Вона мріє відчути ліву руку, як праву
Вона мріє відчути ліву руку, як праву
Завершений

Вона мріє відчути ліву руку, як праву

Проект здійснює
Розпочато: 27.03.2020
Одеса
Завершений
Всього зібрано
66220,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
66220,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дивлячись на фото цієї красивої дівчини, навіть і не скажеш, що доля у неї непроста і випробування, що випали їй дуже нелегкі. Валерія народилася зовні здоровою дитиною. Пізніше батьки стали помічати, що у дівчинки є проблеми зі здоров'ям. Обстеження показали, що у Валерії ДЦП і лівобічний геміпарез. Відтоді дівчинка регулярно проходить курси реабілітаційного лікування. А ось ліва рука зовсім не працює. Лері були проведені операції, але, на жаль, остання операція на кисті руки була не вдалою.

Рука довго нестерпно боліла і зовсім не функціонувала. Від батьків інших дітей з аналогічним діагнозом мама Валерії дізналася про клініку "Франціскус" (Німеччина, м. Аахена). У ній успішно проводять операції з виправлення вад кисті.

У випадку з Валерією доктор Йорг Бам підтвердив, що візьметься за цю операцію. Лері будуть підсікати м'язи, які тягнуть пальці, і блокувати нерви, які теж відповідають за спастику.

Лера дуже активна дівчинка, ходить в школу, любить настільний теніс. До занять ставиться серйозно і відповідально. На жаль, в 2016 році у неї стали спостерігатися напади епілепсії. Раніше, в дитинстві у Валерії були такі напади, але їх вдалося медикаментозно лікувати. Але випадкове падіння і травма голови спровокували нові напади, які тривають донині. Лера приймає спеціальні препарати, які значно скорочують кількість нападів. Але все ж дівчині необхідно постійно перебувати під пильним наглядом мами.

Оперувалася Лера тричі. У 2007 році робили насічки по методу Ульзібата по всій лівій стороні – нога, спина, шия, щока. У 2008 р робили насічки по методу Ульзібата тільки на ліву руку. У 2010 р провели міотомію (хірургічне поділ м'язів кисті лівої руки) в Києві. На жаль її не можна назвати вдалою, операція була дуже болючою і привела до таких наслідків як відсутність моторики лівої кисті, великий палець не рухається, інші пальці теж не функціонують, сильна спастика затискає руку дівчинки. Після операції процес загоєння швів розтягнувся на 2 роки. Дівчині довелося довго робити масажі і розробляти руку. Болі пройшли, але функціональність кисті була втрачена.

Зараз Лера може робити щось тільки правою рукою, ліва не функціонує зовсім. Це дуже обмежує її життєдіяльність. Щоб утримати предмет в лівій руці, вона повинна взяти його правою рукою і вкласти в ліву. Валерія мріє робити все двома руками, відчути, як це повноцінно виконувати побутові завдання і просто впевнено взяти за руку маму. Дівчина з нетерпінням чекає цю операцію. Сім'я звертається до вас за допомогою у зборі коштів на оплату операції. На інші витрати – переліт і проживання сім'я збирає самостійно.

Давайте допоможемо Валерії оплатити операцію, щоб вона могла повноцінно користуватися лівою рукою.

 

ПІБ: Захарчук Валерія Володимірівна, 11.05.2003 р.

Місто: Одеса

Діагноз: фокальна симптоматична епілепсія з комплексними парціальними нападами. ДЦП, лівосторонній геміпарез. Лабільна артеріальна гіпертензія. Пролапс мітрального клапана 1 ступеня з мінімальною регургітацією. Синдром вегетативної дисфункції по гіпертонічному типу, з симпато-адреналовими кризами. ОU ангіопатія сітківки. G80.2.

Зібрано

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано
Підтримали
Анонімна допомога
21.07.2020 17:00
18419,47 грн.
Анонімна допомога
20.07.2020 22:50
51,01 грн.
Анонімна допомога
20.07.2020 21:12
101,96 грн.
Анонімна допомога
18.07.2020 20:41
51,01 грн.
Денис .
18.07.2020 20:01
325,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Більше, ніж любов
Настусине життя можна порівняти з крилом метелика – настільки воно тендітне. Її існування повністю залеж…
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, вересень 2020
Цього разу ми збираємо добрий кешбек на 20 апаратів, які необхідні в догляді та виходжуванні малюків для…
Підтримати
Здоров'я
У реанімації не вистачає кисню
Волноваська центральна районна лікарня – найближчий до лінії зіткнення серйозний медичний заклад, радіус…
Підтримати
Здоров'я
Михайлик може втратити слух!
Михайло – єдиний синочок у сім'ї батьків. У 11 місяців йому діагностували вродження вади серця: хронічну…
Показати всі