Врятуйте сердечка Аліни, Матвія та Дарії
Врятуйте сердечка Аліни, Матвія та Дарії
Завершений

Врятуйте сердечка Аліни, Матвія та Дарії

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.10.2021
Сумська і Рівненська обл., Маріуполь
Завершений
Всього зібрано
260973,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
260973,00 грн.

Цей проєкт створено та підтримано завдяки благодійній програмі компанії Vodafone Україна "Добра справа в подарунок".

Вашої допомоги чекають троє діток, у яких хворі сердечка. Аліні, Матвію та Дарії потрібно терміново зробити ендоваскулярні операції з виправлення вроджених вад серця. Такі операції лікарі Амосова проводять безкоштовно. Але батькам необхідно придбати серцеві імпланти для операції. Родини діток – малозабезпечені і не мають змоги придбати імпланти та врятувати життя своїм діткам. На допомогу можемо прийти тільки ми, небайдужі люди. Давайте разом врятуємо життя цим чудовим малятам.

Ковшик Аліна Андріївна 23.10.2011 р.н. із міста Ромни потребує операції на серці. У дівчинки вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки. У матусі, яка працює майстром манікюру, немає змоги назбирати кошти для придбання серцевого імпланту. Весь дохід витрачається на щомісячні потреби (харчування, комунальні платежі, додаткові заняття для дитини тощо). Батько дитини фінансової підтримки родині не надає і знаходиться на стадії розлучення з матусею.

Бабчук Матвій Олександрович 02.03.2014 р.н. із села Губків Рівненської області також має вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки. Отвір у його сердечку становить 0,8 см і є дуже небезпечним для життя хлопчика. Шукати допомоги матусі більше ніде, адже вона одинока мати, яка виховує двох неповнолітніх дітей. Її чоловік помер, коли жінка була вагітна Матвійчиком. В результаті нещасного випадку мама хлопчика має інвалідність, але попри це паралельно працює на роботі. Проте доходи не дозволяють матусі придбати серцевий імплант.  

Скопіна Дарія Олександрівна 28.02.2017 р.н. із міста Маріуполь потребує операції на сердечку. У дівчинки вторинний дефект міжпередсердної перетинки, помірний стеноз легеневої артерії. Дарія – дуже бажана та довгоочікувана дитина. Після народження у дитини виявили вроджений гіпотиреоз. Через це захворювання дівчинка щодня приймає ліки і з дитинства має інвалідність. На плановому огляді в перший місяць життя дівчинки прослуховувались шуми в серці. Після УЗД висновок лікарів шокував родину – у Дарії вроджена вада серця. З цього часу раз на 6 місяців дитині проводили планове обстеження. Дарія дуже весела, активна та рухлива дитина. Вона любить їздити на самокаті, бігати з дітками, стрибати. Але діагноз дівчинки не дає їй займатися цим наповну. Останнім часом стан Дарії почав погіршуватися: у неї з'явилася задишка, вона почала швидко втомлюватися і часто хворіти на простудні захворювання. Дівчинці терміново потрібно робити операцію, щоб захворювання не прогресувало. Батьки Дарії – вимушені переселенці, які залишились без житла та не мають змоги самостійно придбати серцевий імплант.

Цей благодійний проєкт допоможе врятувати життя відразу трьох діток!

Повне ім’я: Ковшик Аліна, 23.10.2011 р., Бабчук Матвій, 02.03.2014 р., Скопіна Дарія, 28.02.2017 р.
Місто: Ромни, с. Губків, Маріуполь
Діагноз: вроджена вада серця
ID: 7540
Підтримали
Vodafone Україна
26.10.2021 18:35
260973,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Гуманітарні набори для поранених військових
Підтримати
Здоров'я
Гуманітарні набори для поранених військових
Проєкт створений для забезпечення 10 важко поранених військових необхідними речами під час їх перебуванн…
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Наразі ми збираємо кошти для Волинського обласного госпіталю ветеранів війни для придбання хірургічних п…
Артем хоче одужати! 3
Підтримати
Здоров'я
Артем хоче одужати! 3
Артемові 9 років, і йому дуже непросто. Весь цей час хлопчик замість того, аби  насолоджуватися активним…
Допомога дітям Миколаєва
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям Миколаєва
Завдяки цьому проєкту ми закупимо потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф у Миколаївську обласну…
Показати всі