Врятуйте єдину нирку!
Врятуйте єдину нирку!
Завершений

Врятуйте єдину нирку!

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.03.2018
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
87700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
87700,00 грн.

UPD: суму на операцію зібрано. Суму збільшено (для оплати лікування) і активовано усі платежі, що надійшли після сюжету. Це Ксенія. І їй не пощастило. Їй не пощастило народитися 1982 року з аномалією розвитку сечостатевої системи, у неї екстрофія сечового міхура. Іншими словами, орган знаходиться не всередині, а ззовні живота. Коли дівчинці виповнився рік і 2 місяці, їй зробили уротеросигмодостомію – сечоводи пересадили в кишку, сечоміхурову частину видалили. Словом, тепер у Ксенії взагалі нема сечового.

UPD: суму на операцію зібрано. Суму збільшено (для оплати лікування) і активовано усі платежі, що надійшли після сюжету.
Це Ксенія. І їй не пощастило. Їй не пощастило народитися 1982 року з аномалією розвитку сечостатевої системи, у неї екстрофія сечового міхура. Іншими словами, орган знаходиться не всередині, а ззовні живота. Коли дівчинці виповнився рік і 2 місяці, їй зробили уротеросигмодостомію – сечоводи пересадили в кишку, сечоміхурову частину видалили. Словом, тепер у Ксенії взагалі нема сечового.

Їй не пощастило, адже в ході операції, котра врятувала Ксенії життя, її життя як жінки було перекреслено: лікарі, напевно, вирішили, що дівчина довго не проживе, зашили вагіну і видалили матку. Проте Ксенія вижила. Після пересадки сечоводів у дівчини з’явився хронічний висхідний пієлонефрит. Так у 15 років вона залишилась без нирки: її довелося видалити. Знову не пощастило.

Їй не пощастило ще й тому, що, крім цього, у Ксенії міжлонна грижа, кіста органів малого таза, спайкова хвороба та інконтиненція (нетримання сечі і калу). Чи варто говорити про наслідки, які тягнуть за собою ці діагнози? Більше того, єдина нирка постійно інфікується. Лікарі розводять руками і просто не розуміють, як вона досі справляється з навантаженнями.

Проте дівчину можуть прооперувати і врятувати нирку. Ксенії створять нео-міхур зі стомою Митрофанова і пересадять у нього сечовід. Операцію проведуть у Києві, її ціна – 196 000 грн. Частину коштів дівчина вже зібрала, на УББ ми збираємо решту суми – 73 000 грн.

"Я дуже хочу жити, мені набридло існувати і постійно боятися! Допоможіть, адже нирка не може чекати! Я дуже хочу, аби мені нарешті пощастило і я стала здоровою".

 

ПІБ: Яровчик Ксенія Сергіївна, 03.09.1982 р.

Місто: Бровари, Київська обл.

Діагноз: аномалія розвитку сечовивідної системи, екстрофія сечового міхура, єдина права нирка, хронічний пієлонефрит, хронічний гастродуоденіт

ID: 3855
Підтримали
Благодійна допомога
07.04.2018 17:32
0,32 грн.
Благодійна допомога
07.04.2018 09:01
20,46 грн.
Благодійна допомога
07.04.2018 08:55
9784,15 грн.
Благодійна допомога
07.04.2018 08:35
51,01 грн.
Благодійна допомога
07.04.2018 08:35
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Повернути щасливі миті дитинства
Підтримати
Здоров'я
Повернути щасливі миті дитинства
Пʼятирічна Мирослава з багатодітної сімʼї. Вона обожнює гратися зі своїм братиком та сестричками, бавити…
Під подвійним тиском
Підтримати
Здоров'я
Під подвійним тиском
Іллі діагностували цукровий діабет рік тому в Польщі, куди він був змушений переїхати через постійні обс…
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Життя без епілепсії
Підтримати
Здоров'я
Життя без епілепсії
Єгор дуже любить вчитися і пізнавати нове. Проте через постійні виснажливі напади епілепсії не може розв…
Показати всі