Врятуйте мого братика!
Врятуйте мого братика!
Завершений

Врятуйте мого братика!

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.01.2015
Запорізька область
Завершений
Всього зібрано
108640,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
108640,00 грн.

"Мамо, а коли Даня прийде? Він що на мене образився?" – питає в мене донечка Єва. Вже 2 місяці вона ходить пригнічена. Її нічого не радує. Вона нібито знає, що братові погано. Сидить цілими днями на віконці, як кошеня і чекає його. Але повернутися у мого хлопчика шансів небагато… Навіть при тому, що чоловік цілодобово працює на 3-х роботах, нам не вдається назбирати на операцію в Москві, а лікування в Запорізькій ОКЛ не допомогає. У нас єдина надія – на небайдужих людей!

Часто згадую, як привезла Даню з пологового будинку, як він дивився на навколишній світ і його очі захоплено блищали… Ще пригадую, як він пішов у перший клас, і як вчителька натхненно розповідала про те, який в мене чудовий син. Як Даня перший раз отримав по носі і благав відвести його на секцію боксу, щоб бути як Віталій Кличко – сильним та незалежним. Дитячі аргументи завжди смішні, але вагоміше цих аргументів і немає нічого в світі.

А коли народилася Євочка – Данило підійшов, взяв її за руку і так по-дорослому мовив: "я завжди буду з тобою і не дам тебе в образу". Мій хлопчик, він завжди тримає своє слово. От тільки хвороба не питає, кому і що ти обіцяв. Уже два місяці Данило не тримає сестру за руку, а щомиті бореться за своє життя. Страшна хвороба портальна гіпертензія не дає жити моєму хлопчику дитячим життям.

Даня всі процедури переносить стійко, збоку здається, що він перемагає. Але в реальності… Днями він сказав: "Мамусю, якщо я помру… Ти скажи Єві, що я полетів у країну Оз і став добрим чарівником…". Уявіть, як боляче чути такі слова від власного сина!

Благаю всіх небайдужих людей: станьте добрими чаклунами для моєї дитини. Допоможіть мені зібрати кошти та вилікувати сина. Я буду молити Бога про вас усе життя. Не залишайте нас один на один з нашим болем.

 

ПІБ: Сухонос Данііл Валерійович, 19.01.2002 р.

Місто: Запорізька область

Діагноз: портальна гіпертензія

ID: 1253
Підтримали
38
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
103668 грн.
Підтримали
WOG
16.01.2015 16:46
103668,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2015 15:21
5,00 грн.
Благодійна допомога
15.01.2015 22:58
20,00 грн.
Благодійна допомога
15.01.2015 22:16
20,00 грн.
Благодійна допомога
15.01.2015 16:23
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вирватися з пазурів недуги!
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пазурів недуги!
Богдан – дуже добра та чуйна дев’ятирічна дитина, що обожнює допомагати тваринам, вирощувати квіти, ката…
Безпечні кроки у майбутнє
Підтримати
Здоров'я
Безпечні кроки у майбутнє
Кілька років тому мама помітила, що Сашко різко схуд, допустимий рівень глюкози перевищував у декілька р…
Допоможіть Крістіні вимовити слово
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Крістіні вимовити слово
Крістіна вже іноді дивиться в очі, усміхається й грається з молодшим братом. У дівчинки аутизм, але коже…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Показати всі