Врятуй 1000 життів
Врятуй 1000 життів
Завершений

Врятуй 1000 життів

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.05.2015
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
93250,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
93250,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Як виглядають 800 грамів будь-чого? Це щось легке та незначне. А як виглядає недоношена 5-6-місячна дитина із вагою 800-850 грамів? Вона крихітна та ніби прозора. Але вона жива. Тисячі недоношених дітей сховані в реанімаційних інкубаторах дитячих лікарень і ми не знаємо, де вони і що з ними роблять, доти, доки самі не зустрінемось з проблемою передчасних пологів. Недоношені діти мають великі шанси на виживання при сучасному діагностичному та реанімаційному обладнанні.

Але більшість українських клінік мають старе обладнання і великий відсоток смертності серед недоношених дітей. До війни, у 2014 році, в Україні з 1000 новонароджених помирали 7 дітей у віці до 1 року (в країнах ЄС – 3-4). З них 70-75% помирали у перинатальному періоді (від 22 тижнів до перших 7 днів після народження) та неонатальному (до 28-ми днів після народження). Дуже частою причиною смерті є невчасне обстеження або його відсутність. Ми не хочемо миритися з цією статистикою.

Ми збираємо 90 тис. грн на апарат УЗД у Дніпропетровський обласний центр Матері та Дитини ім. професора Руднєва (Дитяча клінічна міська лікарня №3). Центр спеціалізується на реанімації немовлят та недоношених дітей з 22-х тижнів, та хірургії немовлят.

Цей центр – єдиний на всю область. Саме сюди везуть немовлят з усіх міст і сіл. Саме в цей центр потрапляють тепер малі та недоношені діти з Донецької та Луганської областей. Діти з зони АТО отримують тут шанс на життя. Але за час війни на Сході країни кількість пацієнтів у центрі виросла майже вдвічі, у центрі знаходиться зараз більше сотні дітей. І це стало реальною проблемою у боротьбі за дитячі життя.

При критичному стані дитини дуже важливо якнайшвидше поставити діагноз. Це неможливо без сучасного надскладного обладнання. Це неможливо без апарату УЗД. У Центрі апарат УЗД лише один, старий – він виробництва 80-х років та подарований Русланою після Євробачення. Цей старий апарат – один на два корпуси і на 6 відділень (реанімації новонароджених, реанімації дітей старшого віку, патології новонароджених, недоношених дітей, пластичної хірургії та хірургії новонароджених). Черги, стара система та транспортування дитини з корпуса в корпус крадуть дорогоцінний шанс на порятунок.

Неможливо лікувати надскладну патологію та проводити унікальні операції у новонароджених дітей без нормального обладнання. Відсутність апарата УЗД особливо відчувається при діагностиці системи кровообігу та нервової системи у новонароджених дітей. Наявність такого апарату буде сприяти прискоренню встановлення діагнозів при критичних станах та зменшенню смертей.

Саме тому ми хочемо закупити у Центр цей апарат. Тому що брак коштів не повинен бути причиною, через яку ми щоденно втрачаємо дітей. Ми не можемо перемогти деякі хвороби, ми не можемо стати на перешкоді долі, та ми можемо зібрати кошти на необхідний апарат і купити його. Це те, на що ми реально можемо вплинути. Якщо в таких дітей є шанс, ми маємо їм допомогти. Якщо на їхнє виживання впливає вчасно поставлений діагноз, ми маємо зробити так, щоб ці діагнози ставилися вчасно. Немає жодних «але», немає жодних причин, чому ні.

Ці діти – це живі люди. Маленькі, легкі, прозорі та крихітні створіння вміють відчувати біль та можуть відчувати радість. Можуть жити. Давайте допоможемо їм разом!

 

ID: 1487
Підтримали
Благодійна допомога
16.12.2015 12:35
2000,00 грн.
Благодійна допомога
16.12.2015 12:27
50,00 грн.
Благодійна допомога
16.12.2015 12:22
1000,00 грн.
Благодійна допомога
16.12.2015 12:21
200,00 грн.
Благодійна допомога
11.12.2015 10:14
9940,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проєкт, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з усієї…
По той бік почуттів. 2
Підтримати
Здоров'я
По той бік почуттів. 2
Коли Михайлику виповнилося півтора року, його ніби підмінили: зникла посмішка, пропали звуки та лепіт. Х…
Одужання для Сергія!
Підтримати
Здоров'я
Одужання для Сергія!
Сергійко Рудик народився з важкими діагнозами – вада серця (коарктація аорти), приглухуватість 5 ступеня…
Мобільна стоматологія
Підтримати
Здоров'я
Мобільна стоматологія
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо автомобіль для мобільної стоматології та необхідні матеріали для ліку…
Показати всі