Врятуйте сердечка Аріни, Майї та Аріани
- Про проєкт
- Донори 1
- Звіти та документи7
- Коментарі
Цей проект створено та підтримано завдяки благодійній програмі компанії Vodafone Україна "Добра справа в подарунок".
Вашої допомоги чекають троє діток, у яких хворі сердечка. Аріні, Майї та Аріані потрібно терміново зробити ендоваскулярні операції з виправлення вроджених вад серця. Такі операції лікарі Амосова проводять безкоштовно. Але батькам необхідно придбати серцеві імпланти для операції. Родини діток – малозабезпечені та не мають змоги придбати імпланти та врятувати життя своїм діткам. На допомогу можемо прийти тільки ми, небайдужі люди. Давайте разом врятуємо життя цим чудовим дітям.
Ярошенко Майя Іванівна 26.06.2019 р.н. із міста Запоріжжя потребує термінової операції по виправленню вродженої вади серця – дефект міжпередсердної перетинки. Майя народилася недоношеною на 36 тижні, з вагою 1830 г. Лікарі відразу поставили діагноз вродженої вади, але була надія, що вада з часом закриється самостійно. Але цього не сталося. Коли Майї було 1,5 року, у неї помер від онкології тато. Матуся залишилася сама з маленькою дитиною у статусі матері-одиначки. Назбирати кошти на серцевий імплант вона просто немає змоги.
Тонкіх Аріана Євгенівна 11.08.2006 р.н. із Харкова має вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки. Необхідно закупити серцевий імплант для проведення операції на серці дівчинки. Діагноз Аріані було поставлено у віці 6 місяців, і весь цей час вона була під наглядом у Харківському дитячому кардіологічному центрі. На сьогодні дівчинці 15 років, і за останній рік отвір у її серці збільшився вдвічі, погіршилося її самопочуття, при невеликих навантаженнях їй важко дихати. Вона постійно на серцевих препаратах. І що далі, тим їй гірше. Зараз у неї період активного зростання та статевого дозрівання. І лікарями ухвалено рішення, що потрібно проводити операцію із закриття. Матуся дівчинки працює адміністратором в магазині, а татко водієм. В родині двоє діток і немає змоги самостійно впоратись з такою непідйомною сумою за імплант.
Магрело Аріна Русланівна 28.05.2018 р.н. із міста Сарни потребує операції на серці. У дівчинки вроджена вада – дефект міжшлуночкової перетинки. Ваду виявили при народженні. Згодом вона, попри сподівання батьків, не закрилась. А самопочуття дівчинки гіршає. Їй терміново треба робити операцію.
Цей благодійний проект допоможе врятувати життя відразу трьох діток!
Повне ім’я: | Ярошенко Майя, 26.06.2019 р., Тонкіх Аріана 11.08.2006 р., Магрело Аріна, 28.05.2018 р. |
Місто: | Запоріжжя, Харків, Сарни |
Діагноз: | вроджена вада серця |
ID: | 7682 |