Вона мріє відчути ліву руку, як праву
Вона мріє відчути ліву руку, як праву
Завершений

Вона мріє відчути ліву руку, як праву

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.03.2020
Одеса
Завершений
Всього зібрано
66220,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
66220,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дивлячись на фото цієї красивої дівчини, навіть і не скажеш, що доля у неї непроста і випробування, що випали їй дуже нелегкі. Валерія народилася зовні здоровою дитиною. Пізніше батьки стали помічати, що у дівчинки є проблеми зі здоров'ям. Обстеження показали, що у Валерії ДЦП і лівобічний геміпарез. Відтоді дівчинка регулярно проходить курси реабілітаційного лікування. А ось ліва рука зовсім не працює. Лері були проведені операції, але, на жаль, остання операція на кисті руки була не вдалою.

Рука довго нестерпно боліла і зовсім не функціонувала. Від батьків інших дітей з аналогічним діагнозом мама Валерії дізналася про клініку "Франціскус" (Німеччина, м. Аахена). У ній успішно проводять операції з виправлення вад кисті.

У випадку з Валерією доктор Йорг Бам підтвердив, що візьметься за цю операцію. Лері будуть підсікати м'язи, які тягнуть пальці, і блокувати нерви, які теж відповідають за спастику.

Лера дуже активна дівчинка, ходить в школу, любить настільний теніс. До занять ставиться серйозно і відповідально. На жаль, в 2016 році у неї стали спостерігатися напади епілепсії. Раніше, в дитинстві у Валерії були такі напади, але їх вдалося медикаментозно лікувати. Але випадкове падіння і травма голови спровокували нові напади, які тривають донині. Лера приймає спеціальні препарати, які значно скорочують кількість нападів. Але все ж дівчині необхідно постійно перебувати під пильним наглядом мами.

Оперувалася Лера тричі. У 2007 році робили насічки по методу Ульзібата по всій лівій стороні – нога, спина, шия, щока. У 2008 р робили насічки по методу Ульзібата тільки на ліву руку. У 2010 р провели міотомію (хірургічне поділ м'язів кисті лівої руки) в Києві. На жаль її не можна назвати вдалою, операція була дуже болючою і привела до таких наслідків як відсутність моторики лівої кисті, великий палець не рухається, інші пальці теж не функціонують, сильна спастика затискає руку дівчинки. Після операції процес загоєння швів розтягнувся на 2 роки. Дівчині довелося довго робити масажі і розробляти руку. Болі пройшли, але функціональність кисті була втрачена.

Зараз Лера може робити щось тільки правою рукою, ліва не функціонує зовсім. Це дуже обмежує її життєдіяльність. Щоб утримати предмет в лівій руці, вона повинна взяти його правою рукою і вкласти в ліву. Валерія мріє робити все двома руками, відчути, як це повноцінно виконувати побутові завдання і просто впевнено взяти за руку маму. Дівчина з нетерпінням чекає цю операцію. Сім'я звертається до вас за допомогою у зборі коштів на оплату операції. На інші витрати – переліт і проживання сім'я збирає самостійно.

Давайте допоможемо Валерії оплатити операцію, щоб вона могла повноцінно користуватися лівою рукою.

 

ПІБ: Захарчук Валерія Володимірівна, 11.05.2003 р.

Місто: Одеса

Діагноз: фокальна симптоматична епілепсія з комплексними парціальними нападами. ДЦП, лівосторонній геміпарез. Лабільна артеріальна гіпертензія. Пролапс мітрального клапана 1 ступеня з мінімальною регургітацією. Синдром вегетативної дисфункції по гіпертонічному типу, з симпато-адреналовими кризами. ОU ангіопатія сітківки. G80.2.

ID: 5962
Підтримали
Благодійна допомога
21.07.2020 17:00
18419,47 грн.
Благодійна допомога
20.07.2020 22:50
51,01 грн.
Благодійна допомога
20.07.2020 21:12
101,96 грн.
Благодійна допомога
18.07.2020 20:41
51,01 грн.
Денис .
18.07.2020 20:01
325,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проєкт, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з усієї…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Врятувати життя татові! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові! 2
Дорогі донори! Знову за допомогою до нас звертається родина Андрія Платонова. Чотири роки тому раптова х…
Показати всі