Врятуємо мрійника Максима!
Врятуємо мрійника Максима!
Завершений

Врятуємо мрійника Максима!

Проект здійснює
Розпочато: 25.01.2018
Волинська обл.
Завершений
Всього зібрано
36000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Сердечко усміхненого і життєрадісного Максимчика знаходиться у серйозній небезпеці. Тільки ми з вами в силах запобігти неминучому і подарувати хлопчикові шанс на життя! Дивлячись на Максима, розумієш, що мандрівниками не стають ось просто так, раптово, без причини. Справжніми мандрівниками вже народжуються, з певним незгасним вогником цікавості в душі, яке їх штовхає вперед, кличе назустріч пригодам. Саме такий наш маленький герой!На жаль, юний мандрівник і мрійник прийшов у цей світ не лише з невгамовною жагою до нових відкриттів, а й із загрозливою для його життя вадою серця.

Сердечко усміхненого і життєрадісного Максимчика знаходиться у серйозній небезпеці. Тільки ми з вами в силах запобігти неминучому і подарувати хлопчикові шанс на життя! Дивлячись на Максима, розумієш, що мандрівниками не стають ось просто так, раптово, без причини. Справжніми мандрівниками вже народжуються, з певним незгасним вогником цікавості в душі, яке їх штовхає вперед, кличе назустріч пригодам. Саме такий наш маленький герой!На жаль, юний мандрівник і мрійник прийшов у цей світ не лише з невгамовною жагою до нових відкриттів, а й із загрозливою для його життя вадою серця.

Після народження у нього не закрилася артеріальна протока, з кожним роком життя вона несе для хлопчика все більше і більше проблем зі здоров'ям і, якщо нічого не робити, то це неминуче призведе до сумного фіналу. Щоб врятувати юного мрійника і дати шанс забути про постійне прослуховування до прискорених, а часом і хворобливих ударів маленького, але такого хороброго сердечка, необхідно провести операцію по закриттю відритої артеріальної протоки ендоваскулярним шляхом системою Nit Occlud PDA.

Для проведення цієї операції необхідно придбати оклюдер – це медичний пристрій, що грає роль своєрідної "заплатки", який, усунувши дефект, дозволить повернути Максима до повноцінного життя. Вартість такого пристрою – 64 093 грн. Чи варто говорити, що для звичайнісінької сім'ї з крихітного села Самари-Оріхові, що у Волинській області, це немислима сума грошей, які їм просто не зібрати своїми силами. Сім'я Максимчика, в якій, окрім нього, є ще старша сестричка, живе тільки за рахунок домашнього господарства та невеликої допомоги бабусь і дідусів.

Рідні майбутнього мандрівника і він сам сподіваються на допомогу добрих і чуйних сердець! Давайте зробимо диво і допоможемо відважному мрійнику, який захоплюється подорожами, відкриттями і дивовижними країнами, "полагодити" своє хоробре серце та все ж дізнатися, "де закінчується горизонт, і що там за ним ховається?".

 

ПІБ: Штик Максим Сергійович, 12.08.2010 р.

Місто: с. Самари-Оріхові, Волинська обл.

Діагноз: ВВС, відкрита артеріальна протока

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
05.02.2018 17:58
637,03 грн.
Анонімна допомога
05.02.2018 17:35
203,92 грн.
Анонімна допомога
05.02.2018 17:31
92,67 грн.
Анонімна допомога
05.02.2018 16:54
203,92 грн.
Александр Шарата
05.02.2018 16:33
254,58 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте батька!
Влітку 2017 року сталася біда, яка перевернула все життя сім'ї Антонових. Ось вже майже 3 роки минуло з …
Підтримати
Здоров'я
Covid-19: допоможемо хворим дихати
Збираємо кошти на фільтри для кисневих концентраторів. Кожен може врятувати чиєсь життя.
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові!
Андрію Платонову 37 років, у нього чудова родина: дружина Мирослава та двоє маленьких діточок, синові Па…
Підтримати
Здоров'я
Дихати, не можна померти!
Це знову про туберкульоз! Точніше, про боротьбу з ним, страшним діагнозом, про який не тільки боязно, а …
Показати всі