Лікування неймовірно дороге для нас? і ми звертаємося за допомогою до всіх небайдужих людей. Дуже хочемо, щоб Владуня ходила своїми ніжками і обіймала матусю своїми маленькими ручками.

Допоможіть, будь ласка, підняти донечку на ніжки і побачити її довгоочікувані самостійні кроки!

 

ПІБ: Висоцька Владислава Іванівна, 12.01.2012

Місто: Полтавська область

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, мікроцефалія, епісиндром, відставання статокінетичного та перед мовного розвитку

ID: 1927
Підтримали
37
Середній донат
30 грн.
ТОП-донат
3040 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
04.02.2016 14:28
3040,00 грн.
Vladyslava Vasylets
04.02.2016 13:24
50,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2016 12:52
10,00 грн.
Сергій
04.02.2016 12:18
100,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2016 12:07
105,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок назустріч майбутньому Євгенії
Підтримати
Здоров'я
Крок назустріч майбутньому Євгенії
Євгенія щодня бореться за рухи, які іншим даються легко. Лікування дає результат, але родина не може йог…
Щоденна боротьба за дитинство
Підтримати
Здоров'я
Щоденна боротьба за дитинство
У п’ять років хлопчику діагностували цукровий діабет 1 типу. Навчання у школі давалося важко. Артему над…
Кожен день – нові випробування
Підтримати
Здоров'я
Кожен день – нові випробування
Увже рік Святослав та його родина змушені вести щоденну боротьбу з надсерйозною хворобою – цукровим діаб…
Повернімо дітям внутрішній спокій
Підтримати
Здоров'я
Повернімо дітям внутрішній спокій
Мета проєкту: надання системної психотерапевтичної підтримки 20 дітям з тяжкими неврологічними захворюва…
Показати всі