Врятуйте сердечка п'ятьох діток
Врятуйте сердечка п'ятьох діток
Завершений

Врятуйте сердечка п'ятьох діток

Проект здійснює
Розпочато: 18.06.2021
Вінниця, Енергодар, Одеса і Харків
Завершений
Всього зібрано
223964,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
223964,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Цей проект створено та підтримано завдяки благодійній програмі компанії Vodafone Україна "Добра справа в подарунок".

Вашої допомоги чекають п’ятеро діток, у яких хворі сердечка. Валерії, Єлизаветі, Олександрі, Іллі та Ільдару потрібно терміново зробити ендоваскулярні операції з виправлення вроджених вад серця. Такі операції лікарі Амосова проводять безкоштовно. Але батькам необхідно придбати серцеві імпланти для операції. Родини діток – малозабезпечені та не мають змоги придбати імпланти та врятувати життя своїм діткам. На допомогу можемо прийти тільки ми, небайдужі люди. Давайте разом врятуємо життя цим чудовим малятам.

Вишньовська Валерія 20.03.2020 р.н. із міста Вінниці. У дівчинки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. В 3 місяці при проходженні планового обстеження, а саме УЗД серця, у дитини виявили ваду. Увесь час дитина була на контролі у лікаря з надією, що артеріальна протока закриється, але, на жаль, зміни не відбулися. Чергове обстеження показало, що необхідне хірургічне втручання для закриття відкритої артеріальної протоки оклюдером.

Купа Єлизавета 18.06.2004 р.н. із міста Енергодар. Два місяці тому у дівчини заболіло в області серця. Матуся відразу звернулась до лікарів, які поставили дівчинці дуже невтішний діагноз – вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Для виправлення вади необхідно зробити ендоваскулярну операцію за допомогою серцевого імпланта. У багатодітної родини немає коштів, щоб врятувати життя своїй донечці. Тому вони звертаються до небайдужих за допомогою.

Патратій Олександра 27.02.2020 р.н. із міста Вінниці. В Олександри вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинці терміново потрібна операції на серці, але у батьків немає коштів на придбання серцевого імпланту. Матуся знаходиться у декретній відпустці, а татко є студентом університету. Самостійно знайти кошти на купівлю імпланту немає змоги.

Шишкін Ілля 05.09.2015 р.н. із міста Одеса. Ілля зростав енергійним та жвавим. Постійно відвідував басейн. Але батьків дуже бентежило, що дитина погано набирає вагу. У квітні цього року під час загального медичного обстеження у Іллі було виявлено вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Щоб хлопчик повноцінно розвивався, йому необхідна операція, але можливості оплатити вартість імпланту у родини немає.

Янбеко Ільдар 13.02.2019 р.н. із Харкова. У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Ільдар часто хворіє на простудні захворювання і погано їсть. Треба якнайшвидше закрити ваду в серці, адже вона не дає повноцінно розвиватись дитині та дає ускладнення на весь організм. Ільдар дуже скромна, добра і весела дитина, любить годувати голубів, бігати по калюжах, розглядати картинки в книгах, грати з машинками і дітьми.

Порятунок цих дітей залежить від нас!

Повне ім’я: Вишньовська Валерія, Купа Єлизавета, Патратій Олександра, Шишкін Ілля, Янбеко Ільдар
Місто: Вінниця, Енергодар, Харків, Одеса
Діагноз: вроджена вада серця
ID: 7198
Підтримали
Vodafone Україна
18.06.2021 14:29
223964,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допоможіть мені вирости!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Розуміти, розмовляти, спілкуватись! 3
Підтримати
Здоров'я
Розуміти, розмовляти, спілкуватись! 3
Михайлику Білому зараз 8,5 років. Коли йому було 2,5 роки малюкові поставили діагноз: сенсорна алалія, д…
Аутизм не вирок
Підтримати
Здоров'я
Аутизм не вирок
Останнім часом у Тимура пішов поштовх в розвитку, він краще почав розуміти звернену мова, і легше засвою…
Головна страва – життя! 2
Підтримати
Здоров'я
Головна страва – життя! 2
Уже тривалий час Костя проходить лікування в Національному інституті раку. Кількість курсів хіміотерапії…
Показати всі