Врятуйте сердечка чотирьох діток
Врятуйте сердечка чотирьох діток
Завершений

Врятуйте сердечка чотирьох діток

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.09.2021
Вінницька обл., Маріуполь, Миколаїв і Черкаси
Завершений
Всього зібрано
120000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
120000,00 грн.

Цей проєкт створено та підтримано завдяки благодійній програмі компанії Vodafone Україна "Добра справа в подарунок".

Вашої допомоги чекають четверо діток, у яких хворі сердечка. Івану, Євгенії, Максиму та Іллі потрібно терміново зробити ендоваскулярні операції з виправлення вроджених вад серця. Такі операції лікарі Амосова проводять безкоштовно. Але батькам необхідно придбати серцеві імпланти для операції. Родини діток – малозабезпечені та не мають змоги придбати імпланти та врятувати життя своїм діткам. На допомогу можемо прийти тільки ми, небайдужі люди. Давайте разом врятуємо життя цим чудовим малятам.

Патралиця Максим Олександрович 23.09.2014 р.н. із села Черепашинці Вінницької області потребує термінової операції по виправленню вади серця – відкрита артеріальна протока. Батьки, які проживають в селі разом з батьками-пенсіонерами та маленькою сестричкою Максима, не мають можливості назбирати кошти на придбання серцевого імпланту для синочка. 

Пахолівецький Ілля Владиславович 24.11.2016 р.н. із Маріуполя має вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Іллі 4,5 роки, і він дуже життєрадісна та активна дитина, яка тільки починає свій життєвий шлях. Хлопчик потребує термінової операції. Молода родина з міста Маріуполь – вимушені переселенці з Криму, у них немає коштів на придбання серцевого імпланту. Тато Іллі військовослужбовець, з початку російської агресії на сході країни несе службу в зоні проведення ООС, є учасником бойових дій. Власного майна у родини немає, а заробітної платні вистачає лише на побутові потреби. 

Волков Іван Олександрович 09.02.2014 р.н. із Миколаєва має вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Народився Іван передчасно та з самого народження пережив багато випробувань. Реанімація, дві операції і терміново необхідна ще одна. Татко Вані має інвалідність, матуся в декреті, але вдома працює майстром манікюру. Коштів не вистачає, щоб зібрати на придбання серцевого імпланту. 

Делікатна Євгенія Миколаївна 20.03.2012 р.н. із міста Черкаси має вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Женя дуже часто хворіє на різні простудні захворювання (фарингіт, риніти кожного місяця), має важке дихання, швидко втомлюється, має проблеми з диханням після простого підняття на 5-й поверх, на фізкультурі в школі взагалі дуже важко робити звичайні легкі вправи. Женя скаржиться на біль в серці. І часу переносити операцію просто немає. Мати-одиначка не має можливості самостійно придбати серцевий імплант та врятувати життя дитини.

Цей благодійний проєкт допоможе врятувати життя відразу чотирьох діток! 

Повне ім’я: Патралиця Максим, 23.09.2014 р., Пахолівецький Ілля, 24.11.2016 р., Волков Іван, 09.02.2014 р., Делікатна Євгенія, 20.03.2012 р.
Місто: Вінницька обл., Маріуполь, Миколаїв і Черкаси
Діагноз: вроджена вада серця
ID: 7413
Підтримали
Vodafone Україна
08.09.2021 21:28
120000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Перший крок Вані. 4
Підтримати
Здоров'я
Перший крок Вані. 4
Недоношений Іван народився під час ранніх пологів шляхом кесаревого розтину. Після появи на світ малюк н…
Розгадати Настіну загадку
Підтримати
Здоров'я
Розгадати Настіну загадку
Десятирічна Настуся – загадка для лікарів. Розгадати її можуть лише генетики, але вартість обстеження не…
Подаруйте мамі Машу! 8
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте мамі Машу! 8
Мамі Маші сниться, що її донька бігає і розмовляє. Але це тільки сон… Їй вже 19, і хоча ментально дівчин…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Показати всі