Врятуймо Світлану від раку!
Врятуймо Світлану від раку!
Завершений

Врятуймо Світлану від раку!

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.04.2016
Бердичів
Завершений
Всього зібрано
12352,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12352,00 грн.

Світлані всього 17 років. Ця красива молода дівчина - студентка Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка. Вона співає, танцює, цікавиться б'юті-індустрією: макіяжем і манікюром. Але прекрасну пору юності і радості в її житті затьмарює хвороба: у дівчини рідкісне і важке захворювання - саркома Юінга.


У березні 2014 року у Свєти стало помітним новоутворення в області попереку. Батьки привезли доньку в обласний онкологічний диспансер, де їй зробили біопсію і рекомендували спостерігатися. Через рік у дівчинки почалися болі в нозі. Батьки з дівчинкою знову приїхали в онкодиспансер. Лікарі припустили саркому, взяли аналізи, порекомендували приватну лабораторію і сказали чекати результати дослідження. Болі посилювалися. Протягом місяця стурбовані батьки показували доньку різним лікарям. У квітні 2015 року дівчинка вже не піднімалася з ліжка. А результатів аналізів все не було. Батьки вимагали направлення в Національний інститут раку. З НІР Світлану направляють в Інститут нейрохірургії, де дівчинку проперували і видалили новоутворення. За результатами гістології в НІР встановили діагноз - «саркома Юінга». Пухлина знову збільшувалася в розмірах.

З червня 2015 року Свєта проходила лікування високодозової «хімією» у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, а з березня 2016 у відділенні дитячої онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні. В Житомир дівчинка потрапила зі страшними болями, приймала сильнодіючі знеболюючі препарати. Але полегшення прийшло тільки тоді, коли дівчина стала отримувати променеву терапію. У найближчі дні Світлана повинна заступити на чергову хіміотерапію.
Матеріальне становище сім'ї Іськових важке, всі заощадження вже давно вичерпані. У Свєти є старший брат, він військовослужбовець і зараз знаходиться в зоні АТО. Для продовження лікування дівчині необхідно придбати препарат на суму 12 353 грн.

Світлані зараз дуже важко і психологічно, і фізично. Вона дуже потребує нашої допомоги. Керівництво коледжу, в якому до хвороби вчилася дівчина, прийняло рішення залишити її студенткою, не переводячи в академвідпустку на період хвороби.
Підтримаймо цю милу талановиту дівчину!

ПІБ: Іськова Світлана Миколаївна, 13.09.1998 р.

Місто: Бердичів

Діагноз: Саркома Юінга

ID: 2189
Підтримали
77
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
2500 грн.
Підтримали
Татьяна Грищенко
24.05.2016 15:00
535,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2016 14:38
2000,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2016 14:08
35,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2016 13:57
21,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2016 11:32
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дитяча надія: допомога дитячим реанімаціям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога дитячим реанімаціям
У червні 2025 року Київстар та dobro.ua запустили новий напрям благодійної ініціативи "Дитяча надія" – п…
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Маленькі кроки – велика перемога Анни
Підтримати
Здоров'я
Маленькі кроки – велика перемога Анни
12-річна Анна все своє життя бореться за можливість розвиватися та бути здоровою дівчинкою. Її шлях розп…
Допоможіть Андрію зробити крок до кращого життя!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Андрію зробити крок до кращого життя!
Младінов Андрій – це добрий та щирий хлопчик, якому лише сім років, але вже зараз він проходить непрости…
Показати всі